Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה על השירות בעסקים בארץ... כי נמאס!

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לראות רק את הדברים הטובים! אבל אני לא מצליח!

יש מישהו בארץ שכן נותן שירות!?

קניתי מחסן פלסטיק של כתר פלסטיק.. עבדו עלינו, שירות לקוחות פח אשפה.. לא עונים, לא חוזרים לא כלום כבר כמה חודשים טובים! שלושה חודשים טירטרו אותנו...

רציתי לקנות מברז! פאקינג מברז מסכן M6... רציתי להביא לחבר כסף שיקפוץ לקחת. התקשרתי לחנות לשאול מחיר. אמרו לי לא נותנים מחיר בטלפון תגיע לחנות!

רציתי לקנות גרניק! תגיע לחנות נגיד לך מחיר. לא נותנים בטלפון! תגיע לחנות!

רציתי לייצר בארץ מתאם. בין מנוע וגיר. שרטטתי ציירתי. בדקתי מדדתי! לקח חודש!

שלחתי עשר מיילים לחברות. ביקשתי הצעת מחיר! רק שניים ענו לי. ואמרו שלא עובדים עם לקוחות פרטיים... יאללה ניחע! אבל לא לענות בכלל?!

פניתי למפעל בסין מחוסר ברירה, תוך פחות מ 12 שעות ענו לי למייל עם הצעת מחיר לכמות שרציתי! כולל משלוח!

תוך 3 שבועות מרגע התשלום ההזמנה הייתה אצלי בבית!

הקש ששבר את גב הגמל זה שהזמנתי פרופילים מודולריים באחת החברות הגדולות בארץ

הזמנתי מחו''ל אביזרים. אומים לצורך העניין... והם לא מתאימים!

שלחתי מייל לחברה ביקשתי שרטוט של הפרופיל כדי להבין היכן הבעיה!

שלחו לי שרטוט עם מידות שבו רשום שהוא 20X20 ממ זהו!

אחרי מחקר של חצי שעה בגוגל גיליתי איזה חברה של פרופילים הם מייבאים! אבל אין לחברה הזאת שום אזכור באתר שלהם. כלווווום! מאיפה אני בתור לקוח אמור לדעת מה אתם מוכרים!? הפרופילים אגב לא זולים בכלל 60-80 שקל למטר!

למה אני בתור לקוח אמור לבוא ולהיתחנן למידע!? למה זה פשוט לא גלויי. למה צריך להיתחנן לשרטוט? בכל חברות אחרות הנתונים הטכניים מופיעים באתרים ללא שום בעיה!?

שיפצו לי מסרק הגה! אחרי 4 אלף קילומטר התחיל לנזול!

שיפצו לי קאליפר. קיבלתי אותו עם גומיה קרועה!

שלחתי מייל לחנות מסוימת לקבל מחיר של מוצר מסויים. אחרי פאקינג שבוע חזרו אליי עם התשובות " לא ראינו את המייל שלך"

באמת!? זה התירוץ?!

למה נהנים לבזבז את הזמן של הלקוח?!

ל-מ-ה!? למה צריך להיתחנן למחירים?! להיתקשר בשביל לקבל מידע. למשוך את כל זה בכוח... העולם התקדם! 2019 בחוץ! עידן האינטרנט! מדינת הייטק ומדינת סטארטאפים!

מה עם לתת שירות!?

עריכה אחרונה על ידי Big_White

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיפצו לי מסרק הגה! אחרי 4 אלף קילומטר התחיל לנזול!

שיפצו לי קאליפר. קיבלתי אותו עם גומיה קרועה!

פעם הבאה:

קאליפר יהיה לך קל לשפץ לבד.

