Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומה - איך מעבירים ל-AUX?

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התחדשתי ברנו קולאוס. מערכת סטוק, רדיו+CD. יופי. אלא שיש גם יציאה ל-AUX ולא אני ולא מתקין שעצרתי כדי להתייעץ אתו מצליחים להבין איפה הבורר שמחליף ל-AUX. הבורר המצולם מחליף רק בין ערוצי רדיו ו-CD. כנ"ל הבורר הקטן שמאחורי ההגה.

תודה לכל רעיון20190820_121653.jpg

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הRADIO/CD או הMODE זה לא מגיע לAUX איכשהו..

אם הכפתור Expert לא ניסית גם?

בניסן מיקרה עם רדיו דומה היה לי משהו כזה, גם כדי להגיע לבלוטוס תכלס היית צריך ללחוץ כמה פעמים על Mode או משהו כזה, לא היה כפתור ישיר לבלוטוס.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הנ"ל אמור להיות נכון ע"ס קצת שיטוט ברשת.

לחיצה ארוכה או משהו בסגנון על ה-Expert, אמור להיפתח תפריט כלשהו שדרכו ניתן לאפשר את כניסת ה-AUX. לאחר מכן אני מניח שיהיה זמין דרך אחד הכפתורים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון הנ"ל אמור להיות נכון ע"ס קצת שיטוט ברשת.

לחיצה ארוכה או משהו בסגנון על ה-Expert, אמור להיפתח תפריט כלשהו שדרכו ניתן לאפשר את כניסת ה-AUX. לאחר מכן אני מניח שיהיה זמין דרך אחד הכפתורים האחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים -- תודה רבה, אין כמוכם! אכן לחיצה ארוכה על EXPERT ועל הצג הופע AUX OFF, לחיצה על החץ פתחה אותו. הידד!

מה שכן, הבדל גדול באיכות הצליל בין הספוטיפיי דרך הטלפון ב-AUX לעומת CD. כנראה שסטרימינג זה באמת המרתף של המוזיקה.

מנהלים, אפשר לנעול.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...