Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תת משפחתית חסכונית תקציב 30-50K

davidcohen111222
שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים אני מחפש המלצה לרכב חסכוני בדלק מינימום 1:13 כמות הקילומטרים היומית שלי תיהיה בערך 65-70 ק"מ רובה תיהיה בדרך בין עירונית

סכום ההשקעה יהיה בין 30K-50K קראתי הרבה וחקרתי ראיתי שאנשים ממליצים על סיאט טולדו איביזה מיצובישי סטאר

העדפה שלי זה רכב בסגנון משפחתי i25 ופחות סגנון קיה פיקנטו אבל אני פתוח להצעות

תודה רבה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 301 עם מנוע 1.2 וגיר רובוטי תענה לדרישות.

גם מיצובישי אטראז'

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 301 עם מנוע 1.2 וגיר רובוטי תענה לדרישות.

גם מיצובישי אטראז'

שני הרכבים הללו על הפנים בדגש על הפג'ו עם גיר רובוטי יצא לי לנהוג על שניהם חד וחלק הפג'ו בלתי נסבלת רק בגלל הגיר

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוסיף שה301 בלתי נסבלת לא רק בגלל הגיר, אלא גם בגלל רמת רעשי רוח, רעשי מנוע ורעשי כביש חריגים, והנדסת אנוש פשוט איומה.

אני הייתי מעדיף על 2 הרכבים האלה משפחתית כמו מאזדה 3 2014 הצורה החדשה,

תוכל לקנות בכ50-52 אחת כזו, נכון שבסכום הזה תקנה את הכי פשוטה (Active) ומנוע 1.5, עדיין תהיה הרבה יותר נעימה ואיכותית מה301 והמיצובישי, בבינעירוני תעשה לך סביב ה14 -15 לליטר ואמינה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא פשוט למצוא כי אין הרבה למכירה, אבל כדאי לשקול הונדה ג'אז 2015.

נכון שהרכב לא מרגיש חזק כמו איביזה עם מנוע טורבו, אבל הוא אמין מאוד וחסכוני ברמה של רכב מיני.

לדוגמה

https://www.yad2.co.il/s/c/5dsvwe

יש עדיפות לרמת אבזור קומפורט, אבל כנראה זה יהיה משמעותית מעל התקציב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוסיף שה301 בלתי נסבלת לא רק בגלל הגיר, אלא גם בגלל רמת רעשי רוח, רעשי מנוע ורעשי כביש חריגים, והנדסת אנוש פשוט איומה.

אני הייתי מעדיף על 2 הרכבים האלה משפחתית כמו מאזדה 3 2014 הצורה החדשה,

תוכל לקנות בכ50-52 אחת כזו, נכון שבסכום הזה תקנה את הכי פשוטה (Active) ומנוע 1.5, עדיין תהיה הרבה יותר נעימה ואיכותית מה301 והמיצובישי, בבינעירוני תעשה לך סביב ה14 -15 לליטר ואמינה מאוד.

המאזדה עושה בסביבות 1:10 לא?

לגבי המיצובישי הרכב נחשה אמין וזול לתחזוקה?

אמנם לא פשוט למצוא כי אין הרבה למכירה, אבל כדאי לשקול הונדה ג'אז 2015.

נכון שהרכב לא מרגיש חזק כמו איביזה עם מנוע טורבו, אבל הוא אמין מאוד וחסכוני ברמה של רכב מיני.

לדוגמה

https://www.yad2.co.il/s/c/5dsvwe

יש עדיפות לרמת אבזור קומפורט, אבל כנראה זה יהיה משמעותית מעל התקציב.

האמת שלא התחברתי לצורה של הרכב בכלל לצערי

מה עם סקודה ראפיד יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לא מדבר על המאזדה הישנות אלא מנועי activeG החל משנת 2014, במנועים האלה ה1.5 וה2.0 צריכת הדלק כמעט זהה,

אצלי יש את ה2.0 165 כ"ס וזה עושה סביב 12.5 - 13 ק"מ לליטר, והנסיעות שלי הן יותר עירוניות מאשר בינעירוניות, אפשר להגיד כ70% אולי אפילו טיפה יותר עירוניות, צריכת הדלק אצל אח שלי די דומה, והוא עם מנוע ה1.5.

אז כמו שכתבתי, צריכת הדלק בבינעירוני תגיע בכיף ל14-15 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...