Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30n האם הסוף בישראל?

or tesler
שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דגמים חדשים ומחודשים יוצאים לדרך. האם בקרוב אצלנו דגמי הN המוצגים בקצרה :?:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בספק לאור הכישלון של ה N בארץ.

וכן זה כישלון שהוא הרבה באשמת היבואן, רכב שבחו"ל קיבל אינספור מחמאות על כך שלמרות המותג ולמרות שזול יותר מהמתחרות המסורתיות הוא עדיין בין הטובים בסגמנט תומחר פה במחיר שערורייתי שהוציא את כל הפואנטה מהרכב.

הרכב הזה לא היה אמור להיות יותר יקר בשקל מה 308GTI, ואפילו זול יותר בתכלס אבל במחיר ששווק לא היה לו באמת סיכוי.

ועכשיו ליבואן יש תירוץ נוח להתעלם מכל רכב עתידי שיגיע מסדרת N כי הרי הם "ניסו" וזה נכשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לסובארו יש יותר מסורת והצלחה פה עם ה BRZ וכנראה שגם יותר רצון להצליח מאשר יונדאי.

עם תמחור התחלתי כזה גרוע מצד היבואן זה לא נראה שהוא באמת רצה להצליח, 240 אלף זה מחיר מגוחך שאף בנאדם סביר שמתעניין בסגמנט היה מסכים לשלם.

אין למותג את המסורת והיוקרה של פולקסווגן ואין לו את הלייפסטייל (והמסורת) שהמיאטה משדרת כרודסטר עם גג פתוח ולמרות זאת הוא העז להציע את הרכב במחיר יקר יותר מהגולף ובסביבות המיאטה (או בול כמו המיאטה אם מחשיבים את ה fastback) שמתומחרת בחזירות מלחתכילה.

מבחינתי מרגע שראיתי את התמחור היה ברור לי שהוא פשוט לא באמת מנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק לאור הכישלון של ה N בארץ.

הדגם הזה הגיע מראש כמקדם תדמית - הצלחה או כשלון בדגמים כאלה לא נמדדת בכמות שנמכרה.

דגמים חדשים ומחודשים יוצאים לדרך. האם בקרוב אצלנו דגמי הN המוצגים בקצרה :?:

הסרטון הזה לא מכיל שום דבר קונקרטי. דגמים חדשים של יונדאי ימשיכו להיות מוצגים כאן, והמציג דווקא דיבר על דגמים חשמליים של יונדאי שכמה מהם משווקים כאן ונמכרים לא רע בכלל, כמו האיוניק והקונה EV.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוסטר N נראה מבטיח, למה לא לנסות שוב? (זה שבסרטון)

יונדאי כבר "רצה" עם ה I20 במרוצי ראלי. ה N נועדה יותר לכביש, הוולוסטר בתצוגה הוא יותר בתצורת touring car championship אולי לסדרת ה GTC או ה DTC.

סוברו הצליחו יפה עם ה STI ולכן הברז נהניית מההכרה כבר מיום הצגתה (נשים מחיר בצד) אם יונדאי חושבים בכיוון ביצועים עם חטיבת N הם כנראה מכוונים ליותר ממה שאנחנו רואים כרגע.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ללא ספק N שתימכר באלפים, לאור ההצלחה האדירה של הפיקנטו GT ליין. בתכלס, זה מה שעיקר השוק רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יצליח פה עם תיבה ידנית? ולא שלI10 הרגילה יש תיבה אוטומטית רגילה, אלא רובוטית חד מצמדית, מה שלדעתי יפיל את המכירות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמדובר באותה פלטפורמה של הפיקנטו, לא רואה סיבה שיונדאי לא יספקו לכלמוביל תיבת 4 הילוכים אוטומטית עם הדגם. השוק הישראלי מספיק חשוב לדגם בכדי לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם עד עכשיו לא שידכו תיבה כזו למנוע טורבו(פיקנטו ליטר טורבו קיימת כבר כמה שנים בחול ויש אחת ידנית בארץ) לא רואה הרבה סיכוי לראות שילוב כזה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב הסיפור מתקדם.

היונדאי האדומה הגיעה לאוטודיל . הק"מ נכון להיום 14,000 ק"מ.

המחיר המבוקש 185,900₪ שנתון 19 כמובן.

משהו מסקרן אותי ברכב הזה.

המחיר נשמע טוב וסה"כ תמורה טובה לכסף. הביקורות משבחות. 5 דלתות מתאים למשפחה. ( למרות שלהכניס תינוק לכסא בטיחות ברכב נמוך נראה כמו סיוט, לעומת הגיפונים ) אבל זה נכון להרבה רכבים. ( סתם משהו שמטריד בתור אבאלה )

אבל, לתחושתי , אם כלמוביל תמשיך את הייבוא של הרכב.

לא אתפלא עם בינואר ירד לאיזור ה 200,000₪

שאלה אם עבר משהו על הרכב הזה.

בכל מקרה עסקה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן הבן אדם שקנה את הרכב, נאלץ להתגלגל עד לטרייד ששחט אותו כדי להיפטר ממנו, הוא הפסיד עשרות אלפי שקלים ירידת ערך בפחות משנה. רק מראה את רמת הביקוש שיש לו בארץ.

אני מאמין שאין בעיה עם הרכב, עושים בדיקה מקסימום והוא עדיין באחריות לעוד שנים, למי שרוצה את הרכב הזה המחיר בסכ״ה מעולה ביחס למחיר גזל של היבואן, ביחס לשוק? לא מציאה מטורפת בהתחשב בזה ש 308GTI ב 0 ק״מ עולה גם 185 ואם מתייחסים נטו לתמחור אז בחו״ל מחיר שני הרכבים האלו דומים מאוד ככה שעל פניו ה N לא צריכה לעלות יותר.

אבל כל זה לא משנה, מי שרוצה את ה N זאת כנראה האופציה הכי שפויה והגיונית שיש כרגע בארץ, ובטח עוד אפשר להוריד קצת, אני אישית הייתי מתנסה עם הרכב אחרי כל השבחים שיש עליו אבל הוא פשוט אוכל יותר מדי דלק ואני מרגיש שמעבר למחיר ההתחלתי הלא קטן - הוצאות האחזקה שלו יהיו גדולות עלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...