Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות לובינסקי בקריאת שירות לפיז'ו 308sw

Ursvamp
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הענין נראה מוזר, מצד אחד ריקול שלא מופיע בשום מקום, מצד שני אמירה מסוג החלק דפוק ויש ריקול אבל אין לנו חלק חליפי אז סע לשלום ורק תתפלל שהאוטו יידלק אצל מישהו אחר ( החלק האחרון אינטרפרטציה פרטית שלי ). שני הדברים במצטבר אכן יכולים ליצור את הרושם שיש פה ענין עם יצרן שבכלל לא מענין אותו אם הקליינטים שלו יישרפו באמצע האוטוסטרדה או שהמנוע של האוטו שמכר להם יתפוצץ בחניה. אבל ישנה גם אפשרות נוספת סבירה להערכתי הרבה יותר והיא שמדובר בטעות, או בהחלטה מודעת של היצרן שלא להחליף את החלק מסיבות שאינן קשורות לכיס שלו ( שיינזק הרבה יותר מתביעות הרשלנות והפגיעה הקשה במוניטין, אם אכן סתם לא בא לו להתאמץ ), אלא מסיבות עיניניות. בכל מקרה ולשאלתך הפותחת, נדמה לי שכדאי שתחליף, הנסיעה בחשש מתמיד לא בריאה ללב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבדוק שזו לא קריאה למדגם... לפעמים שולחים גם כאלה.

נתקלתי כבר ב-3 סוגים: ריקול בטיחותי שמחויב ע״פ חוק ויוצאת (כנראה) הודעה לעיתונות, משרד התחבורה וללקוחות, ריקול/מדגם (לא סגור על זה אם כתוב קריאת שירות - ריקול או מדגם במכתב) שיוצאת הודעה ללקוחות, ומדגם שקט שלא יוצאת הודעה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אכן מוצלח מאוד, לאחר שנה שהוא בבעלותי שבה נסעתי איתו 32 אלף ק"מ אני בהחלט מרוצה ממנו ומלבד שתי תקלות (חיישן טמפ' חיצונית וחיישן VVT) הוא באמת היה בסדר גמור. גם ממוסך אור-מור (בו אני מטפל) אני בסך הכל מרוצה, הוא אולי לא המוסך הטוב ביותר בארץ, אך יש בוודאות הרבה יותר גרועים ממנו.

אז לפי מה שאתה אומר, הרכב הזה הוא אמין (למעט הפעמים שהוא לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

בדקנו את המקרה בסיוע מנהלי השירות.

מדובר בקריאת שירות שאינה בטיחותית.

לצערנו, יש כרגע מחסור זמני במלאי, הרכיב יגיע בזמן הקרוב, ואנו ניצור קשר עם הלקוח ונזמנו לטיפול.

הלקוח הוזמן לטיפול על סמך נתון מלאי שגוי במערכת.

מרכז השירות של החברה יעקוב ויוודא שהרכיב מגיע, ויעמוד בקשר עם הלקוח.

אנו מתנצלים על חוסר הנוחות שנגרמה.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה הסבר לאיך בעיה כלשהי במיכל הדלק היא לא בעיה בטיחותית?

והאם אתם מוכנים לקחת אחריות על בעיה שחלילה יכלה להיווצר כל עוד הלקוח שלכם נוסע עם הרכב כאשר קראית השירות עדיין לא בוצעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה הסבר לאיך בעיה כלשהי במיכל הדלק היא לא בעיה בטיחותית?

והאם אתם מוכנים לקחת אחריות על בעיה שחלילה יכלה להיווצר כל עוד הלקוח שלכם נוסע עם הרכב כאשר קראית השירות עדיין לא בוצעה?

לא מבין על מה החפירה.

לא אני ולא אתה יודעים על מה מבוסס באופן מדוייק הריקול, אז מה אתה עושה משפט שדה על סמך משהו שאין לך מושג לגביו ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, גם לדעתי האישית השאלות ענייניות ולגיטימיות.

המינימום, אם כבר העלו תגובה, זה לפרט בכמה מילים על הסיבה בגינה דרוש הריקול ומה המשמעות. לא מספיק לומר שיהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז כפי שנכתב בתגובה של לובינסקי אני רוצה לעדכן שאכן מנהל המוסך התקשר אלי היום (כוחו של הפורום) על מנת ללבן את העניינים באופן יותר מעמיק.

