Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופציות בליסינג , מתלבט קשות...

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף את הJetta , נלקחה כברירת מחדל התגלתה כרכב מוצלח מאוד ואיכותי.

מה על הפרק ?

מאגאן דיזל אינטאנס.

סיד 5 דלתות בגימור LX

כיוון שאני חזק בתחום הסביבה הוסיפו את האיוניק

מחירי השכירות החודשית זהים לחלוטין.

נוסע לבד מרבית מהזמן , חשוב לי מאוד השקט בעת הנסיעה .

הסיד נכנסה לרשימה כיוון שיש בעית חניה ליד הבית, אבל זה לא דיל בריקר , עוד דקה שתים של הליכה לא תשבור את הרוח...

מעונין לשמוע אנשים עם הסיד החדשה והאיוניק , התרשמות מהרכב , נוחות, נסיעה , רעשים ברכב ?

בתודה מראש !

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לקחת את הסיד, היא מרגישה כמו גרסת ליסינג מופשטת לחלוטין, הרכב עצמו לא מציג יתרון מהותי על 2 האחרות ובעיני סתמי לחלוטין.

קצת יותר אבזור וגימור יותר עשיר בפנים היו הופכים אותו לאופציה ששווה לשקול אבל המפרט הנוכחי הופך אותו לרכב השכרה קלאסי ותו לא.

בין האיוניק למגאן אני חושב שהייתי נוטה לכיוון הרנו שמפנקת יותר ומציעה אבזור ייחודי ביחס למתחרות כמו תאורת לד מלפנים ותא נוסעים שמותיר רושם יוקרתי יותר.

אם הסביבה חשובה לך אז איוניק המעודכנת היא גם בחירה טובה, פשוט קצת אפרורית ביחס לרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג פעמיים על איוניק של חבר (בעיר ומחוץ לעיר), יצא לי לנהוג בערך כ 10 פעם בסיד (רכב של הבוס שלי בעבודה, עשיתי למענו כמה משלוחים מחוץ לעיר), הרנו נוחה ושקטה יותר משתיהן 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקט חשוב לך? אז הרנו ללא ספק

נהגתי שנתיים ו135K ק"מ על האיוניק, דבר אחד בטוח היא רועשת מאוד, לא מכיר את הדגם המחודש אם שיפרו את הבידוד אבל בדגם הקודם הרעש נוכח כמעט כל הזמן (רעש מהצמיגים, כביש ורעשי רוח),

הרנו (שגם עליה צברתי לא מעט שעות) יחסית שקיטה צפופה לגבוהים (עקב מבנה הקונסולה), עם מערכת שליטה על המולטימדיה והמיזוג מעצבנת מאוד, בפקקים רעש מנוע הדיזל נוכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שעם 1.75 אני לא נחשב גבוהה... לכן אינני רואה זאת כבעיה עבורי באופן אישי.

מנסיון עבר עם קוראניות אכן בידוד מרעשים זה אינו החלק החזק אצלם וזה מרכיב חשוב אצלי, נהנה מאוד מזה עם הגטה הנוכחית שלי.

שיקול נוסף הוא ביטול הטבת המס על רכבים היברידים, שמועותחזקות מדברות על ביטול הטבת המס של 500 ש"ח עקב הגרעון הגדול...

אשמח אם מישהו פה נוהג על איוניק חדשה אשר יוכל לתת משוב על הרכב, ובנוסף על הסיד \ I30.

מבחינת איבזור הרנו לוקחת בגדול ..., הרכב פשוט מאובזר בצורה מעולה כבר מגירסאת הבסיס..., חבל שהיבואן אינו מוצא לנכון להביא את גירסאת 5 הדלתות, פיספוס לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוריאנים לניסיוני הלא ממצה לוקים במבנה גוף שונה, מכאן הכסאות המחורבנים שהם עושים, ובאוזניים עם שמע מוגבל ומכאן הרעש שהמכוניות שהם מייצרים מפיקות ( במיוחד מבתי הגלגלים, או שסתם זה הקטע שלהם כמו נניח אגזוז נובח לאיטלקים ). הרנו מגיעה מעולם אחר של עידון ונינוחות, אבל היא נורא ארוכה וזו מגרעתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שווי השימוש אינו מגולם האיוניק תהיה זולה בכמה מאות שקלים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שווי השימוש אינו מגולם האיוניק תהיה זולה ברמה מאות שקלים.

