Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי מערכת סאונד שהתקנתי

Ofek Gal
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אתמול התקנתי מערכת באוטו (אופטרה 2008 אצבק) הכללת סאב מאחורה, מגבר והחלפתי 2 רמקולים קדמיים (קומפוננטים נראהלי)

עכשיו הבחור אמר לי לשים בעוצמה עד 30 ולא לעבור אותה

ואם אני רוצה להגביר את הסאב לתת חמש לחיצות באקלוייזר וזהו, אחרת

אני אשרוף את הסאב באקלוייזר במערכת מולטימדיה הם הורידו לי את ה high ו ה mid high לכמעט חצי ואמרו לי שזה חלק מהכיוון שוב אין לי מושג למה

השאלה שלי היא, לפי התמונות אם תוכלו להגיד לי קודם כל אם הסאב והמגבר שהוא שם לי איכותי, אין לי מושג את הדגם של הסאב, רק יודע שזה של morel ו10 אינץ.

והאם אוכל להגביר עוד את הבאס בלי לשרוף את הרמקולים (או במערכת או דרך המגבר לתת לו boost עם הכפתור)

דבר שני למה הם שמו high pass filter על הרמקולים הקדמיים?

ואם הגיע למפגש אם מישהו יוכל לעזור לי לכוון את המערכת? :)

אני מתעסק בסאונד ויוצר מוזיקה אבל משום משם אני מסתבך עם זה

001.jpg 002.jpg

74965727.jpg

59193277.jpg

17249275.jpg

עריכה אחרונה על ידי Ofek Gal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הייתי מוטרד לגבי האופן שהוא חיבר את המגבר, שים לב לכבל פלוס שיוצא מהמצבר, כולו חשוף!!!!!

תדאג ללכת למישהו שיחבר סופיות כמו שצריך לפני שייגרם נזק.

ב. על פניו נראה שחיבר 2 קומפוננטים על 2 ערוצים וסאב בגישור, לא רואה סיבה שתישרף לך המערכת מלנסות לכוון את המערכת עפי טעמך.

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ נקודה א' לעיל היא קריטית בשלב ראשון. והייתי אומר עוד לפני שאתה מנסה להפעיל את המערכת שנית.

ולא רק הפלוס, גם המינוס וגם שאר החיבורים לא יזיק להם סופית.

בנוסף, לקבע את המגבר! לא להשאיר ככה זרוק על הרצפה.

נקודות הכיוון (של הכפתורים הסיבוביים) במגבר לא ברורות. אם היו ברורות, אפשר אולי היה לייעץ לכיוון כללי כלשהו.

יכול לחפש שרשורי ייעוץ כיוון אחרים. הכללים הבסיסים דומים בכולם.

מה דגם הרדיו-דיסק אצלך?

אילו אפשרויות כיוון קיימות בו (במידה ואין חוברת הפעלה זמינה ברשת להסתכל)?

המגבר אולי קצת חלש (180 וואט בגישור) עבור הסאב (300 וואט ספיגה ונצילות 90 ב-2.83V) הזה (Primo 104) לדעתי.

לכן, יש מקום לאמירה שהגברה "מיותרת" שלו עשויה להזיק לו. מיותרת הכוונה כזו שרק תכניס יותר עיוותים ולא תגביר בפועל את ההספק. ואת זה משיגים ע"י כל מיני איקוולייזרים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ נקודה א' לעיל היא קריטית בשלב ראשון. והייתי אומר עוד לפני שאתה מנסה להפעיל את המערכת שנית.

ולא רק הפלוס, גם המינוס וגם שאר החיבורים לא יזיק להם סופית.

בנוסף, לקבע את המגבר! לא להשאיר ככה זרוק על הרצפה.

נקודות הכיוון (של הכפתורים הסיבוביים) במגבר לא ברורות. אם היו ברורות, אפשר אולי היה לייעץ לכיוון כללי כלשהו.

יכול לחפש שרשורי ייעוץ כיוון אחרים. הכללים הבסיסים דומים בכולם.

מה דגם הרדיו-דיסק אצלך?

אילו אפשרויות כיוון קיימות בו (במידה ואין חוברת הפעלה זמינה ברשת להסתכל)?

