Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב לא נח :( מה עושים ? - ייעוץ ברכישת רכב נוח

yehuda80
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני בעלים של סקודה אוקטביה 2014. רכב אמין חזק וחסכוני בדלק, אך עם זאת , לא נח לנסיעה ממושכת.

אני נוסע כל יום 50 דקות לכל כיוון וגומר את הנסיעות מותש. הכסא לא ממש נח, והאוטו לא מבודד רעש

אני מתלבט בין לשדרג איכשהוא את האוטו, ובין להחליף לרכב אחר בשאיפה יותר נח אבל עדיין חסכוני

כל המלצה תתקבל בברכה

תודה

יהודה

Sent from my MI 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Mike808
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוסר נוחות היה מהתחלה?

בדקת לחץ צמיגים?

כמה ק"מ הרכב עבר?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהמושב לא מתאים לך או שמדובר במושב שאחרי 5 שנות עבודה התעוות. אבל כדאי להתחיל במציאת תנוחת הנהיגה הנכונה.

אישית אני אוהב את המושב יחסית מרוחק מההגה (שזה טוב גם מבחינת בטיחות וגם מבחינת אחיזת ההגה), עם גב די מאונך. לפעמים אני מקבל את המושב אחרי שאחד הבנים הטה את הגב לאחור ומרגיש את ההבדל מיד, לא אחרי כמה עשרות דקות נהיגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהחליף את הרכב לא יקר?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חפש רכב מוגבה. יהיה לך נוח יותר, אפילו ש50 דקות, זה לא הרבה זמן להיות ברכב.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

רכב גבוה יותר לא בהכרח יהיה נוח יותר.

נהגתי על קשקאי ועל דאסטר, לדעתי פחות נוחות ממגאן או 308SW למשל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה - עכשיו, אחרי שכנראה מיצינו את שלב ה"רכב הכללי" צריך לעבור לשלב ה"ייעוץ ברכישת רכב".

בשביל ייעוץ כזה צריך לדע עוד כמה פרטים: מה תקציבך, כמה זמן אתה מתכוון להחזיק ברכב, מה הנסועה הצפויה, מה מספר הנוסעים וכמות המטען שאתה מתכוון להסיע באופן שוטף ובמכסימום. התחליף הטבעי לאוקטביה היא אוקטביה חדשה, אבל אולי היא לא מתאימה לצרכיך, אז בבקשה פרט קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה - עכשיו, אחרי שכנראה מיצינו את שלב ה"רכב הכללי" צריך לעבור לשלב ה"ייעוץ ברכישת רכב".

בשביל ייעוץ כזה צריך לדע עוד כמה פרטים: מה תקציבך, כמה זמן אתה מתכוון להחזיק ברכב, מה הנסועה הצפויה, מה מספר הנוסעים וכמות המטען שאתה מתכוון להסיע באופן שוטף ובמכסימום. התחליף הטבעי לאוקטביה היא אוקטביה חדשה, אבל אולי היא לא מתאימה לצרכיך, אז בבקשה פרט קצת.

רציתי למצות את הכיוון של שיפור הרכב הקיים אבל מהתגובות נראה שכנראה אין הרבה מה לעשות. האם אוקטביה ידועה כלא נוחה או שהבעיה אצלי ?

בכל מקרה מבחינת רכב חדש:

תקציב 70,000 ₪ +-

נוסעים: 2 מבוגרים ו3 ילדים. גילאים 7, 9, 11

נסועה שנתית גבוהה. בערך 35,000 אז חסכוניות חשובה לי

לעיתים הכלב מצטרף אלינו לנסיעות , אז יש עדיפות לחמש דלתות כמו באוקטביה אבל אפשר להתפשר.

וכמובן נוחות הנסיעה

הרבה פחות חשוב לי מנוע חזק, מראה , ביצועי נהיגה וכו'

תודה רבה לכולם

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטבה שקטה ונוחה. אני לא חושב שיש רכב משפחתי אחר בטווח המחירים שלו, שיהיה שקט או נוח יותר בפער משמעותי. תבדוק את הכיסא אם הוא תקין. בקשר לעייפות אחרי 50 דקות נסיעה, לדעתי רכב גבוה יתן לך מענה לזה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי מושב הנהג באוקטביה 2014 לא נוח.

לא יודע, אולי מושב אורטופדי של דר.גב יכול לשפר את המצב ( בגדול, אני לא חסיד של הדברים האלה)

https://www.dr-gav.co.il/149a1d0b89?gclid=EAIaIQobChMI6N-jopmd5AIVCbDtCh3k-wjDEAQYASABEgKo1fD_BwE

רנו גרנד סניק או סיטרואן פיקאסו דיזל

יתנו לך את כל מה שאתה מבקש ומבחינת החסכון בדלק , מרחב פנים ובגאז' יהיו עדיפות על אוקטביה.

משהו כזה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?677416-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%92%D7%A8%D7%A0%D7%93-%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A7-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-2016

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שרעשי מנוע מפריעים לו - אולי זה רעשי הכביש.

אוקטביה זה רכב יחסית קשיח, לפעמים זה גם "תורם" לעייפות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...