Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן גיר ושמן דיפרציאל פורסטר 2009

poratnir
שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיפרנציאל קידמי ואחורי מה שרשמתי לך.

שמן גיר בהנחה וזה רגיל גם אותו דבר.

אם זה גיר אוטומטי אתה צריך שמן תיבת הילוכים אוטומטית, וכאן הדעה הרווחת אומרת ללכת על מקורי ( לא זול) .

אם כבר אתה משקיע בהנחה וזה אוטומט ממליץ לעשות גם פילטר שמן אני חושב שיושב אצלך בתוך הגיר אז צריך להוריד אגן שמן.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש דעה ללכת על המקורי אבל הרכב לא חדש , ולרוב השמנים של סוברו זה תוצרת מקומית... פז ,

אני מניח שכמעט כל יצרן מכובד ועשה עבודה טובה יותר..

יש תקן??

https://www.valvoline.com/our-products/grease-gear-oil/synpower-full-synthetic-gear-oil

מה לגבי זה?

עריכה אחרונה על ידי poratnir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני חוזר השמן שציינת 75w90 הוא לדיפרנציאל וגיר ידני בלבד.

שמן גיר אוטומט ואני מניח שיש לך גיר אוטומט תקן אותי אם אני טועה הוא שמן לתיבת הילוכים אוטומטית והגה כח, והוא שמן שונה מהשמן הנ"ל.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80/90 לדיפרנציאל לגיר בשנים האלה אתה צריך שמן ספציפי של סובארו נמכר במורשה שלהם בגלון זהב שחור של 4 ליטר ובחנויות חלפים בבקבוק אפור של ליטר שרשום עליו subaru atf-hp בשניהם יצא לך אותו מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...