אז קודם כל לגבי קריאת השירות. כפי שכתבו פה כבר במספר פוסטים בשרשור, הוא טען שמדובר בקריאה לצורך מדגם. כלומר קראו לי באופן אקראי כדי לפרק לי את מיכל הדלק ולשלוח אותו חזרה ל PSA שם יבצעו לו בדיקות רבות כדי לוודא את אמינותו. זה חלק מבקרת האיכות של PSA שהיא גם מחויבת אליה כחלק מתקנות האיחוד האירופאי. כמובן שבמקביל ברכב שלי יותקן מיכל דלק חדש. זו הסיבה שלא מדובר בעניין בטיחותי, שהקריאה לא עברה דרך משרד הרישוי, ושלא הצלחתי למצוא את הקריאה הזו באתרים זרים (אחת הקריאות שהביאו פה בשרשור מתייחסת לשנת דגם שונה ואחרת למסילות הדלק ולא למיכל). הוא גם הודה בפה מלא שהוצאת הקריאה מבלי לוודא את קיום החלק במלאי היתה תקלה. הוא גם אמר שבלובינסקי עומדים בקשר רציף מול PSA וברגע שהחלק יחזור למלאי ייצרו איתי קשר כדי לבצע את ההחלפה.

אני רוצה לומר שאני נוטה להאמין לו ולקבל את ההסבר, מפני ששוב, הניסיון שלי עם המוסך עד עכשיו היה בסדר גמור. יחד עם זאת, אני רק רוצה להדגיש לנציגי לובינסקי שבוודאי קוראים את הפוסט שאם הם היו מציגים את הדברים באופן כזה מההתחלה כל השרשור הזה, והרבה לחץ ועצבים שלי היו נחסכים. מצד שני, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזב את הבעיות הלוגיסטיות בצד, באיזה קטע יבואן מדאיג בעל רכב וקורא לו ל"ריקול" מומצא בשביל בדיקה מדגמית שהפיל עליו היצרן?!

ולמה לעזאזל זה עדיין על הפרק?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה החפירה.

לא אני ולא אתה יודעים על מה מבוסס באופן מדוייק הריקול, אז מה אתה עושה משפט שדה על סמך משהו שאין לך מושג לגביו ?

אין לי מושג על מה אתה מדבר. העליתי שאלה לגיטימית לחלוטין. לשאול שאלות נוקבות זה משפט שדה רק עבור מישהו שיש לו משהו להסתיר או אג'נדה לקדם...

חבל שלא הציגו את הדברים כך מההתחלה. היה פותר כ''כ הרבה בעיות וחוסר ודאות. יכל להיות שהם חששו שלקוח פרטי לא ירצה להתעסק בפירוק והרכבה ישראלי שלא לצורך? ועוד, מה מיוחד במיכל דלק של אדון ישראלי שצריך לשלוח אותו לחו''ל לבדיקות? מיכלי הדלק של הרכב הזה לא זהים בכל העולם? מוזר אבל יכל להיות שנכון.

בכל מקרה, שוב הפורום מוכיח את כוחו.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמעט עצוב שבן אדם מן הישוב צריך "לעשות שרירים" בפורום כדי לקבל תשובה מהיבואן.

1. האם יש לך את היכולת לסרב לאותה קריאת שירות? ומה ההשלכות? (ברמת האחריות/רצון טוב, ברמה המשפטית).

2. בהיבט הבטיחותי, לא מדאיג אותך שיהיה "פספוס" בהתקנה של מיכל הדלק החדש? בכל זאת, לא מדובר בטיפול סטנדרטי.

3. ירידת ערך, תהיה? אם הייתי רוצה לקנות רכב משומש והיו אומרים לי שהוחלף בו מיכל דלק - זה היה מעורר חשדות אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז כפי שנכתב בתגובה של לובינסקי אני רוצה לעדכן שאכן מנהל המוסך התקשר אלי היום ... הוא טען שמדובר בקריאה לצורך מדגם. ...

א - חוצפה של לובינסקי להסתיר את העובדה שזה "לצורך מדגם".

ב - לא רואה סיבה שאתה חייב להסכים לזה. בגיליון הטיפולים שלך יישאר כתם של החלפת מיכל דלק, ויש סיכוי סביר שזה יתבטא כשתרצה למכור. לדעתי - או שתסרב או שלובינסקי יפצו אותך.

ול "קבוצת לובינסקי" - אשמח להבין מדוע מסווים את העובדה שמדובר בבקשה לא מחייבת בעת הפניה ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני פות"ש, הייתי מודיע ללובינסקי שכל עוד המיכל שלי תקין, שיחפשו להם רכב אחר עבור ה"מדגם" של PSA.

בפרט עכשיו, כשעוד לא נעשה כלום (להבנתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא שמעתי על קריאה כדי לפרק את האוטו לצורך מדגם.

ועוד בחירטוט שזה ריקול גרמו ללקוח להגיע למוסך ובזבזו לו חצי יום.

או שבאמת מדובר בריקול והם מחרטטים שזה "מדגם".

פשוט בדיחה, אין מילים.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...