Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיון לתפירת דוח

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע היום בבוקר לרכבת, פתאום באמצע הדרך (כיכר צופים, ציר 55 למי שמכיר) ניידת משטרה מבקשת ממני לעצור בצד.

עוצר, נותן רישיונות, כל התהליך הרגיל ואז מתחיל הכיף.

השוטר הנחמד מתחיל להסביר שיש שתי סיבות למה עצר אותי.

1. שימוש בפלאפון

2. חלונות שחורים

לגבי 1, לא היה ולא נברא. אני לא מתעסק עם הפלאפון בנהיגה וגם אין לי מה. הוא מחובר למערכת וכל השליטה על המדיה נעשת דרך ההגה בכלל.

אני בחור שמודה בטעויות ואם הייתי משתמש בפלאפון הייתי משלם את הדו"ח בשמחה.

אבל כשמנסים לתפור לי דו"ח ולהאשים אותי במשהו שלא עשיתי זה פשוט מרתיח ומראה כמה המערכת הזאת שנקראת "משטרת התנועה" זה גוף מושחת.

2. נכון, יש לי חלונות מושחרים מקדימה (ככה קניתי את הרכב). זה אכן לא חוקי ואם השוטר היה רוצה לתת על זה דו"ח, מוזמן.

בהתחשב בזה שעצרו אותי כבר כמה וכמה לביקורות שגרתיות או ינשוף ומעולם לא אמרו כלום החלונות, אני מוצא את ההתעסקות השוטר כהתעסקות בקקי.

אני גר בשומרון, נוסע כל יום עם חברינו **** (כאן הייתה מילה מוכובסת שמנסה להציכ את הדובר כגזען נאור)*** וההשחרה שיש אצלי היא כלום ושום דבר לעומת המודיפקציה של רכבי ***(שוב)***

והאם משביתים אותם? פעם בחודש כשיש מבצע וגם אז מדובר ברכבים בודדים.

אסכם בכך שהשוטר לבסוף שיחרר אותי בלא כלום אחרי שראה שאין לי עבירות קודמות בכלל ושאני לא יכול להוריד את המדבקות במקום.

אין לי מושג למה החליט פתאום לרדת מהעץ שמלכתחילה לא הייתה סיבה לטפס עליו, אבל גם אם בסוף יצאתי בלי דו"ח או הורדה מהכביש, זה עדיין מכעיס איך שוטר מחליט לנצל את הכוח שלו על האזרח הקטן.

זהו, רק רציתי לפרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בשומרון, נוסע כל יום עם חברינו השוודים וההשחרה שיש אצלי היא כלום ושום דבר לעומת המודיפקציה של רכבי שגרירות שוודיה. והאם משביתים אותם? פעם בחודש כשיש מבצע וגם אז מדובר ברכבים בודדים.

למה אם מישהו אחר עושה משהו לא בסדר זה קשור אליך באיזה שהיא צורה ?

אתה עושה משהו לא בסדר, תהיה אחראי ותתקן.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 9 ימים זה נגמר.

רכישת הרכב עם חלונות קדמיים מושחרים מהבעלים הקודם לא הופכת את זה לחוקי כאשר הרכב עובר לבעלות שלך.

זה לא חוקי.

רכב בבעלות שגרירות מקבל את המפרט הזה לצרכי הגנה ופרטיות של האישיות אותה הוא נועד להסיע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשחרה מקדימה היא מאוד מינמלית ואם היה מוריד מכביש, שיוריד.

הרכב עבר טסטים בלי לשחד אף אחד ובלי קשרים או משהו, אז כנראה שזה לא ממש מעניין מישהו.

ושוב, היה רוצה להוריד - בבקשה. אני לא אתווכח עם החוק.

מה שהפריע לי בעיקר זה הפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוקי.

מבין?

צילמו אותך מדבר או נוגע בטלפון?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי, אם היה עוצר על החלונות בלבד -הפוסט הזה לא היה נפתח בכלל.

ולא חושב שצילם או משהו כי שביקשתי הסבר מה עשיתי עם הפלאפון או מה הוא ראה, הוא ענה שהוא לא חייב לי הסברים.

לא יודע מאיפה הוא ראה אותי אבל אם הוא עם הניידת מאחורי אז אין מצב שהיה רואה כי הפלאפון נמצא נמוך בקונסולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים מצלמה ברכב שמצלמת גם פנימה וב300 שקל תחסוך לעצמך דוח ונקודות על שימוש במכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה שלך נגד מילה של שוטר - חובת ההוכחה לצערך, עליך.

צילמו אותך ורואים בבירור שאתה נוגע בטלפון סלולארי - הדוח מוצדק.

מצלמת DVR שמצלמת גם החוצה וגם פנימה - יכולה להיות גורם מציל, יכולה להיות גורם מפליל. עדיף מציל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט בכייני(וגזען).

והכי מגוחך, לקרוא לשוטר ולגוף שהוא עובד בו מושחת בזמן שעל 2 העבירות יצא ללא דוח...

בהתאם לכך, ננעל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...