Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו היה בסיציליה? אשמח להמלצות

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ההורים שלי, באמצע שנות החמישים שלהם, רוצים לטייל קצת.

אוהבים לטייל, לראות אנשים ואווירה של חופשה, קצת בתי קפה, קצת טבע/נופים/מוזיאונים/ים.

לא אנשים פנסי מדי, אבל גם לא מחפשים אזור של מלא בני נוער או בטן גב סטייל יוון.

היו בפראג/טורקיה וכאלו כבר, רוצים כיוון אחר.

חשבתי על מלון ספא בסיציליה (קטאניה). שיהיה מושקע וגם שיוכלו לטייל בעיר. בערך 5 ימים.

האם ממליצים? מישהו היה?

חייב לציין שאנגלית לא חזקה אצלם בכלל. יודעים קרוא וכתוב, אבל הדיבור פחות. יסתדרו? יודעים לתפעל גוגל TRANSLATE.

חשבתי גם על רומא, אבל זה נראה לי יותר עיר וכל המלונות שם או יקרים או 3 כוכבים ולא משהו. זו גם יותר עיר ופחות אזור תיירותי, לא יודע איך יתאים להם.

אשמח לדעות ועצות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא מכיר את סיציליה. אבל אם הזכרת את רומא אני בהחלט ממליץ עליה, אם כי כאן מדובר בטיול עירוני לגמרי שמבוסס על זוג רגליים בריאות ותחב"צ. אפשר לנסות למצוא דיל של טיסה ומלון או להרכיב לבד, ומלון *3 במיקום סביר לא צריך להיות יקר מדי. טיילתי בה בחנוכה 2009 (וכדי שתהיה רגוע, הייתי אז בן 52, כך שמבחינת קבוצת הגיל זה תואם) וההנאה היתה שלמה. גם אחד הבנים שלי (טוב, הוא בן דורך) טייל שם לפני שנה - שנתיים עם זוגתו ונהנו עד הסוף.

בכלל, איטליה מדינה ענקית, עם הרבה נופים וגם תרבות עשירה מאד. בשנה האחרונה ביקרתי פעמיים בצפון (בחנוכה 4 ימים בוונציה, בפורים 3 ימים במילאנו), לא היה רגע דל. ואחרי שבני הבכור חזר משבועיים של טיול צילום (והרבה נהיגה) מגנואה עד הדולומיטים ברור לי שאחזור לארץ הזו, יש לה כל כך הרבה מה להציע, במחירים סבירים ועם אוכלוסיה מאד מסבירת פנים (לפחות בצפון האירופאי, לא יודע להעיד על הדרום הים תיכוני).

מה שאני רוצה לומר הוא שאיטליה יעד נפלא לבני כל הגילים. פשוט צריך לבנות את הטיול הספציפי לפי תחומי העניין.

לגבי טיסות - יש להרבה יעדים באיטליה. גם בחברות שירות מלא וגם בחברות המוזלות, רק צריך לשים לב לאן הן טסות שכן חלק מהטיסות הן לשדות משניים מרוחקים. כמוכן יש טיסות שלא נמכרות ברשת אלא רק על ידי הסוכנויות או במסגרת דילים, חפש במרשתת ובדף האחורי של ישראל היום או ידיעות אחרונות.

ואם אתם לא סגורים על איטליה - יש הרבה יעדים לא רחוקים מדי שמציעים ערים ונופים נהדרים במחירים סבירים מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיציליה זה לא איטליה :wink: (דלגו ל 1:51)

[video=youtube_share;PydsdfHJIgk]

לא ברור לי איזה סוג חופשה אתה מכוון: מלון מפואר שבו אתה מבלה רוב הזמן או שותה קפה עושה ספא ובעצם נרגע

לעומת חופשת טיול שבו אתה בעיקר מחוץ למלון במוזאונים, בתי קפה או אתרי טבע וחוזר למלון בעיקר כדי לישון.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הערה קטנה - במערב אירופה מלון *3 זה בסדר גמור אם אתה זקוק לו כמקום למקלחת ולינה בזמן טיול. כמובן לקרוא ביקורות בבוקינג ו-TA.

חופשת בטן גב זה עניין אחר, ודרוש מלון המתמחה בכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוה לתשובות ותודה למי שכתב בפרטי.

אסביר יותר ברור למי ששאל. גם וגם. גם שיהיה ספא במלון אם רוצים. גם ירצו לטייל. יצאו ויטיילו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שסיציליה יעד מתאים לזה (הייתי שם פעם אחת אבל ארחו אותי באחוזה פרטית כחלק מגיבוש סוכנים מכל העולם). זה יעד יותר של טיולים עם רכב ופחות טיול מהסוג שאתה רוצה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...