Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בפענוח סוג מצבר לסקודה אוקטביה 2019 S&S

ofir106
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב הוא סקודה אוקטביה 1.8 (180כ"ס) שעלתה לכביש בינואר 2017.

המצבר ברכב מת (ניסינו גם להטעין אותו אך עדיין אין לו כוח להניע את הרכב - מאוד מאכזב שמצבר מקורי מחזיק קצת יותר משנתיים וחצי!) ולכן מחפש כרגע יורש.

אני לא מצליח לפענח את סוג המצבר(AGM או EFB) ולכן אשמח אם תוכלו לעזור.

נ.ב האם יש סיכוי לקבל השתתפות במצבר חדש מהחברה(רצון טוב) או שחבל על הכאב ראש?

תודה .

מצבר סקודה.jpg

עריכה אחרונה על ידי ofir106
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, אקסייד מיובא על ידי טלרון, שהם נמצאים כאן באתר. פנה אליהם, יענו לך במדוייק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה - האם זה המצבר שמגיע עם הרכב?

יש מצב שהותקן מצבר מקומי עקב בעיה במצבר המקורי?

אולי היה מאוחסן זמן ממושך ?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום רב,

אתה צריך מצבר AGM.

אתה מוזמן להיכנס לאחד ממרכזי השירות שלנו, ויבצעו לך את ההחלפה במקום, או לאחד המפיצים.

אם אתה באיזור ת"א - ממליצים להיכנס למרכז השירות החדש בשד' הר ציון 72.

בהצלחה,

שרות לקוחות טלרון

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הלך מצבר S&S בפורד פוקוס 2017 אחרי שנתיים. הוחלף באחריות אז לא התרגשתי. אבל בהחלט סביר ויכול לקרות. מניח שתלוי הרבה בתוואי הנסיעה שלך.

לפני כמה שנים רצה הגורל אני ואבא שלי החלפנו באותו שבוע מצבר ברכב שנינו שמנו מצבר של ורטה עם אותו אמפר ומאותה חנות שלו החזיק 4 שנים כמעט שלי שנתיים וחצי. אין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמה אופציות שיש לתת דגמים - אתה צריך לשים מה שהיה לך במקורי AGM אחרת תצטרך לקודד שינוי במחשב רכב (לא רק סתם מחליפים מצבר ברכב שלך - יש לבצע פעולת התאמה למחשב הרכב)

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אתה צריך מצבר AGM.

אתה מוזמן להיכנס לאחד ממרכזי השירות שלנו, ויבצעו לך את ההחלפה במקום, או לאחד המפיצים.

אם אתה באיזור ת"א - ממליצים להיכנס למרכז השירות החדש בשד' הר ציון 72.

בהצלחה,

שרות לקוחות טלרון

אתה טועה ומטעה. מדובר על מצבר מקורי אשר הגיע עם הרכב קרי מצבר EFB ולא מצבר AGM. במצברים מסוג AGM לעולם לא מותקנת עינית הקסם לניטור מצב הטעינה של המצבר או מפלס האלקטרוליט.

בהחלט ניתן לשדרג מצבר EFB למצבר AGM אבל לא חיייבים.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמה אופציות שיש לתת דגמים - אתה צריך לשים מה שהיה לך במקורי AGM אחרת תצטרך לקודד שינוי במחשב רכב (לא רק סתם מחליפים מצבר ברכב שלך - יש לבצע פעולת התאמה למחשב הרכב)

איפה אתה רואה שבמקור היה מצבר AGM ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, תודה על הטיפ על העינית, אני באמת רואה (מתמונות במרשתת) שלמצברי AGM אין את העינית וזה מאוד הגיוני ומסתדר עם הטכנולוגיה של מצבר AGM.

אבל איך אתה יודע שהמצבר המקורי הוא זה שבתמונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

מרק צדק, אכן המצבר שהייתי צריך הוא EFB ולא AGM.

קניתי varta כחול S&S 60A EFB עם אחריות לשנתיים ב850 ש"ח.

מאוד תמוהה בעיניי שנציג של טלרון (שהם יבואני VARTA) לא יודע איזה מצבר מתאים לרכב גם לאחר שקיבל את כל הנתונים (כולל מק"ט של המקורי) ומטעה אותנו....

דרך אגב, זה המצבר המקורי שהגיע עם הרכב.

בכל אופן תודה לכולם על העזרה

עריכה אחרונה על ידי ofir106
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר עם רכב הליסינג השלישי - מבטל את ה- s&s לעיתים רחוקות מאוד. תאורה דלוקה קבועה, גם ביום (או על מצב אוטומטי - ברכבים שקיים) אשתי לא מבטלת בכלל.

כל הרכבים הוחזרו לאחר 3 שנים ללא החלפת מצבר וללא סימן שהם הולכים ללכת (סקודה, vw).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להשתמש במצברי בוש או ורטה, תמיד הוחלפו לפני 3 שנות שימוש וכמו כן מעולם לא מצאתי לנכון למשוך מצבר יותר משנתיים - עם כל החלפת מצבר אחרי שנתיים זה היה מאוד מוחשי שהרכב מתנהג טוב יותר בכל הקשור לחשמל, התנעה וכיוב'. לרוב תקבל עד שנתיים אחריות כדי שתהיה בראש שקט ולא תתקע עם מצבר חצי מת כעבור חצי שנה, אין זה אומר שמישהו מבטיח לך 100% מהמצבר בתקופה כפולה מתקופת האחריות לדוגמא.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...