Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכון זר - בולגריה או פורטוגל?

ArikC
שימו לב! השרשור הזה בן 1704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אבי נולד בבולגריה,והוא אזרח בולגרי ואני יכול להוציא די בקלות דרכון בולגרי.

לאחרונה קראתי גם על דרכון פורטוגלי ולהבנתי אני יכול להוציא גם דרכון כזה.

האם יש העדפה של אחד על השני?

האם מישהו הוציא דרכון בולגרי/ פורטוגלי ויכול לשפוך אור על העלויות ודרך מי מומלץ להוציא?

תודה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטוגל עדיף - כמה שאני מכיר לפורטוגל אתה מקבל גם גישה לארה"ב בלי וויזה, עם בולגרי אתה תצטרך כנראה עוד להוציא וויזה לארה"ב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בולגרי, קודם כל "די בקלות" לא ממש מדויק, לקח לנו 4-5 שנים כדי לקבל את האזרחות, ובסוף גם נסענו לסופיה כדי לזרז תהליכים.

אם תרצה יש בחור מקסים שנמצא בבולגריה ומדבר עברית, מכיר את הפרצודרות, מתקתק עניינים ולוקח סכומים סבירים (לכיוון הנמוך).

לסבר את האוזן, כדי להוציא אזרחות לילדים שלי כשהם נולדו, לקח (למיטב זכרוני) 100 יורו לילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה מאד פשוטה, פורטוגל (נכון להיום) עדיפה. ההסבר יהיה ארוך יותר ולכן אני רק מפנה למונח "שאנגן" שאיננו זהה ל"EU".פורטוגל בפנים, בולגריה ורומניה בחוץ.יכול להיות שאחד התנאים יהיה ויתור על הדרכון הבולגרי, לשיקולך..איש לא יודע מה יהיה בעוד 5-10 שנים, האם האיחוד האירופי יתקיים במתכונתו? האם המצב בפורטוגל יהיה טוב יותר? רע יותר? כמי שחשב פעם על פורטוגל כיעד ל"פרישה", היות ותנאי בלעדיו אין להשתלבות במדינה אחרת הוא השפה ולמרות שאני שולט +- בשתי שפות לטיניות ששייכות לאותה משפחה כמו הפורטוגזית, הסיכוי (לדעתי) ללמוד פורטוגזית מעל גיל 50, אפסי...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוצאתי באופן אישי דרכון בולגרי.

התהליך עלה לי סביב ה5000 ש"ח דרך עורכת דין ללא צורך לנסוע לסופיה תוך 3 שנים לערך

היה לי דרכון ביד.

שמעתי שלהוציא דרכון פורטוגלי זה קצת יותר יקר ופה התהליך יחסית היה לי פשוט חוץ מלהגיע מספר פעמים לשגרירות בולגריה בישראל.

אם תרצה טלפון של עו"ד שטיפלה לי בתהליך תכתוב בה"פ.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...