Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 2011 65 אלף קמ חשש לבעיה בתושבת מנוע

Meir69
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי לפני שלושה חודשים קורולה 2011 עם 60 אלף קמ

כרגע עם 65

לא זכור לי אם היה כל כך רעידות שקניתי אותה.. אבל כרגע אני מרגיש טיפה רעידות ממש חלשות בלי מזגן שמתחזקות ברגע שהמזגן דלוק..

מדי פעם גם אני מרגיש ״דפיקות״ בהעברת הילוכים ואפילו מן מכה של בום כזאת ברגל שאני לוחץ על הגז.. לא יודע אם אני סתם בתסביכים חחחח אבל זה בערך ההרגשה הכללית בנסיעה ממושכת.. מעבר לזה מרגיש גם בנסיעה בהילוך ראשון לשני לפעמים כמו נקישה קטנה מלווה בסחיבה של ההילוך ללא רעש לפעמים רק בסחיבה..

ובלי קשר לפעמים המעבר בין p ל r קשה מאוד ומלווה ברעש לא נעים.. לפעמים לחיצה חזקה על דוושת הברקס עוזרת.

את הרכב קניתי מטויוטה סלקט ממורשה, במידה ובאמת אני ניגש אליהם זה נשמע כמו בעיות מוכרות בתושבות?

אשמח לדעות ולעצות קצת.. ולהתייחס בכלליות לכל התקלות כביכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק במוסך מה ואם באמת לא תקין,אחר כך תוכל לבוא בטענות כאלו או אחרות.

קודם כל לא מגיע בטענות.. מתייעץ לגבי כיוון כל שהוא.. כמובן שאני אגש למוסך, אבל אולי יש כיוון פה למישהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה הולכות התושבות בין היתר וייתכן שזה הגורם לתופעות. זה הכיוון בגדול אבל חשוב גם לבדוק מתי הוחלף שמן גיר לאחרונה אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה הולכות התושבות בין היתר וייתכן שזה הגורם לתופעות. זה הכיוון בגדול אבל חשוב גם לבדוק מתי הוחלף שמן גיר לאחרונה אם בכלל.

לפי מה שאני יודע לא ממליצים להחליף שמן גיר בקורולה..

אבל בדקתי השמן נראה טוב ובריא..

אני אלך ואבדוק את התושבות מקווה שזה רק הבעיה ולא עוד משהו חחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...