עם מסרקים, ההרגשה האישית שלי, זה שאין באמת מקצוענים שרוצים לעשות כמו שצריך, יותר קל לעשות חפיף או להגיד שצריך להביא מפירוק. וכמובן שהמסרק הלך וכלום לא עובד כשבפועל הבעיה בכלל במקום אחר. (או איך פעם אמר לי מישהו על inner rod עקום: "דקה אני מביא פטיש מסדר לך אותו יהיה ישר פלס")

חוסר מקצועיות טוטאלי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש, יש עסקים וחברות שעדיין נותנים שירות טוב ולא עושים לך את המוות כשיש בעיות וצריך לנצל אחריות או לקחת אחריות.

אבל בהחלט נראה שיש לא מעט מקומות בארץ שלא נותנים שירות ראוי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו בארץ שכן נותן שירות!?

מה עם לתת שירות!?

לא קיים או נכחד.

אני התייאשתי והדבר היחיד הוא פשוט לזרום בכדי לא לקבל כאב ראש :shock:

אתה חושב שאם אתה תהייה בעל עסק או נותן שירות שצריך לעמוד בתחרות יומיומית השירות שלך יהייה 10 ? אני בספק רב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה:

קאליפר יהיה לך קל לשפץ לבד.

עם מסרקים, ההרגשה האישית שלי, זה שאין באמת מקצוענים שרוצים לעשות כמו שצריך, יותר קל לעשות חפיף או להגיד שצריך להביא מפירוק. וכמובן שהמסרק הלך וכלום לא עובד כשבפועל הבעיה בכלל במקום אחר. (או איך פעם אמר לי מישהו על inner rod עקום: "דקה אני מביא פטיש מסדר לך אותו יהיה ישר פלס")

חוסר מקצועיות טוטאלי.

רציתי. כי זה ממש קל. אבל אף אחד לא רצה למכור לי את הגומיות... אז נעלצתי לשלם 400 שקל על חצי שעה עבודה חרבנה וקצת צבע שחור.

לא קיים או נכחד.

אני התייאשתי והדבר היחיד הוא פשוט לזרום בכדי לא לקבל כאב ראש :shock:

אתה חושב שאם אתה תהייה בעל עסק או נותן שירות שצריך לעמוד בתחרות יומיומית השירות שלך יהייה 10 ? אני בספק רב.

אז על איזה שירות אני אתחרה אם השירות שלי זבל בדיוק כמו של כולם?

לא לחזור ללקוח? לא לענות? על איזה תחרות אנחנו מדברים? תחרות של מי לא עונה ליותר לקוחות? חח

להזמין כל דבר אפשרי מחו"ל, וללמוד לעשות לבד את כל מה שרק אפשר. חוסך הרבה עוגמת נפש, זמני המתנה, ועצבים. על הכסף אני בכלל לא מדבר.

אכן הפתרון... ואני מצטער שקניתי את הפרופילים האלה כי הם עלו לי 850 שקל... ועכשיו אני יעלץ לקנות את כל המחברים מהם. במחיר מופקע. כאשר את הדברים הסטנדרטיים שאני צריך עולים 10 דולר למאה יחידות באייבאי...

מחכה לתשובה מהם להצעת מחיר.. ועוד פעם.. במקום לשים מחיר באתר בקטלוג.. צריך לשלוח מייל... לחכות שמישהו יענה. שתצא שבת... שהעובדים ישתו את הקפה של הבוקר ויתמרמרו על יום ראשון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מקבל התחושה של פות"ש, ולדעתי זה נובע מכך שהם לא רוצים להתעסק עם דרישות של לקוח הקצה. יש לאותם חנויות סוכנים שפועלים מול חנויות יותר קטנות. אותם חנויות לא רעבות ללקוחות חדשים, ולא מעוניינים לגדול.

נ.ב.

אשמח לקבל קישור לאתר הסיני שמיצר מודלים לפי שרטוט (אם יש אפשרות בתחום הפלסטיק). הייתי מעוניין להדפיס כמה חלקים מבלי לשלם על מדפסת שתשאר אצלי בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד לעשות דברים לבד נקודה

והכי מצחיק? לפעמים התוצאה הסופית שלך בפעם הראשונה נראת יותר טוב מהתוצאה הסופית של כמה "מקצוענים" בתחום.