המגבר אולי קצת חלש (180 וואט בגישור) עבור הסאב (300 וואט ספיגה ונצילות 90 ב-2.83V) הזה (Primo 104) לדעתי.

לכן, יש מקום לאמירה שהגברה "מיותרת" שלו עשויה להזיק לו. מיותרת הכוונה כזו שרק תכניס יותר עיוותים ולא תגביר בפועל את ההספק. ואת זה משיגים ע"י כל מיני איקוולייזרים למיניהם.

מה זה סופית?

איפה אני משיג את זה ואיך אני עושה את זה

ואצלם תמונה יותר טובה של הכיוונים

אז לגבי האקולייזר לא מומלץ להגביר את הבאס?

ויש לי מערכת מולטימדיה של jvc לא זוכר את הדם של הדגם

ואין לי דרך לקבע אוצו הוא נמצא על הרצפה מתחת לכסא ליד הנהג.. אין מקום בבגאז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה:

20180803151548_59637.jpg

גש למתקין נורמלי.

אני משוכנע שאם צד המגבר נראה ככה, הצד השני של הכבלים האלו הוא בהתאם.

אני לא בטוח שתמונה יותר טובה תעזור, משום שמה שלא ברור הוא על איזה מיקום מצביע כל כפתור סיבובי שכזה.

שימוש באיקוולייזר/לאודנס/באס-בוסט למיניהם לא מומלץ ללא אוזן קשבת (או מיכשור לזיהוי) לעיוותים.

ברמה עדינה אפשר להשתמש, בזהירות.

על כל מערכת רשום את הדגם. תעזור לנו לעזור לך.

גם מתחת למושב על הריצפה יש פתרונות קיבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמה:

[ATTACH=CONFIG]521899[/ATTACH]

גש למתקין נורמלי.

אני משוכנע שאם צד המגבר נראה ככה, הצד השני של הכבלים האלו הוא בהתאם.

אני לא בטוח שתמונה יותר טובה תעזור, משום שמה שלא ברור הוא על איזה מיקום מצביע כל כפתור סיבובי שכזה.

שימוש באיקוולייזר/לאודנס/באס-בוסט למיניהם לא מומלץ ללא אוזן קשבת (או מיכשור לזיהוי) לעיוותים.

ברמה עדינה אפשר להשתמש, בזהירות.

על כל מערכת רשום את הדגם. תעזור לנו לעזור לך.

גם מתחת למושב על הריצפה יש פתרונות קיבוע.

תודה על המענה

אסתכל ואשלח לך

תוכל להמליץ לי על מישהו להגיע אליו?

יכל אולי להביא לי את המספר שלך בפרטי ואדבר איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מתקין, זה מחבל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מתקין, זה מחבל.

את הפרטים הנוספים העלה לפורום.

מתקינים מומלצים אפשר למצוא דרך חיפוש בפורום, בהתאם למיקומך בארץ.

אני באזור זמן אחר [emoji6]

דיברתי עם המתקין אמר לי לבוא שהוא יסדר לי

אבל איפה אני מוצא מתקין בפורום?

חחח לא כלכך הבנתי איך התכוונת שאני יכל למצוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש על "יוסי אלפיין" או "ישראל ג'וניור" חביבי הפורום ומתקיני על בחסד עליון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו אחלה ציוד. אומנם המגבר לא ירים את הסאב יותר מדי אבל בגדול אחלה. התקנה חאפרית, כמו שאמרו המגבר לא מקובע, הכבלים לא מבודדים,וגם איכות הכבלים מוטלת בספק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפרטים הנוספים העלה לפורום.

מתקינים מומלצים אפשר למצוא דרך חיפוש בפורום, בהתאם למיקומך בארץ.

אני באזור זמן אחר [emoji6]

תריץ חיפוש על "יוסי אלפיין" או "ישראל ג'וניור" חביבי הפורום ומתקיני על בחסד עליון.

על פניו אחלה ציוד. אומנם המגבר לא ירים את הסאב יותר מדי אבל בגדול אחלה. התקנה חאפרית, כמו שאמרו המגבר לא מקובע, הכבלים לא מבודדים,וגם איכות הכבלים מוטלת בספק..

תודה

הלכתי אליהם והם סידרו את זה, הדביקו סוג של סלוטפ ואין כבלים חשופים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...