Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ראשונה פיאט פנדה 2006 עכו

jb3
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כחודש וחצי קניתי לבת דודה שלי פיאט פנדה 2006

אחרי יישור קו מאוד רציני התחילה בעיה בגיר הרובוטי שהיה מעביר הילוך לניוטרל ,הרכב נגרר למוסך טליאנו בקלנסואה שהיה מאוד מקצועי ולבסוף החליף את המשאבה ההידראולית של הגיר שאחראית על בניית הלחץ.

בין לבין נדלקה מנורת מנוע עם שגיאה p1121 p1122 ובזמן החלפת הילוך הסל״ד קופץ מעט הרכב לא סוחב ובפול גז הרכב נחנק ולא מגיב לפול גז.

בהתחלה איפסתי את מנורת המנוע אך התקלה חזרה כמה פעמים, בשישי האחרון הבת דודה הגיע לבקר אותי וישר פירקתי את הפילטר אוויר וניקיתי את המצערת עם ספריי לניקוי קרבורטור, מנורת המנוע נכתבה והרכב נסע בצורה מדהימה עד שלפני כמה שעות היא שוב חזרה.

אני גר בשפלה והבת דודה בעכו

למישהו יש המלצה?

יש לציין הרכב מניע הסל״ד לא קופץ בניוטרל והאוטו מגיב לפול לגז בניוטרל ולא נחנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

הרכב נלקח למרכז שירות פיאט בעכו.

עשו ניקוי בית מצערת כולל פירוק ובדיקת תקלות במחשב, העלות יצאה 420 כרגע תקלה נעלמה.

נאמר לי שגם הקלאץ מחליק ועלות ההחלפה 3500 כולל כל הקיט של המצמד.

במידה שפותחים ורואים שנפרץ המחזיר שמן העלות היא 4900 כולל פירוק הגיר לגורמים.

העלות במוסכים אחרים היא 1200

במידה ופרץ המחזיר העלות היא 2000

השאלה שלי למה כל כך יקר להחליף קלאץ במוסך מרכזי לעומת מוסך אחר?

גם אם פותחים ויש שמן על הקלאץ אז בדרך כלל פורץ המחזיר הקדמי אז למה לפרק את כל הגיר לגורמים?

עריכה אחרונה על ידי jb3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון של מורשה הוא מעולם אחר. אתה לא צריך מורשה להחלפה שכזו ובטח שלא לניקוי מצערת אבל זה כבר נעשה. תמצא מוסך שמכיר את הרכב ותשלם את המחירים הזולים שנקטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שילמת ויש לך קבלה/הוכחה..

למה שלא תחזור אליהם והם ישברו את הראש ..

אותך זה לא צריך לעניין..

דרך אגב, נסה לחבור לוואצאפ של "מועדון פיאט ישראל" שם יש הרבה שישמחו לכוון אותך למוסכים מתמחי פיאט

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שילמתי והאוטו היה שבוע בפטין עכו והם לא מצאו לי מצערת.

וכשאני מצאתי אצל 3 ספקים שונים הם אמרו שהם לא עובדים איתם ובמידה ויש בעיה אז זה באחריותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...