Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים 225/40/18 92Y

Blap
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני יודע שיש הרבה אשכולות כאלה פה, ועברתי עליהם, אבל המגוון הרב של הצמיגים מבלבל אותי עוד יותר.

בבעלותי ג'ולייטה תלתן, כרגע מצויידת בצמיגי מישלן Pilot Sport 4 שעשו את שלהם. מדובר בצמיג 225/40/18 קוד מהירות 92Y. אני נוסע רגוע בדרך כלל, 70% עירוני, 30% בין עירוני. יש לכם המלצה מסויימת? בנוסף אם יש לכם המלצה לפנצ'רייה באיזור אשדוד - חולון אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא רוצה שוב פעם PS4 ?

צמיג מעולה למען האמת. השאלה היא אם אני צריך אותו או שאני יכול להסתפק בצמיג טיפה זול יותר כמו Goodyear f1 eagle asy 3, או שההבדל ביניהם מהותי? בגדול הנסיעה שלי היא יומיומית ורגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אפשר להסתפק ב GOODYEAR ASYMMETRIC 2\3\5 . צמיג איכותי ומשמעותית יותר זול מ PS4.

+1 לגלגלי מגן בית דגן .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קניתי צמיגים של goodyear f1 asymmetric 5

בבית דגן הכי זול 500 שח לצמיג

בהחלט אפשר להסתפק ב GOODYEAR ASYMMETRIC 2\3\5 . צמיג איכותי ומשמעותית יותר זול מ PS4.

+1 לגלגלי מגן בית דגן .

כיף לשמוע! גיא, עם מי דיברת שם בבית דגן? 500 כולל הרכבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה רכב כבד? משאית? טרקטור?

לצמיג יש קוד עומס. אם הוא מתאים לדרישות של רכב ספציפי, אין עם זה בעיה.

אבל מה- מי שיש לו רכב משפחתי סטנדרטי ( קורולה/ i35 , לא ג'ולייטה תלתן) והוא נוסע יחסית הרבה, כדאי לקנות דגם אחר, לא ספורטיבי, לטובת אריכות ימים, נוחות וחסכון בדלק. למשל, Goodyear efficient grip perfomance.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה צמיג תמליץ ל- volvo s60 t5

צמיג שיחזיק 25 אלף בשנה

מה זה רכב כבד? משאית? טרקטור?

לצמיג יש קוד עומס. אם הוא מתאים לדרישות של רכב ספציפי, אין עם זה בעיה.

אבל מה- מי שיש לו רכב משפחתי סטנדרטי ( קורולה/ i35 , לא ג'ולייטה תלתן) והוא נוסע יחסית הרבה, כדאי לקנות דגם אחר, לא ספורטיבי, לטובת אריכות ימים, נוחות וחסכון בדלק. למשל, Goodyear efficient grip perfomance.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את השרשור שלך,

אתה נוסע הרבה. אם תקנה צמיגים ספורטיביים, תצטרך להחליף אותם אחרי שנה- שנה וחצי ( תלוי בסגנון הנהיגה שלך ).

במקומך הייתי קונה זוג נוסף של conti premium contact 6 ( יש לך כבר זוג כזה חדש ). אם אתה רואה שהם מתאימים לך מבחינת האחיזה, תמשיך האלה עם הסגנון הזה.

אם תקנה עכשיו PS4/ p-zero/ asymmetric או כל צמיג ספורטיבי אחר, תקבל צמיגים עם הפרשי אחיזה מזוג צמיגי נוחות שיש לך כבר ותפספס את היתרונות של צמיג ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדין טרי עם הרכב, אז אני חפות "מרגיש אותו".

לא חשבתי על conti premium contact 6 כי הוא לא זול, אז באותו המחיר (או עם תוספת קטנה) כבר חשבתי להביא זוג איכותי יותר.

ראיתי את השרשור שלך,

אתה נוסע הרבה. אם תקנה צמיגים ספורטיביים, תצטרך להחליף אותם אחרי שנה- שנה וחצי ( תלוי בסגנון הנהיגה שלך ).

במקומך הייתי קונה זוג נוסף של conti premium contact 6 ( יש לך כבר זוג כזה חדש ). אם אתה רואה שהם מתאימים לך מבחינת האחיזה, תמשיך האלה עם הסגנון הזה.

אם תקנה עכשיו PS4/ p-zero/ asymmetric או כל צמיג ספורטיבי אחר, תקבל צמיגים עם הפרשי אחיזה מזוג צמיגי נוחות שיש לך כבר ותפספס את היתרונות של צמיג ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכותי באיזה מובן?

conti יותר נוחים , יותר שקטים ויחזיקו יותר קילומטרים מכל צמיג ספורטיבי.

השאלה היא מה סגנון הנהיגה לך.

אין צורך לצטט הודעה סמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא תלתן => רכב מהנה => נהיגה ספורטיבית (לפעמים או קבוע - תלוי בנהג)

אבל כן אתה צודק שקונטי יחזיקו ויתנו לו גם אחיזה טובה אם רצונו לנהוג ספורטיבי :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פותח השרשור עם האלפא , לבחור השני עם זוג קונטיננטל קיימים יש וולוו s60 t5 r-design.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הייתי אתמול בגלגלי המגן וקניתי רביעייה של Goodyear asy5, תאריך 1519, ב-550 ליחידה (סה"כ 2200). הבחור איבד לי ונטיל אחד (מעוצב, בקטנה...), יאללה, הגיע הזמן לסוע קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...