Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה לטויוטה קורולה 2013 דגם ישן

7278608
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני קניתי את הרכב מליסינג, והטיפול היחיד שאני עושה לו כל שנה זה, החלפת שמן, פילטר שמן, סנן אוויר, פילטר מזגן, וזהו בגדול ואני כרגע על 110000 קילומטר, אני מפספס משהו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש לוח אחזקה טויוטה קורולה - יש ליבואן אתר מסודר עם לוחות טיפולים לכל הרכבים

מלבד הפלגים ב 90 אלף.

יש מסנן דלק ב 120

נוזל קירור ב 150

שים לב להחלפת נוזל גיר, אומנם באחזקה רגילה לא כתוב להחליף, אבל ממליצים לרענן קצת כל 70 אלף

ולבדוק בלמים כל טיפול

http://file:///C:/Users/ud16/Downloads/Corolla%202006-2012%20(1).pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עברתי עם הקורולה 2011 שלי 130,000 ק''מ ועדיין לא החליפו פלאגים המצב לא טוב? יכול להגרם נזק? טיפול קרוב חד וחלק אחליף

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ששאלתי את המכונאי שלי אם אני עושה טיפול קרוב ולא ממשיך להשתמש בשמן מנוע קסטרול אלא בשמן מנוע מקורי של טויוטה הוא טוען שעלול להיווצר בוצע במנוע כתוצאה מהחלפת שמן לחברה אחרת האם זה נכון ?

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעלול להיווצר בוצע במנוע כתוצאה מהחלפת שמן לחברה אחרת האם זה נכון ?

למשפט הזה אין שום קשר למציאות,

מצד שני השמן של קסטרול מצויין ואני לא רואה שום סיבה לעבור לשמן שיש עליו סמלון של טויוטה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך זה אמור לקרות.

פלאגים תחליף.

כשמחליפים לך נוזל קירור תוודא שמרוקנים את הכל+שטיפה למערכת ולא רק ממלאים במיכל(כמו ראיתי שקורה).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...