Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Dream build honda civic 2003 1.6 es

Stoler
שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתוב בכותרת מחפש אנשים עם ידע וניסיון שעברו בנוגע לשיפור הבייבי שלי ישלי סיוויק 2003 שאני מת עלייה והחלום שלי להפוך אותה לחייה רעה בגדר החוק כמובן אשמח להמלצות וחלקים שאתם הייתם ממליצים לשים (כמובן גדר החוק או שאפילו מותח אותו טיפה) תקציב הוא כרגע עומד על 60 אלף ויאלה גם בהמשך, המנוע כרגע הוא מנוע D16w7 1.6 vtec אטמוספרי חשבתי על ה y8, כמו כן כמה קשה להחליף מנוע מבחינת פרוצדורות ורישיון, גור אוטומטי, מבחינת פנים הרכב ו"שיפוריופי" שמרתי 15 בצד לזה וזה יהיה הדבר האחרון כרגע מעוניין בביצועים ואחיזה, אשמח לעזרה

עריכה אחרונה על ידי Stoler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] נו בחייאת אתה רציני???????

היא לא חיה לא רעה ולא תהיה חיה רעה.

תמכור את הרכב תוסיף את ה 60 ואת 15 של "הפנימיופי" ותקנה איזה vag עם חילזון ואז תחזור לשאול את השאלה .

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחפש רכב אחר עם כוח אחרת הייתי לוקח את הכסף וקונה רכב אחר מעוניין בסיוויק אני סטודנת להנדסת מכונות ועובד כרגע במוסך פרטי של חבר אז את הכלים,ליפט וידיים ישלי, מחפש חלקים טובים התחלתי להכינס לעולם של שיפורים והכול ואני רוצה כהתחלה ללמוד ולנסות על הסיוויק שלי, לא מחפש לרדת מהנןשא זה פרוקיט שיצולם גם מחפש אנשים שמבינים שיוכלו לתת לי כמה עצות וחלקים שהם מבינים כרגע העדיפות הראשונה זה מנוע, לאחר מכן מערכת קירור קיולאוברים צלחות מחוררות וברקסים מחוזקים מחפש לדעת אם יש עוד דברים שאזדקק בשביל הרכב, (לא מחפש לעשות אותה 300 כ"ס מחפש לפחות ל200 וקצת להגיע, לחבר שהתחיל את הפרויקט לפני שנתיים בעל אימפרזה שנת 2006 עם 210 כ"ס השקיע הרבה כסף אבל גם נהנה ולזה אני מכוון אז אשמח לתשובות של בוגרים ושל בעלי ניסיון ולא ילדים על gti שמחפשים צומי ולהראות למי יש גדול יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא בתור "ילד" להגדרתך (נגיד אוקיי...) אני אומר לך בהתייחס לשאלתך, שום דבר ממה שתעשה לא יהיה חוקי, לא מנוע גדול יותר,לא דגם אחר של מנוע בעל אותו נפח, לא טורבו ולא אגזוז.

אתה רוצה ג'נטים גדולים ולהנמיך את הרכב לך על זה תאשר ברישיון מידה אחרת של צמיגים וסע לשלום.

היינו שם עם סיויק עשינו החלפנו הוספנו ובסוף...מכרנו.

אנחנו מהדור של מהיר ועצבני 1 לא 8.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לך בצורה הכי פשוטה שיש:

אין שום אפשרות מבחינת החוק לעשות כלום ושום דבר עם הרכב הנ''ל.

רוצה לשים פס על החוק ויש לך 60K לשפוך על העניין? לך לאחד היבואנים של המנועים בארץ והזמן ממנו מנוע k20/24 ואיפה ישאר לך כסף להוסיף גיר של crv ואת כל החלקים הדרושים כדי להפוף אותה להנעה כפולה. כמובן שהרכב לא יהיה חוקי ויורד מהכביש במפגש הראשון עם בוחן. שלא נדבר על טסט שלא תצליח לעבור בלי קומבינה.

תחליט באיזו דרך אתה רוצה ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה אופציות ב75 אלף שקל, שלהשקיע את הכסף הזה על סיוויק בת כמעט 20 נשמע לי כל כך... אין לי מילים שלא יעליבו.

מעבר לחוסר החוקיות, חוסר היעילות וכל מה שציינו כאן - תאונה שהרכב עובר ותגיד ביי לעשרות אלפי שקלים, בניגוד לרכב שהמחירון שלו באמת תואם למה ששילמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אדם אחד אמר את המילה ואג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה לו רכב כזה שנת 2005

לא ממליץ מהסיבה שהבסיס לשיפורים לא טוב

וזה מתבטא בהתנהגות כביש גרוע -הגה עם חדות של משאית,זויות גלגול מוגזמות...

זה בסופו של דבר רכב משפחתי להגיע אתו ממקום למקום באמינות ואת זה הוא עושה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך ההבנה ,למה מי ששואל על שיפור רכבים מורידים אותו מזה מהר מאוד,ומציעים לו לקנות VAG?מה מיוחד דווקא בהם?
הרכבים לא יקרים ומציעים בסיס טוב ואפילו טוב מאוד לשיפורים.

תחפש סובארו או מיצובישי ותבין מה רמת המחירים, (לא שאני מצדיק כן...) אם יש לך כסף לך על זה.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...