למה? לדעתי זה זלזול.

לגבי זה שלא אומרים מחירים בטלפון, זאת דרך מעולה לגרור אותך לתוך החנות ולגרום לך לקנות בלית ברירה כמעט בכל מחיר כי אתה כבר שם.

ויש לי הרגשה שאף אחד לא רוצה לשחות עם הדגים הקטנים, רוצים לשרת ישר ורק את האירגונים ששוחים בכסף כמו חברת החשמל, תע"ש ועוד.

שם יש את הפריבילגיה להתחכך בכרישים ולהתעסק בעסקנות מה שמוביל לאחלה קומבינות, המגזר הפרטי לא מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מקבל התחושה של פות"ש, ולדעתי זה נובע מכך שהם לא רוצים להתעסק עם דרישות של לקוח הקצה. יש לאותם חנויות סוכנים שפועלים מול חנויות יותר קטנות. אותם חנויות לא רעבות ללקוחות חדשים, ולא מעוניינים לגדול.

נ.ב.

אשמח לקבל קישור לאתר הסיני שמיצר מודלים לפי שרטוט (אם יש אפשרות בתחום הפלסטיק). הייתי מעוניין להדפיס כמה חלקים מבלי לשלם על מדפסת שתשאר אצלי בבית.

הפרופילים שהזמנתי המודולריים הם בעצם לבניית מדפסת תלת מימד גדולה 750*750*750

יש לי מדפסת קטנה יותר. אני יכול לנסות לעזור לך. דגש על יכול לנסות.

בכל מקרה. אני ייצרתי על CNC ממתכת...

יש לך שירותי הדפסה כמו SHAPEWAYS שיש להם ממשק נוח באתר, שאתה מעלה את ה STL בוחר חומר וכו וזה מחשב לך מחיר בהתאם למה שאתה צריך.. ממש נוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי שחנויות בישראל מנקזות למקום אחד כל מה שאני שונא במנטליות הישראלית צפיפות, רעש, אי כיבוד מרחב אישי, רמאות, שקרים, בורות וראש קטן. חנויות מלאות במוכרנים חסרי כל ידע והבנה במוצרים שהם מוכרים שרק מחפשים להעמיס ולרמות לקוחות בשביל לקבל את האחוזים שלהם. המיקום של החנויות מחייב שימוש ברכב עם כל מה שנגזר מכך חיפוש חנייה, עמידה בפקקים, ריבים, עצבים, צעקות.

אני עשיתי outsourcing לחו"ל של כמעט כל הרכישות שלי. אמזון, איביי, אלי אקספרס. בגדים למדתי להזמין מחו"ל. במשך הזמן בניתי רשימה של מותגים שאני יודע שיושבים עלי טוב גם בלי למדוד בחנות. נעליים אותו סיפור ECCO מידה 43.5 יושבים פיקס על כפות הרגליים שלי.

להזמין כל דבר אפשרי מחו"ל, וללמוד לעשות לבד את כל מה שרק אפשר. חוסך הרבה עוגמת נפש, זמני המתנה, ועצבים. על הכסף אני בכלל לא מדבר.

עצוב, אבל נכון. אגב, לא בגלל המחיר אלא בגלל הסיבות שציינתי. אני מעדיף לרכוש בחו"ל גם מוצר שיעלה לי עוד כמה שקלים בהשוואה לישראל. לפחות ככה החבילה תחכה לי בארון מים ליד הדלת בלי שאני אצטרך להתעסק עם הגועל נפש של רכישה בחנות פיזית.

למה לא? מכיר כמה שנותנים שירות מדהים. פשוט המוצרים שלהם לא רלוונטיים אלי לחלוטין.

הבעיה בארץ שהתחום הקמעונאות מסריח מהראש. הנהלה בכירה שמה דגש על מכירה בכל מחיר ולא על חווית הרכישה, שירות, סינון מועמדים, הכשרה ראויה ועוד ועוד.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לצערי ה"שירות" מתבטא בלמכור, להחליף חלקים או לעשות עבודות מאוד פשוטות.

