Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגהץ אנכי

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב חברים,

אמא שלי כבר כמה חודשים מבקשת שאמצא לה מגהץ קיטור עומד.

לפי גוגל בארץ אין מבחר מטורף, יש מספר דגמים מחברות שונות.

לא מצאתי הבדל משמעותי בין מכשיר פשוט של midea ב-400 לעומת יקר של tefal ב1000 וקצת,

מלבד הספק חשמלי שישפיע בעיקר על מהירות ההתחממות למצב עבודה.

ספיקת הקיטור בשניהם זהה, 35 גרם לדקה.

מישהו משתמש בכזה ויכול להמליץ?

תודה מראש.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג של המגהץ הזה, זו פעם ראשונה שאני רואה. בת הזוג שלי לא אוהבת להשתמש במשטח גיהוץ, אלא לגהץ באוויר ע"י קולב. השבוע קניתי לה מגהץ מאמזון בריטניה שעושה עבודה טובה (לצורך השוואה: מגהץ דומה באליאקספרס לא עשה את העבודה, ומגהץ הקסם שנמכר באילת נשרף אחרי חצי שנה). המוצר נראה שבנוי מחומרים טובים, והנדסה טובה.

המגהץ: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07F6NM347/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s01?ie=UTF8&psc=1

מתאם שקעים: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01M998F9O/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

הערה: קניתי את המתאם הזה, כי לפי אמזון החומר שעשוי בו הוא מתכת. אני לא ראיתי שהוא עשוי ממתכת, אבל בכל זאת ממליץ לרכוש את המתאם עם הארקה, כי אולי לא אבחנתי טוב.

סה"כ כל העסקה היא 375 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שאתה מציג הוא מכשיר לנסיעות, מיכל המים שלו קטן מאוד והוא חלש יחסית למכשיר ביתי קבוע.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש רבות במגהץ הזה של TEFAL שנמצא במלון שיוצא לי להגיע אליו די תכופות.

העסק רחוק מלהיות יעיל כמו מגהץ רגיל.

מבחינתי מספיק טוב לרענון חולצה שיצאה ממזוודה לאחר שגוהצה מראש אבל לא יכול להוות לחליף מלא למגהץ קיטור טוב.

לוקח לו הרבה זמן להתחמם, הספק הקיטור לא מרשים ופחות יעיל בהיעדר 'קונטרה' בדמות קרש.

לא התנסיתי במספר דגמים כך שאני לא יודע איך הטפאל בהשוואה לחברות ודגמים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...