Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג סלון ופנים הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה ערב טוב, אני בעל כלת הונדה סיוויק 2003 דגם הes.1.6. מאוהב ברכב הזה!.. כמו כן ישלי שירוקו ספורט 2.0 2016 ואני רוצה לשדרג את הסיוויק מבחינת פנים אני לא חובב את העיצוב פנים הישן יחסית ואני רוצה שתראה קצת יותר כמו השירוקו כלומר צבע הריפוד להחליף לשחור וכאלה. אני לא מחפש עצות לרדת מזה יש לי את הכסף וזה הרכב האוהב עליי ורוצה לשדרג לי את החוויה מבפנים הרכב ולא רק חווית הנסיעה אשמח לרעיונות איך אפשר לשדרג את פנים הרכב. כמו האם אפשר להחליף את הפלסטיקה בדלות לצורה שונה שנראית טוב יותר או פלסטיקה בצדדים למשהו שנראה טוב יותר מהאור זמש הלבן שיש בו כרגע סליחה על החפירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...