Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטריקס 4

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתבר שיש בתכנון סרט רביעי בסדרה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5572812,00.html

עם יכולת התזוזה המאוד מוגבלת בגילו המתבגר של קיאנו (כמו שניתן לראות בסרטי ג'ון וויק) אני מתקשה לראות אותו מבצע פעלולים כאלה ואחרים. מצד שני כמעט הכול CGI היום, לא ?

כמה גרוע לדעתכם הסרט הולך להיות ?

האם יש סיכוי שיפתיעו לטובה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסוכן סמית' יהרוג את הכלב של ניאו, זה נגמר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקתי לספור כמה פעמים ראיתי את הראשון. שלמות קולנועית.

השני והשלישי - צפיתי איזה פעמיים כדי לקבל את התמונה השלמה. מספקים את הסחורה אבל לא סביר שאצפה בהם שוב.

נגיד את זה ככה, הציפיות שה-reboot הזה יהיה מוצלח די מגרדות את הרצפה. מלמטה.

מבחינת תזוזה אין למה לצפות (יאללה הכול cgi), מבחינת מראה - כל הכוכבים המקוריים הזדקנו בכבוד (נפלאות הוליווד),

מבחינת משחק - כולם עדיין מחזיקים מסך, אבל באמת שנדרש איזה נס משמים בנוגע לתסריט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארי אן מוס - שהיתה אחת הסיבות הטובות ביותר לצפות במטריקס

בעונה השלישית של טוסיקה אה ז"א ג'סיקה ג'ונס (מצלמים אותה מאחור יותר ממה שמהפרונט בחיי) קארי אן מוס משחקת שם חולת ALS - רק אומר...

וזה בכלל לא ישליך על הסרט הרביעי מטריקס - גליץ' בבית אבות

היה לי דה ז'ה וו - לא גבר, פשוט תאי הזכרון שלך כבר מתפוררים.

LET GO

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטריקס היה סרט מאוד מוצלח, אין לי מושג איך הגיעו ל״מטריקס 4״ כי הרי ידוע שלא יצאו לו סרטי המשך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, זה אותו קטע כמו שלושת הסרטים שמרכיבים את star wars. טרילוגיה ילדותית אך חביבה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קארי אן מוס - שהיתה אחת הסיבות הטובות ביותר לצפות במטריקס

בעונה השלישית של טוסיקה אה ז"א ג'סיקה ג'ונס (מצלמים אותה מאחור יותר ממה שמהפרונט בחיי) קארי אן מוס משחקת שם חולת ALS - רק אומר...

וזה בכלל לא ישליך על הסרט הרביעי מטריקס - גליץ' בבית אבות

היה לי דה ז'ה וו - לא גבר, פשוט תאי הזכרון שלך כבר מתפוררים.

LET GO

טוסיקה ג'ונס זה מעולה, תודה! :lol:

לגבי מטריקס אין הרבה ציפיות, אז אולי תהיה הפתעה לטבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע - מה כבר קדילאק יעשו? יוציאו דור חדש לCTS? למה כבר יש לנו לצפות מסרט רביעי של מטריקס שהטרילוגיה שלו סגרה את הקצוות.

זה היה הפרסום סמוי הכי גלוי בקולנוע אי פעם נראה לי - דור ראשון של קדילאק CTS.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...