Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צג מובילאיי נופל

S111222
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או לגשת לכל מתקין מובילאיי. יש להם מדבקות כאלו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

במחיר של 50 שקל.

ביררתי,בסוף החלפתי לבד .

• רעיון גרוע 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבק דו צדדי אפור של 3M צריך להחזיק את זה בקלילות. צריך רק לנקות את שני הצדדים בצורה יסודית עם אלכוהול לפני שמדביקים.

https://www.amrusi.co.il/%D7%93%D7%91%D7%A7-%D7%93%D7%95-%D7%A6%D7%93%D7%93%D7%99-%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A3-%D7%9E%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%94

שמתי דבק דו צדדי כזה הוא אמור להיות ממש חזק אבל כנראה מהשמש הוא נמס וניהיה חלש

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל להגיד לך שבמשך שנה וחצי מאז רכישת הרכב קניתי את הרכב שהצג כבר נפל ולא משנה עם איזה דבק נסיתי זה פשוט נפל כל פעם מחדש, נסיתי כל דבק אפשרי שיש זה נדבק עולה לאוטו יום אחרי זה נפל כבר.

רק לאחר שהתנפצה לי השמשה הקדמית הכריחו אותי לרכוש מדבקות של מובליאי בעלות 100 שח (הזוי שהיצרן דורש שאותו מכון שמדביק להשתמש רק במדבקות של מובליאי, ומחייב כל רכב עם מובילאי לרכוש את אותן מדבקות אחרת בזגגות אומרים לך שהם ידביקו את השמשה ולא מדביקים את המובילאי לפני שאתה משלם)

אבל חייב לציין מאז שהדביקו לי עם אותן המדבקות זה עדיין עומד.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ שלי. יש לי מצלמת דרך מודבקת עם. דבק דו'צ 3m. אחרי כמה פעמים שנפל, לקחתי חתיכת ניילון להשחרת חלונות (70%) והדבקתי מעל המדבקה, מהצד החיצוני של השמשה. המיקום הוא מחוץ לתחום המגבים ומחוץ לשדה הראייה. בינתיים, קייץ שלם ולא נפלה המצלמה, גם כשחונה יום שלם בשמש.

• מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...