Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלנטרי לנסיעה עירונית בחיפה - משומש או חדש?

Yuvalino
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות חברים

sperial, אתה צודק לחלוטין, הרכב שמתאים לדרישות שלי הוא בהחלט סופר מיני.

אבל אם נחזיק את הרכב למספר שנים טובות, לא עדיף לבלות אותם ברכב יותר נחמד?

לקנות את הקורולה זהו כנראה מהלך פחות "יעיל" כלכלית, אבל בהתחשב בהפרש בין מחיר הרכישה לבין מחיר מכירה (אי אפשר באמת לדעת), לדעתי להפרש הכספי בין סופר מיני לבין הטויוטה יש פוטנציאל להיות שווה את זה. אנחנו מאוד התחברנו לקורולה החדשה - אני אישית מאוד מתחבר לדגמים האחרונים של טויוטה, לעיצוב המודרני, מערכות ההנעה החסכוניות, האבזור המתקדם, האמינות והסחירות שככל הנראה יהיו מעולות.

אז השאלה היא בעצם, האם כדאי להשקיע עוד כסף (שיש את היכולת להשקיע אותו) ולקבל אוטו יותר טוב, בהרבה פרמטרים, למספר שנים הבאות?

אם נקנה את הסטיישן - כמובן שננצל את הגודל והיתרונות שלה.

התא מטען בנירו בעיקרון מספיק לנו, אבל היו מספא פעמים שהמרחב הפנימי לא הספיק והיינו צריכים למצוא פתרון אחר (בעיקר להעמיס על הגג של הנירו).

בנוסף, אם נחליט לקנות את הטויוטה, עוד אפשרות היא להשתמש בה יותר כרכב ראשי (70% בינעירוני), והקיה תוכל לשמש יותר את מי שנוסע בעיר.

אנחנו עדיין לא החלטנו מה אנחנו מעדיפים - סופר מיני אקונומית שעונה בול לדרישות או טויוטה שמספקת אפילו מעבר למה שנדרש.

עד ההחלטה הזו יש עוד נסיעות מבחן בדרך, והכי חשוב מספר לילות טובים לחשוב :)

בנוגע לריו - המחיר היבש הוא 105000, אבל עכשיו יש בקיה מבצע (נכון שאפשר להשיג את ההנחות עם קצת התמקחות) של הסתדרות המורים ויש שם הנחות לא רעות בכלל - על הריו אני חושב באזור ה5000-6000 ש"ח, תלוי בדגם.

לאחר שישבתי (לא נסעתי) בכמעט כל הסופר מיני החדשות בסוכנויות - לי הריו הכי מרווחת (מרווח ראש מאחור הפתיע לטובה, גם גבר בגובה 1.80 יכול לשבת בנוחות). היא כוללת גם אנדרואיד אוטו מהמפעל שזה בונוס נחמד.

לגבי האוריס - כבר פחות או יותר ננעלנו על רכב חדש ולכן אנחנו מתלבטים על ה"מחליפה" של האוריס - הקורולה החדשה.

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה רכב "נחמד"? אתה יכול להחליט שאתה רוצה איזה BMW שעולה 300K. באמת יותר נחמד, אבל לא מתאים לדרישות שלך.

הגדרת תקציב עם נכונות להגדילו, אבל כאשר אני קורא את הצרכים שלך אתה צריך סופרמיני, כיוון שאתה זקוק לרכב עירוני, והנסיעות שלך קצרות, כך שגם אם תחליף את המושבים בקרשים הסבל לא יהיה גדול (ואני מגזים בכוונה). מצד שני, כשאתה מחפש חניה, החצי מטר פחות של הסופרמיני יכול להיות מעלה גדולה.

המצב האחד שבו הייתי בוחר ברכב גדול יותר הוא אם אתה רואה עצמך מחליף את הנירו בקרוב, ואז שוקל לרכוש כעת משפחתית ואת הנירו מחליף לסופרמיני.

דרך אגב, גם אני חיפאי, וגם אני רכשתי לפני 6 שנים סופרמיני מאותו שיקול: היתה לי משפחתית (אם כי מהיותר קטנות בקטגוריה), ונזקקתי לרכב שני, אז קניתי סופרמיני. בהמשך מכרתי את המשפחתית (ונעזוב את זה שמדובר במכירה לבן שלי, כך שהמכונית נשארה פיזית לפני הבית) ורכשתי שוב משפחתית. השילוב של משפחתית למצבים המעטים בהם נוסעים ברכב 5 אנשים, לעתים כולל מטען, וסופרמיני שמוביל בדרך כלל 1-2 אנשים אבל יכול להוביל עד ארבעה (ובצפיפות אפילו חמישה) ואת הקניות מהסופרמרקט בדיוק מתאים לצרכי ההובלה וגם לצרכים הכלכליים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בגזרת הסופר מיני:

מאזדה 2 ככל הנראה נפסלה בגלל חוסר מרווח מאחור ובעיקר בגלל מובילאיי.

סיטרואן C3 גם כנראה לא תיבחר כיוון שלא הייתה נסיעת מבחן בזמן שנוח לנו וגם נושא רצועת הטיימינג המתפוררת, למרות שעם טיפול נכון פחות מהווה בעיה, עדיין טיפה מפריע.

מבחינת צרכים אתה צריך סופר מיני ולא רכב נוסף 'גדול'.

