Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים לאחר שבועיים עם פיזו 301

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש פיז'ו 301 עם מנוע 1.6 וגיר AL4 וגם גיר אייסין 6 הילוכים במודלים המאוחרים יותר, מ 2015 או 2016.

המנוע הוא לא מנוע פרינס/פיז'ו/BMW אלא מנוע NFU הישן שקיבל תזמון שסתומים משתנה.

1.6 כזאת עם גיר אוטומטי 6 הילוכים היא הגרסה הכי טובה של הדגם, הבעיה שלא נמכרו הרבה כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על אחת כזו מהשכרה, אהבתי אותה מאוד מבחינת היגוי ונוחות, רק הגיר מקלקל את החוויה.

אם יש כזו ידנית - במחירי שהיא נמכרת לי שיש פה אחלה עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על אחת כזו מהשכרה, אהבתי אותה מאוד מבחינת היגוי ונוחות, רק הגיר מקלקל את החוויה.

אם יש כזו ידנית - במחירי שהיא נמכרת לי שיש פה אחלה עסקה.

יש ידניות כאלות, הן נפח 1.2.

המחיר שלהן בדיחה !

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר בדיחה כי הרכב מתאים (ומיועד!) לעולם שלישי.

עסקה טובה? יכול להיות.

רכב פח אשפה בכל גרסאות ההנעה, מה שמציל אותו זאת התנהגות כביש בטוחה ותא מטען ענק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג על ה1.6 אוטומט גם ב301 וגם בסי אליזה האחות תאומה של סיטרואן וגם יצא לי לנסוע על ה301 1.2 רובוטי זוועה

אגב ה301 הגיעה ב2013 בהתחלה עם גיר אוטומט AL4 מנוע 1600 וב2015 התחילו להביא מנוע קטן 1.2 משודך לגיר רובוטי

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר בדיחה כי הרכב מתאים (ומיועד!) לעולם שלישי.

עסקה טובה? יכול להיות.

רכב פח אשפה בכל גרסאות ההנעה, מה שמציל אותו זאת התנהגות כביש בטוחה ותא מטען ענק.

למה הרכב פח אשפה לעומת המתחרות שלו?

Bigmak

יש גם דיזל ידנית.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו מתחרות? בקטגוריה של הפחים? את מי זה מעניין?

אבסולוטית לשנת 2019 מדובר בפח אשפה. רוב המשומשות בנות 10 יותר מעודנות מהדבר הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין את מי שמחפש רכב מהקטגוריה הזאת.

במה הריו,i25 עדיפות?

לדעתי הרכב ממש לא פח ונותן תמורה טובה ביחס למחיר שלו, הרכב גם לא נופל מהמתחרות שלו.

אתה היית מעדיף רכב ישן בן 10, אני הייתי בוחר ברכב חדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו שני יתרונות משמעותיים, ודאי למחירו, נוחות נסיעה גבוהה ומרחב פנים ומטען בהחלט מהטובים בקטגוריה. מי שמעונין בעידון בסגנון S קלאס או אפילו פז'ו במעלה הסולם יתאכזב כנראה, מי שמבין שיש קשר בין מחיר זול לגימור, אבזור ורמות עידון נמוכות יחסית, ימצא אוטו לגמרי לא רע. אשר לתיבת ההילוכים הרובוטית, מכיר אחת כזו, לא יודע אם זהה מניח שכן, מ 208 רובוטית, מבין את מי שמתחלחל, מבין גם את מי שמתרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מסכים שהנוחות טובה, אך עדיין לוקה בחסר, מכמה סיבות:

1. כסא צר יחסית.

2. הנדסת אנוש גרועה שכוללת הרבה מגרעות איתה, בין היתר, קושי למצוא תנוחת נהיגה טובה.

3. רעשי רוח, מנוע וכביש פשוט מוגזמים.

גם אסור לשכוח שציון הבטיחות שלה נמוך יותר מהמתחרות.

במה הריו,i25 עדיפות?

לדעתי הרכב ממש לא פח ונותן תמורה טובה ביחס למחיר שלו, הרכב גם לא נופל מהמתחרות שלו.

אתה היית מעדיף רכב ישן בן 10, אני הייתי בוחר ברכב חדש יותר.

אני יכול להגיד לך שהi25 לא נוחה כמו ה301, אך בכל סעיף אחר כן, אם זה מנוע, גיר, איכות, שקט, אבזור וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על האטראז', יכול להיות שהיא עוד יותר גרועה, למרות שקשה לי להאמין שיש רכב עם גיר גרוע יותר מהרובוטי של ה 301.
מה שאתה (ומי שהגבת לו) עושים פשוט מגעיל. כל התחרותיות הזו ומי יותר גרועה. אין לזה במקום בחברה מתוקנת.

שתיהן זוועה ייחודית, כל אחת בדרכה שלה ואין צורך להשוות ;)

בכל רגע בהן רציתי לסובב את ההגה למעקה שאולי הסבל יסתיים.

I kid you not.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה הריו,i25 עדיפות?

אתה שואל ברצינות? ה-i25 החליפה אצלנו את ה-301, חוץ מזה ששתיהן בצבע לבן אין מקום להשוואה בכלל, הבדל של שמיים וארץ.

בכל רגע בהן רציתי לסובב את ההגה למעקה שאולי הסבל יסתיים.

I kid you not.

סיכוי סביר שהגיר היה זורק קלאץ' ומכבה את הרכב לפני שהיית מצליח לעשות את זה. אי אפשר באמת להתרגל לזה, זה גיר מזעזע - אפילו במצב ידני הוא נורא בגלל השהיה מגוחכת בהעברת ההילוכים. יש לי רכב ידני והנסיעה בו הרבה ​יותר חלקה מנסיעה ב-301.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה. בגלל זה אני אוהב את קארספורום. רוח המדע, הנתונים, המסקנות שמתבססות על עובדות.

אז הגענו למסקנה שהאטראז' עדיפה על ה-301, כי אפשר לסובב את ההגה לכיוון המעקה ולסיים את סבל הנהיגה בה, בלי שהגיר הגרוע שלה יזרוק קלאץ' וימנע זאת.

fucking science

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שנהגתי גם בi25 לדעתי נוחות הנסיעה טובה יותר בפיגו עם מושבים עדיפים, ביודנאי לאחר נסיעה הרגשתי חוסר נוחות.

מנוע 1.4 עצל עם תיבה בת 4 הילוכים שלא תורמת לביצועים או צריכת דלק.

באזור הררי יש צורך בסלד גבוהה כך שהיא לא ממש שקטה.

הסלון יותר נעים ביונדאי עקב שילוב של בז.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...