Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכר רכב גרם נזק לאחר מכירה - ורוצה להתחמק מאחריות

שימו לב! השרשור הזה בן 1698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,השבוע קניתי רכב יד שנייה, (רכב ישן, בת 20 שנה) ואחר שסידרנו ההעברת בעלות עדיין לא היה לי ביטוח, לכן הרשתי המוכר לנהג הרכב הביתה, והייתי אמור לרדת באמצע הדרך. הייתי אמור לקחת הרכב אחר שסידרתי ביטוח. די פשוט.

אבל כשהמוכר יצא מהחנייה התת קרקעי, פגע בעמוד ברזל בצד של הנוסע מעל הגלגל, וגרם שם מכה-שקע וקילוף צבע. וכן גרם פגוש מנותק בצד ימין. רציתי לצאת לראות הנזק, אבל הוא לא הרשה לי ואמר "זה כלום". כשירדתי, ראיתי שאכן גרם נזק, והוא הבטיח שיתקן הכל. כשהגעתי לקחת הרכב אחר שסידרתי הביטוח, ראיתי שעשה נסיון הדבקה עם דבק מגע שבכלל לא החזיק. וכן לא תיקן המכה.

כשאמרתי שאני רוצה שהוא יתבוע הביטוח צד ג שלו, או להתפשר על איזה סכום, הוא טען שהמכה כבר היה שם מלפני הסיפור, והפגוש ודאי אפשר לתקן בחינם במוסך בטיפול 15000 הבא. לא הסכמתי, אבל הוא התעקש. חצוף. לקחתי האוטו הביתה.

עכשיו אני רוצה לדעת מה לעשות - לפנות למשטרה? להגיד לו שאם לא יתבוע הביטוח שאני יפנה למשטרה? האם הביטוח צד ג שלו מכסה נזק כזה - על האוטו הכבר לא שלו, שבמקרה היה הנהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה,

האם יש מצלמות בחניון?

כלומר האם יש תיעוד ?

בבית משפט הוא יטען שזה היה כך לפני - אם אין הוכחה למתי בדיוק זה קרה אז אתה בבעיה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הביטוח שלו לא מכסה כלום. בטח שלא ביטוח צד ג'. וגם מקיף לא יכסה אותו כי המכה התרחשה לאחר ההעברת בעלות ומבחינת חברת הביטוח אין "זיקה" לרכב יותר [ההגיון שלהם אומר שברגע שהרכב לא שלך אתה תשמור עליו פחות].

2. אני לא חושב שיש לך מקום להלין בכלל. בגדול הוא עשה לך טובה ובא לכסות עליך שאין לך ביטוח.

3. אין לך ממש מה לעשות בנידון אלא אם כן יש בחניון מצלמות. וגם אז, שופט לא בטוח יפסוק לטובתך בגלל סעיף 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיד לאחר העברת הבעלות הקונה הופך להיות הבעלים של הרכב,

באותו זמן המוכר הופך להיות סתם איש זר והביטוח שהיה לו לא בתוקף.

מה שקרה זה שהוא לא ידע שגם הביטוח חובה שלו לא תופס.. ולכן הסכים שבעל הרכב החדש ביקש ממנו לנהוג ברכב

ולהקפיץ אותו למקום מסויים , לאכסן את הרכב ולהביא אותו למחרת.

ומה אם הרכב היה נפגע בחנייה אצלו בלילה? או אם היו גונבים לו אותו באותו הלילה?

או אם חס וחלילה הוא היה פוגע בהולך רגל..

אז היו תובעים את בעל הרכב החדש.

אם יש לך הסכם איתו בכתב, זיכרון דברים למכירת רכב,

ומפורט בו שהעברת הבעלות מתקיימת עכשיו , והמוכר ישמור על הרכב וימסור אותו לאחר 24 שעות במצב תקין

ובדיוק כפי שהוא היה לאחר הבדיקה.. ויש לך צילומים של האוטו לאחר הבדיקה אז יש לך על מה לתבוע.

ולכל האחרים.. אם מכרתם אותו .. קיבלתם את הכסף, העברתם בעלות .. אל תבדקו את מרפי.

תנו את המפתחות לקונה המאושר.. ותסבירו שהביטוח שלכם לא תופס יותר.. ואתם לא עולים על האוטו כנהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפי עובד שעות נוספות.

זה הרכב שלך, האחריות שלך.

אם ירצה להשתתף בגלל חוסר נעימות / הגינות בסיסית - סבבה.

להערכתי לא שווה לך לרדוף אחריו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^ מיועד לקורולה

טועה בכל הקשור לביטוח חובה.

כל עוד התעודה בידיך הביטוח בתוקף הן לגבי המוכר הן לגבי הרוכש, אלא אם הרוכש הוא עבריין מועד שחברת הביטוח לא הייתה מסכימה לבטחו.

ואחרי מה שנאמר , רצוי מאוד לעשות ביטוח חובה על שם הקונה באופן מיידי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני הולך לעמוד כמה דקות בשקט בפינה.

למרות זאת .. אני לא היית מנסה לבדוק את מרפי,

מכרתי רכב , עברה הבעלות... זהו ..

לא הייתי מספק שירותי הסעות או שירותי שמירה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...