Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה במקום ה 3008?

vik014
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את הפגו 3008 אקטיב דיזל, מודל 2017, רכב אחלה בסך הכל, אבל, קצת לא התרגלתי לשיהוי הקל בזינוק (נמסר לי שבכל הדיזלים זה כך). רוצה להחליף חשבתי על מזדה CX5 מנוע 2500 או דומה. לא חייב חדש. מה אומרים המומחים ובעלי הניסיון. אני מדבר על תקציב של 180K שקל פלוס מינוס.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה לך שדרוג בביצועים כי זה בנזין מול דיזל,חוץ מזה המאזדה לא שדרוג,אולי רכב בן שנתיים-שלוש עם קילומטראז נמוך מיצרן גרמני/לקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה מהירה.

אבל לדעתי היא תתן לך שום ערך מוסף.

ממליץ לבדוק 3008/c5 בנזין 180 כ"ס.

או אפילו את הדיזל 1500 שמגיעה עם גיר שונה משלך ונוסעת מצויין.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר'ה כאן קבעו נחרצות שאין לך מה לחפש במאזדה, ואתה מחפש את הדגם הכי מפואר, כאשר הם או לא ניסו, או ניסו את הדגם של הליסינג.

פות"ש אני מציע לך לבדוק בעצמך את הדגם המפואר של הCX5, כי מנוע 2.5 זה רק הפרימיום והוא מאוד מפואר ומאוד מאובזר, גם די חזק, מה שבטוח הוא לא חסכוני כמו ה3008,

אם אתה נוסע הרבה (מניח שזה כך בגלל שיש לך רכב דיזל), אז אני גם ממליץ לך לבדוק את הדגם החדש של ה3008 דיזל עם מנוע ה1.5, ותיבת הילוכים בעלת 8 מהירויות, מדובר במנוע וגיר שונים ומשופרים ממה שיש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם אקטיב דיזל 2017.

ביצעתי נסיעה על c5 עם המנוע והגיר החדשים.

לא הרגשתי שום הבדל בהיבט הכח. זה בוודאי לא מרגיש חזק יותר.

התנהגות הכביש הרבה פחות טובה והנוחות הטיפה עדיפה ממש לא מפצה...

אני לא רואה בסי5 שדרוג למי שנוסע ב3008.

סי 5 עדיפה רק אם יש דרישה להושבת 3 ילדים קטנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לנסיעת מבחן 2.5 cx5. תשקיע שעה.

לדעתי דיי תהנה מהשינוי. אנשים מחפשים שינוי.

תזכור שהמזדה הזו צורכת 1:10 מנהלתית ולא מה שכתוב באולם.

זה מניסיון עם קרובת משפחה שקנתה כזו מהסיפור עם מגרש שלמה סיקסט.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שרשמת כאן אני מבין שרק עניין הדיזל מפריע לך

ואם אתה כל כך מרוצה מהרכב, אז תיקח אותו עם מנוע בנזין 180 כ"ס פרימיום - זה בגדול באזור התקציב שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...