Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בהצתת סלילים - קורולה 2006

levnu
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תצטרך בוקסה מגנטית או אנטנת מגנט כדי להניח בתבריג אץ הפלאגים החדשים. אל תזרוק אותם מלמעלה אלא רק להניח עם מגנט ואז להבריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא עזר , הזמנתי מצתים וסלילים בעלי אקספרס נראה האם החלפה תפתור, כי הצצות נראות סבירות לחלוטין

אל תעשה את זה, זו טעות מרה.

סלילים שמים רק מיצרן מוכר, בעדיפות ליצרן הOEM של הרכב, או מקורי.

בשום פנים ואופן לא סחורה סינית עלומת שם.

כנ"ל לגבי מצתים, רק מהחברות המוכרות ngk, denso, champion ודומיהם, ורק המק"ט המתאים לרכב. לא לשים סחורה סינית עלומת שם.

תאמין לי רבים ניסו לחסוך כמה גרושים על ידי התקנת זבל סיני, זה מחזיק חודשים בודדים במקרה הטוב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לעסוק בניחושים ותהתחיל להחליף סתם דברים עד שתקלע בינגו? מה עוד שאתה גם לא יודע מה טיב החלקים שאתה הולך לשים. גש למישהו מקצועי שינסה לשחזר את הבעיה וייבדוק לעומק במה מדובר. כמו כן לבצע בדיקת קומפרסיה לא תזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי בשביל לבודד את הבעיה תחליף סליל הצתה ותראה אם התקלה עברה מצילנדר אחד למשנהו.(המחשב הורה על בעיה בסליל הצתה בצילינדר 1 תחליף 4 עם 1 ותראה אם התקלה זזה ל4) באופן כללי אם זה לא השתנה החשד הבא יונח על חוטי הצתה.

בכל מקרה - אל תחליף חוטי הצתה/סלילים ליצרן סיני עלום - מהסיבה הפשוטה שיצרן שאינו OEM יחסוך על הציפוי ועל החומרים המוליכים בתוך הרכיב (נניח מוריד חצי מ"מ בעובי התיל נחושת - ב1M רכיבים חסך משמעותית ולכ יכול להציע מחיר נמוך) על ההשפעה של זה אח"כ באבחון תקלות נוספות שיצוצו אתה תשלם בריבית דריבית.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באזור מודיעין וכשאצה הולך למישהו גם אם מומלץ תמיד התחושה שדופק אותך, כאילו אם אין לך חבר טוב בתחום ידפקו אותך..זה מה שגורם לי בכלל להתעסק ...הלואי והייתי יכול ללכת למקום טוב שלא יזלזל ויבדוק כמו שצריך , אגב עובד באזור קיבוץ אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי בשביל לבודד את הבעיה תחליף סליל הצתה ותראה אם התקלה עברה מצילנדר אחד למשנהו.(המחשב הורה על בעיה בסליל הצתה בצילינדר 1 תחליף 4 עם 1 ותראה אם התקלה זזה ל4) באופן כללי אם זה לא השתנה החשד הבא יונח על חוטי הצתה.

בכל מקרה - אל תחליף חוטי הצתה/סלילים ליצרן סיני עלום - מהסיבה הפשוטה שיצרן שאינו OEM יחסוך על הציפוי ועל החומרים המוליכים בתוך הרכיב (נניח מוריד חצי מ"מ בעובי התיל נחושת - ב1M רכיבים חסך משמעותית ולכ יכול להציע מחיר נמוך) על ההשפעה של זה אח"כ באבחון תקלות נוספות שיצוצו אתה תשלם בריבית דריבית.

זה כל פעם מדווח על בעיה בסלילים שונים באופן די אקראי, אני חושש שזה הפלאגים לא בטוח שהחליפו אותם הרבה מאוד זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל פעם מדווח על בעיה בסלילים שונים באופן די אקראי, אני חושש שזה הפלאגים לא בטוח שהחליפו אותם הרבה מאוד זמן

החשש שלך מוצדק, ובמקרה שלך הייתי מתחיל במיידי מהחלפת רבעיית מצתים. בייחוד אם לא ידוע מועד ההחלפה האחרון.

אבל, לא לשים מצתים מאלי אקספרס בשום אופן.

רכוש רביעיית NGK\DENSO המתאימים לריכבך, מחנות חלפים מומלצת (לדוגמא משה חלפים בפתח תקווה) ובצע החלפה בהקדם האפשרי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש שלך מוצדק, ובמקרה שלך הייתי מתחיל במיידי מהחלפת רבעיית מצתים. בייחוד אם לא ידוע מועד ההחלפה האחרון.

אבל, לא לשים מצתים מאלי אקספרס בשום אופן.

רכוש רביעיית NGK\DENSO המתאימים לריכבך, מחנות חלפים מומלצת (לדוגמא משה חלפים בפתח תקווה) ובצע החלפה בהקדם האפשרי.

תודה רבה זה מה שאעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שכולם יקרסו יום אחד באותו הרגע כפי שמראים הקודים? לדעתי נמוך. יותר סביר שרק אחד יקרוס. נראה לי שלא מדובר בסלילים או פלאגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי שכולם יקרסו יום אחד באותו הרגע כפי שמראים הקודים? לדעתי נמוך. יותר סביר שרק אחד יקרוס. נראה לי שלא מדובר בסלילים או פלאגים.

שום דבר לא קרס, על פי הדיווח של המחשב ישנם פספוסי הצתה אקראיים.

במקרה של מצתים ישנים, שמרווח האלקטרודה שלהם גדל הרבה מעבר למותר, זה תסריט הגיוני לחלוטין, וניתן גם למצוא ברשת (יוטיוב) דוגמאות לכך.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם!

בסוף עשיתי טיפול 10 אלפים אצל מישהו שיצא מאוד אמין (לטעמי), החליף לי פלאגים ב160 וסליל ב100 טיפול ב350

אמר סליל 3 לא היה נראה במצב טוב ... נראה כמה ימים איך הרכב יסע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...