לא הייתי רוכש רכב ללא מערכות בטיחות מקוריות.

לא הייתי חושש מנושא רצועת הטיימינג של הפיורטק. בנסועה שלכם אני בספק אם אי פעם תגיעו לק"מ הנדרש להחלפת הרצועה. מקסימום תבצע החלפה יזומה. אחרי כמה שנים.

זו בוודאי לא סיבה להיתקע עם רכב 'גדול' ויקר משמעותית.

בנוסף, הייתי מעיף מבט גם בקיאה ריו החדשה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחליפים רצועת תזמון כל מספר שנים (בהתאם להוראות היצרן) גם אם לא מגיעים לקילומטראז' גבוה. הזמן עושה את שלו גם אם הרכב עומד או נוסע מעט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק של סיטרואן C3 החדשה.

מנוע זה זכה במשך ארבע שנים ברציפות בתואר מנוע השנה 2015-2018 - הוא נחשב לאחד היעילים, האיכותיים והחסכוניים בקבוצתו ואחד האמינים שבהם. מאות אלפי מנועים מסוג זה יוצרו ונמכרים בעולם מדי שנה וכולם נהנים מאמינות גבוהה במיוחד, בוודאי בכל מה שקשור לרצועת התזמון.

בארץ נוסעים אלפים רבים של כלי רכב המצוידים במנוע זה, אשר שווקו בשנים האחרונות והם מאופיינים ברמת אמינות גבוהה מאוד.

לא ברור לנו מקורו של המידע השגוי, שכן הוא לא מתאר כלל את המציאות והמידע שקיים במרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ.

למותר לציין כי נשמח לשמוע ולטפל בכל אירוע שכזה במקצוענות ושירותיות גבוהה כפי שמצופה ממרכזי השירות שלנו.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נזכרתם ? כל המכוניות שלכם המצוידות במנוע 1.2 כבר הפכו להיות "מוקצות" לפני זמן לא קצר. גם כמות המקרים המופיעה כאן עם רצועות תיזמון מתפוררות טרם זמנן, דרשה ודורשת הסבר מעט יותר מפורט מאשר אמירות כלליות, יעזור לכם לא פחות מאשר לקונים המתלבטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק של סיטרואן C3 החדשה.

מנוע זה זכה במשך ארבע שנים ברציפות בתואר מנוע השנה 2015-2018 - הוא נחשב לאחד היעילים, האיכותיים והחסכוניים בקבוצתו ואחד האמינים שבהם. מאות אלפי מנועים מסוג זה יוצרו ונמכרים בעולם מדי שנה וכולם נהנים מאמינות גבוהה במיוחד, בוודאי בכל מה שקשור לרצועת התזמון.

בארץ נוסעים אלפים רבים של כלי רכב המצוידים במנוע זה, אשר שווקו בשנים האחרונות והם מאופיינים ברמת אמינות גבוהה מאוד.

לא ברור לנו מקורו של המידע השגוי, שכן הוא לא מתאר כלל את המציאות והמידע שקיים במרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ.

למותר לציין כי נשמח לשמוע ולטפל בכל אירוע שכזה במקצוענות ושירותיות גבוהה כפי שמצופה ממרכזי השירות שלנו.

בברכה,

צוות לובינסקי

אם אתם באמת מאמינים בכל זה,

בטח לא תהיה לכם בעייה להתחייב פומבית

שאתם תחליפו על חשבונכם במרכזי השירות שלכם את הרצועה לכל אחד שיפנה אליכם,

נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון אחרון וסופי:

הזמנו קיה ריו.

למרות שהגיר בקיה הוא רובוטי, ודבר זה סותר ישירות את מטרת האשכול (פלנטרי לנסיעה עירונית...), בכל שאר התחומים הרכב מעולה ביחס לסופר מיני ו7 שנות האחריות על המנוע והגיר מורידים את הדאגה מהאמינות של התיבה הרובוטית.

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו וסעו בדרכים טובות.

עניין האחריות הארוכה - מבורך אבל לדעתי וייתקנו אותי חכמים אם אני טועה, האחריות המורחבת על המנוע והגיר לא אמורה לפי ההגיון הבריא לכלול גם מצמדים (החלק הבעייתי בגיר רובוטי) שכן זה נחשב בלאי, וכמו שידוע בלאי לא כלול באחריות (כמו צלחות/רפידות/צמיגים וכו׳), הייתי מנסה לבדוק את העניין מול היבואן, במידה והמצמדים אכן כלולים באחריות המורחבת, הייתי דורש לקבל זאת בכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם באמת מאמינים בכל זה,

בטח לא תהיה לכם בעייה להתחייב פומבית

שאתם תחליפו על חשבונכם במרכזי השירות שלכם את הרצועה לכל אחד שיפנה אליכם,

נכון?

:evil:

ברור...

אחרי שהתקשרו אלי משירות הלקוחות לתאם איתי בדיקה לרצועה במענה למייל ששלחתי אליהם ובו ביקשתי פירוק אגן שמן לבדיקת מצב הרצועה [לא החלפה. רק בדיקה], הגעתי למוסך, אך נשלחתי חזרה בבושת פנים. "אין לנו מושג למה תיאמו איתך ביקור. אין לנו שום דרך או רצון לבדוק את הרצועה שלך. אם תהיה תקלה - תבוא".

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...