בהנחה שהטבת המס תשאר לאחר הבחירות הקרובות..., עם ביטול הטבות המס לרכבים היברידים וחשמלים נראה שגם הטבה זו תלך לעולמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה את זה קורה כל כך מהר - מדינת ישראל מחויבת להוריד את רמות פליטת המזהמים לסביבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חידוד - ההטבה אינה כוללת הנחה של 500 שח במס, אלא הפחתה של 500 שח מהברוטו לחישוב מס. משמע החיסכון יהיה 500*אחוז מס הכנסה שאתה משלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 דיי יקרה ולא ממש נפוצה בליסינג, הדגם עבר מתיחת פנים מינורית באירופה אבל משום מה עדיין לא הגיע לישראל.

הרשימה סגורה או שיש לך אפשרות לבדוק דגמים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30 דיי יקרה ולא ממש נפוצה בליסינג, הדגם עבר מתיחת פנים מינורית באירופה אבל משום מה עדיין לא הגיע לישראל.

הרשימה סגורה או שיש לך אפשרות לבדוק דגמים נוספים?

הרשימה צומצמה לרנו ואו איוניק, נהגתי באיוניק ומאוד אהבתי את הרכב , מעבר היותי אדם ירוק ..ת הרכב תפקדלא רע בכלל, היה בהחלט נעים ונוח בנסיעה שלו ולא התקשה לתקל את העליות בחיפה.

אהבתי את המידות הקומפקטיות שלו (מול הרנו) ואת היות הרכב קומפקטי ועוטף יותר מאשר הרנו ,הדגם שעבר מתיחת פנים וציוד מגיע לארץ בתחילת אוקטובר (ואין רנו במלאי) אז נבצע נסיעה נוספת ברנו ונראה מה ההעדפה תהיה לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בוצעה נסיעת מבחן באיוניק וברנו גם כן.

רכבים שונים לחלוטין בכל נקודת מבט אפשרית.

נסיעת המבחן ברנו הייתה בדגם הדיזל , שתי מגרעות עיקריות מבחינתי ברכב:

1. מסך מולטימדיה איטי ומסורבל .

2. עקב משקל המנוע לפנים , תת היגוי מוחשי שלי באופן אישי מאוד הציק במיוחד בכיכרות.

מעבר לזה רק דברים טובים על הרכב, מנוע דיזל נמרץ וחסכוני מאוד ( 18קמ"ל ללא מאמץ משולב !) , מרווח פנים נאות , מושבים נוחים , הגה סביר , מינימום רעש מנוע ומה שנכנס לטעמי לגמרי , ציוד בטיחות מלא , נוחות נסיעה טובה מאוד ,גיר חלק ונעים בהחלט בהשוואה ל DSG ובכלל , שיפור משמעותי מול הפלואנס . בקיצור ולענין רכב משפחתי לעילא למי שמחפש נוחות , צריכת דלק טובה ושינוע משפחתי נאות.

עברתי לאיוניק... עולם אחר לגמרי .., תפיסת עולם שונה לחלוטין בין אירופה למזרח הרחוק.

כניסה ראשונה לרכב ..., ולא רע בכלל, המושב לאחר כיוונון נוח בצורה שאותי הפתיעה , הקבינה מרווחת , הכל יחסית ברור ונגיש .

תחילת הנסיעה ..דממה , הרכב מתגלגל לו על כוח הסוללה נחמד.., כניסת המנוע לפעולה מורגשת אבל לא ברמה מטרידה , הנסיעה נוחה , רעש מכיוון בתי הגלגלים , אין ספק הרנו מבודדת הרבה יותר , אבל האיוניק נסבלת ויותר במיוחד עם רשדיו מנגן ברקע.

האיוניק אינה מתקשה להאיץ גם בעליות של חיפה , לחיצה על הדוושה והרכב מגיב יפה ונע קדימה ללא בעיה, הניהוג וכניסה לפניות טובה משמעותית מזו של הרנו.

אהבתי את העובדה שפיזית הרכב מחבק יותר מהרנו, הרכב קטן יותר מהרנו והקבינה יותר אינטימית מבחינתי זה יתרון .

נציג המכירות עדכן שאין רכבים במלאי כיוון שהדגם הוחלף ומלאי של הדגם המשודרג יגיע במהלך ספטמבר , לא ידע להגיד מה יהיה השוני במפרט בדגם המשופר.

שורה תחתונה ... , הפרנקופיל הזמין יונדאי .., לצרכים שלי ולאגנדה הירוקה נראה נכון יותר לקחת רכב היברידי.

נעדכן עם קבלת הרכב האם הבחירה הייתה נכונה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...