Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במהלך קידוח פרצתי למקלחת של השכן

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

במהלך קידוח בקיר אצלי, שגובל במקלחת של השכן, עשיתי חור בגודל של 10*10 ס"מ אצל השכן, תוך שבירת שתי חתיכות קרמיקה.

איזה חומרים אני צריך כדי לאטום למים ולתקן את החור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנה נראית טוב לפחות? רק שואל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך glory hole ואתה רוצה לסגור אותו??

בחיי מה עובר על אנשים בימיינו

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10X10 זה גלורי הול לפיל.

סתם מסקרנות, איך בדיוק קודחים "בטעות" חור של 10X10?

זה הרי הרבה פחות מקודחים בטעות ויותר לכיוון הישתוללתי עם הקונגו...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתב שזה החור בצד של השכן, בהחלט יכול להיות שבצד שלו זה 6-8 מ"מ ובצד השני בפריצה נשברו אריחים וטיח מתחתיהם בקוטר גדול בהרבה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, הרגתם אותו. שאל שאלה, כולם כבר מדמיינים את השכנה.

אמר לכם. שכן. גרוזיני. שעיר, לכל האורך והרוחב שלו, שעומדים על 1.5/1.5 מ'.

פות"ש- אפשר עם פרופילה, במקומות כל כך רטובים, אני מעדיף טיט "מסורתי" עשיר (2חול על 1 מלט אפור).

תצטרך לתקן לו גם את האריחים שנפלו. זה אפשרי, וגם הכי קל עם סופר7.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא קדח בכלל במקלחת ועוד אצל שכן גרוזיני שעיר? הרי אפשר להביא את השכנה הביתה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר לשם את הצינור פינוי אוויר חם של המייבש כביסה כבר רעיון עדיף - יעשה לשכן "נעימי" כשהוא מתקלח.

אין ספק השרשור הזה קובע רף חדש בשרשורי חופש גדול!

ולפותח השרשור אם היית מספיק מוכשר בכדי לקדוח לתוך הקיר של השכן - הייתי עוצר כאן והפעם עם כל הכבוד לDIY - פונה לבעל מקצוע להשלים את המלאכה.

וזה נמאר מפיו של אחד שביחד עם אבא שלו לפני איזה 25 שנה קדחו ביחד חור מהחדר אל מחוץ לבניין כי שכחנו לקחת בחשבון שבין החדר שקדחנו ממנו לבין קצה הקיר של החדר הגובל - יש פער - ואנחנו מעבירים את הכבל טלוויזיה (כבלים) ומעבירים... ומעבירים ואבא שלי שואל אותי - מה אתה לא רואה את הכבל? כבר היינו צריכים מזמן להיות בחדר השני ואז אני מנסה להחזיק את הפיפי כשאני אומר לו - אני רואה אותו, בחניון!

את החור סתמנו אפרופו עם דיבל עץ והמון צמנט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...