ברגע שזה קצת מסתבך, ויש צורך להכנס לעובי הקורה או להתעסק עם ספרות - זה כבר לא מעניין אף אחד. ולא רק לא מעניין מבחינה עסקית, אלא גם מבחינה שהם אפילו לא יודעים מה אתה מדבר.

לי קשה לחשוב על הפעם האחרונה שפניתי לנותן שירות כלשהו שנתן לי פיתרון אחר מלבד להחליף חצי מוצר X או פשוט לקנות חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ. נותני שירות הזויים. הייתי במוסך במוו בניר צבי, רציתי לשאול שאלה לגבי הבלמים שלי שלחו אות ל״מומחה״ שלהם שענה לי במשיכת כתפיים תוך כדי שהוא הלך ממני בזלזול. אני פאקינג צריך לרדוף אחריו? כדי לשאול שאלה? רכב יקר!! וגם ברכב עממי זה לא אמור לקרות. הזוי. שירות חרא.

אני מכיר מקרים של עסקאות בכל הענפים במחירים אסטרונומיים ואנשים פונים אליך ״אחי״. מה אחי? איפה הייצוגיות איפה האיכות של השירות? הכבוד לאדם זר?

מדינה עמך, נותני שירות עמך, פוליטיקאים עמך.

כדאי מאוד להתחיל ללמוד ערבית כי בקרוב ישראל כמו שאנחנו מכירים כבר לא תשרוד. כל הדברים מתחברים בסופו של לדבר למנטליות. זה מתחיל משירות בחנות קטנה ונגמר בדברים הגדולים יותר כמו פוליטיקה וביטחון. הכול קשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הבעיה פה מאוד בסיסית והיא היעדר תודעת שירות. אף אחד לא מלמד ואף אחד בטח לא לומד.

הרבה בעלי עסקים קטנים פשוט לא נותנים לזה תשומת לב ואז זה מחלחל לעובדים שלהם.

יש אנשים גסים מטבעם, בוודאי. אבל הרוב לא עושה לכם דווקא, הוא פשוט לא יודע אחרת.

היעדר סטנדרטים הוא משהו שבהחלט חוצה מגזרים ותעשיות בישראל, אך אני רחוק מלהסכים שכולם ככה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לצערי ה"שירות" מתבטא בלמכור, להחליף חלקים או לעשות עבודות מאוד פשוטות.

ברגע שזה קצת מסתבך, ויש צורך להכנס לעובי הקורה או להתעסק עם ספרות - זה כבר לא מעניין אף אחד. ולא רק לא מעניין מבחינה עסקית, אלא גם מבחינה שהם אפילו לא יודעים מה אתה מדבר.

לי קשה לחשוב על הפעם האחרונה שפניתי לנותן שירות כלשהו שנתן לי פיתרון אחר מלבד להחליף חצי מוצר X או פשוט לקנות חדש.

בדיוק. כל מה שיודעים לעשות בארץ זה להעביר חבילה אטומה מהיצרן דרך הקופה. ברגע שהדברים מסתבכים מבחינה בירוקרטית ו/או טכנית אנשי שירות פשוט לא יודעים לתת מענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שכתוב, נשארו אמנם מספר צדיקים, אך רוב העסקים מתנהגים בדיוק כמו שתיארת.

מהצד השני, רוב הלקוחות הישראלים מחפשים רק דבר אחד - זול.

העסקים נאלצים להתיישר וחוסכים בכל דבר שהלקוח לא משלם עליו כמו שירות, מקצועיות וכו'.

דווקא במשרדים ממשלתיים מסויימים המצב השתפר.

הם הכניסו מחשוב בשנים האחרונות, עברו לאינטרנט, זימון תורים אלקטרוני והעובדה שהם לא מונעים משורת הרווח מאפשרת להם לתת שירות טוב.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...