Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בקודן/הנעה קורולה 2017

Amitai Milshtain
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש ברשותי טויוטה קורולה 2017.

מאז שקיבלתי אותה ועד עכשיו יש תקלה שקוראת באופן אקראי:

אני שם את הקוד הקוד עובר לאחר מכן אני לוחץ על הכפתור הנעה והאוטו עושה סוויצ ולא מניע לא משנה כמה פעמים אני ילחץ על הכפתור הנעה(כמובן עם ברקס).

אני מכבה את האוטו מאפס את הקודן שם את הקוד שוב הקוד עובר עוד פעם אני בא להניע והאוטו מניע.

התקלה הזאת כבר קיימת לי מ2017.

אני שם את הקוד ומניע כמו שצריך, הסבירו לי במוסך מלא פעמים איך לשים את הקוד ואיך להניע(כאילו אני מטומטם).

המוסך לא מצליח לפתור את התקלה ,החברה של הקודן(גילקאר) החליפו מלא פעמים את הקודן את כול הדברים ששייכים לו.

ועדין יש את התקלה, מה אפשר לעשות?

מי שרוצה המחשה לתקלה אני יכול לשלוח סרטון בפרטי.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך הבעיה בקודן? הבעיה במערכת הנעה בכפתור, אישית אחד הדברים השנואים עליי בידיוק מהסיבות האלו.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא במוח של הקודן שנמצא בכספת צמוד למחשב הרכב.

לדעתי מה שעושים לך זה החלפה של לוח המקשים כל פעם וקוראים לזה החלפה של הקודן..

אני מדבר מניסיון של קורולה 2015....

לנציג שירות היה משפט מטומטם שהלך ככה.. הקשת קוד לא נכון וצריך לחכות 15 דקות לאיפוס הקודן.

ואין מצב שהקשתי קוד לא נכון...

אני לא משכתי את זה יותר מידי.. הכנסתי את הרכב לאוטופיה.. ביקשתי שיפרקו את הכספת והקודן.

וחיברו אחד חדש בתוך הכספת.

מאז נפתרו הבעיות.... כמובן הכל במסגרת האחריות

לגבי הביטוח.. מתי החידוש הבא?

תבטח הgo של הכשרה.. גם תקבל מחיר טוב וגם לא צריך קודן, שנייה אחרי שתחדש את הביטוח

קח את הרכב למוסך ותבקש שיעיפו את הכספת והקודן במסגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודנים הללו בהתקנות האיזולירבנד המקומיות הם צרות צרורות. יפן היתה מכריזה מלחמה על ישראל אם היתה רואה מה עושים כאן לתוצרת שלה.

האם המצבר שלך פרק אי פעם? כי זה לגמרי משגע את האלקטרוניקה הנחותה הזו.

כמו KOROLA, גם שכן שלי שסבל מצרות צרורות מקודנית במגאן, הלך קיבל אישור לביטוח - זה אישור חד"פ, לא צריך כל שנה, כך אמרו לו, אל תתפוס אותי במילה אין לי מושג - ומשם ישר למנעולן רכב. המנעולן הוציא משם את הקודנית, עלוקה, איתוראן ישן שהבעלים לא ידע על קיומו עם חצי קילו של חווט ואיזולירבנד במבחר בצעים. זרק הכל לפח ומאז אין בעיות התנעה. לרכב אימובילייזר מקורי.

אבל לא שמעת את זה ממני.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות כדאי להציג אישור לחברת הביטוח ולבטל את הקודנית, בגלל שיש סיכוי שחברת הביטוח תבקש אישור חדש.

הם מבקשים מתי שמתחשק להם לשלוח אותך לבצע בדיקת מיגון.

ואז אם אם חלילה יקרה משהו, החוקרים של חברת הביטוח ינסו לחפש כל סיבה לא לשלם פיצוי - אם יגלו שלא היה קודן פעיל בקרות המקרה - לא יהיה פיצוי.

אחרי זה כל הכיסוי הביטוחי לא יהיה בתוקף, וחבל. יש פה הרבה מה להפסיד.

הכי טוב לבטח מלכתחילה בחברה שלא מבקשת קודן.

היום עם התחרות בשוק - אפשר למצוא חברה אחת שתסכים לבטח בלי קודן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...