Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TCM - חברה לניהול חנויות דיגיטליות

cfir71
שימו לב! השרשור הזה בן 1680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי ספיציפית ניסיון עם TCM וכנראה גם לא יהיה.

אבל אני מכיר את כול התחום טוב מאוד החל מניסיון במסחר באייבי עד לניסיון בבניית חנויות ואתרי אינטרנט ושיווקם בעצמי וגם מכיר את התחום דרך מספר חברים שלקחו קורסים שונים למסחר באמזון וכו... והרוויחו בלחץ 2000 שקל בחודש.

לדעתי האישית מדובר ב99% גורנישט מיט גורנישט אין דבר כזה הכנסה פסיבית ובמיוחד לא כזאת עם 20% רווח שנתי אחרת הם היו לוקחים הלוואה ב2.5-1.5% והיו עושים את זה בעצמם ולא שוברים את הראש להשיג פריירים כול מה שהם מציעים נראה לי כמו הנוכלויות שמופיעות לאחרונה תחת השם "נכס דיגיטלי".

בתחום של אייבי אמאזון ואתרים אני אישית מכיר שתי דרכים שבהן עובדים על אנשים:

1.מפעילים לחנות\אתר פרסום בתשלום בצורה סמויה שעולה הרבה יותר מהרווחים ואז מוכרים את ה"נכס" לפראייר תורן ולאחר המכירה או בסיום החוזה מפסיקים את הפרסום ודופקים את הלקוח.

2.מוכרים דברים באייבי\אמזון במחירי הפסד ומראים שהחנות מוכרת באלפי דולרים אך בעצם היא מוכרת במחירי הפסד ברגע שהמוצרים בחנות מעודכנים למחירי שוק והם כבר לא הכי זולים שאפשר למצוא באייבי\אמזון אז המכירות נעצרות והלקוח נדפק.

בקצרה יש לי שתי חוקים לחיים שפותרים אותי מלהשקיע כסף בתרמיות והם: "אל תשקיע במשהו שאתה לא מבין מא' עד ת'" ו"if it looks too good to be true it probably isn't".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...