מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: הונדה סיוויק 1993

נהג צעיר (> 150 הודעות)

הונדה סיוויק 1993

אהלן חברי הפורום
    לפני 6 שנים בערך, רגע לפני שהתגייסתי, מצאתי כאן למכירה הונדה סיוויק שנת 1993, יד 10 (אני 11) ידנית (מוסבת), מנוע היה דיי חדש, D16Y3 (לעומת הD16Y8 שהיה קודם) מונמכת, ומה לא. קניתי אותה ב5500 שקל והחזקתי אותה במשך 4 שנים (כל תקופת הצבא), הרכב עבר איתי את צוק איתן, נסיעות למרכז ששם הייתה גרה הבת זוג דאז, אילת עם מזגן והכל עבד! זה רכב שנסע אצלי 45 אלף ק"מ, ואח"כ קניתי סובארו אימפרזה 2006 מנוע 2000 ידנית 4X4.

בזמן הזה הבאתי אותה לאבא שלי והוא דיי פירק אותה. אפילו לא עשינו העברת בעלות, אבל היא עדיין במצב טוב. מאמין שהשקעה של אלפיים שקל, להלחליף כמה חלקים כמו משאבת חלק ורדיאטור ועוד כל מיני צינורות והיא במצב חדש. אפילו קוסמטית כמעט מצוין חוץ מקצת חלודה וצבע קצת דהוי.

בעוד כמה חודשים הוא רוצה לקנות אוטו ואני רוצה לקחת את ההונדה בחזרה. אני רוצה שתעמוד בחניה ואני אעשה פרויקט על הרכב ואעמיד אותה במצב תצוגה עד 2023 כשהרכב יהיה אספנות ואז אני אחליט אם כדאי לי להתחיל לנהוג עליו, אבל אין לי מושג איך זה הולך, איך מקפיאים רשיונות, איך אוטו בלי טסט יכול לחנות פה שנים בחניה מבלי שאקבל מכתב מהעירייה..
    תודה רבה!

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

חבר מועדון ה-5 הסימלון של YaronNahum

בעניין: הונדה סיוויק 1993

אתה צריך לדאוג לחניה בחניה פרטית שרשומה על שמך בטאבו ולא ברחוב.
    לאחר מכן ניגשים למשרד הרישוי ועושים הקפאת רישונות (חשוב מאוד , אחרת תאלץ לשלם בזמן ההפיכה לאספנות את ההפרשים )
    ב 01/01/2023 ניגשים בשמחה למשרד הרישוי , מבטלים את ההקפאה ומשנים את הסטאטוס לאספנות. ואז ניתן לבצע טסט ולנסוע בזהירות.

מומלץ לא להזניח את הרכב ולנקות את הסביבה שלו מדי פעם שלא יהפוך למטרד מלוכלך , דבר שמושך אליו פקחים. (מומלץ גם לכסות אותו בכדי למנוע ונדלים )
    בנוסף יש מספר המלצות לאכסון הרכב לתקופה . אם תרצה תשאל.
    גם אני מבקר במפגש השפלה...

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט YaronNahum כתב: הצג הודעה
    אתה צריך לדאוג לחניה בחניה פרטית שרשומה על שמך בטאבו ולא ברחוב.
    לאחר מכן ניגשים למשרד הרישוי ועושים הקפאת רישונות (חשוב מאוד , אחרת תאלץ לשלם בזמן ההפיכה לאספנות את ההפרשים )
    ב 01/01/2023 ניגשים בשמחה למשרד הרישוי , מבטלים את ההקפאה ומשנים את הסטאטוס לאספנות. ואז ניתן לבצע טסט ולנסוע בזהירות.

מומלץ לא להזניח את הרכב ולנקות את הסביבה שלו מדי פעם שלא יהפוך למטרד מלוכלך , דבר שמושך אליו פקחים. (מומלץ גם לכסות אותו בכדי למנוע ונדלים )
    בנוסף יש מספר המלצות לאכסון הרכב לתקופה . אם תרצה תשאל.
    תודה רבה על התגובה!
    למען האמת הייתה לנו עוד הונדה סיויק 92 במשפחה עם גיר בעייתי שעמדה פה במשך שנתיים עד שבאמת הגיעו פקחים. הפתרון היה להזיז אותה 10 מטר למקום אחר (בסוף נמכרה לברזל)
    עם ההונדה כמו שאתה אומר אני באמת יכול לדאוג לכיסוי איכותי (אלה ב500 שקל, לא ב150-100 שאחרי כמה שבועות נקרעים\עפים) כי אני לא אעבוד על הרכב כל יום. אז מהבחינה הזאת, אם האוטו נראה במצב נסיעה (או לחלופין מוגן 95% מהזמן עם כיסוי) לא אמורה להיות בעיה גדולה עם פקחים.

5. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של שביט

לרכב שרשיונותיו מוקפאים, ואין לו ביטוח, אסור לעמוד ברחוב, לא משנה כמה הוא נראה מצוחצח ואם הוא מכוסה.
    אם אין ביכולתך להעמיד את הרכב בחנייה פרטית ושאף שכן לא יפתח עליך עיניים, עליך לחשב מסלול מחדש ולמצוא פיתרון שלא יסבך אותך.
    בהצלחה
    His side- סוזוקי אלטו GLX 2012
    Her side- טויוטה קורולה GLI 2013

"שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב"
    Nobody gonna beat my car, it's gonna break the speed of sound

נושאים דומים

1. כמה שאלות בנוגע למצמד, הונדה סיוויק 1993
    By Maximiliano in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 20/02/17, 12:23
  2. סל"ד גבוה בהנעה הונדה סיוויק 1993
    By Maximiliano in forum טכני, אחזקה וטיפולים