Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגו 208 | באיזה דגמים הרצועה בעייתית?

Tom777
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין בפגו 208 2014 1.6

שמעתי שיש בעיות של רצועת טיימינג, האם זה כולל גם את המנוע 1.6 או רק את הטורבו 1.2?

ואם יש לרכב מחלות נוספות אשמח לשמוע.

תודה מראש

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע פיורטק- 1.2 טורבו ו1.2 אטמוספרי.

חבר מחזיק ב 208 מסוף 2014 עם מנוע 1.6, למעט משאבת מים ו שתי נורות לא היו בעיות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה1.6 משודך לתיבת הילוכים אוטומטית AL4,

זו אחת מתיבות ההילוכים האוטומטיות הכי גרועות שיצא לי להכיר, לא נעים, מלא השהיות ודפיקות, וברגע שזה מתקלקל, רק אלוהים יוכל לתקן אותה, אל תצפה מהמוסכים שיתקנו, חבל על המאמץ, אני ניסיתי עד שבסוף הרכב נמכר עם גיר דפוק בכלום כסף, וזה מניסיון.

אני חושב שעדיף ללכת על מנוע ה1.2 פיורטק טורבו עם תיבת ההילוכים של אייסן היפנית, ופשוט לדאוג לטפל ברצועה כאשר קונים את הרכב כולל ניקוי, וכל 3 שנים, נכון שזה ידרוש הוצאה של כ2000 ש"ח כל 3 שנים בערך, אך אתה תקבל תיבת הילוכים בעל 6 מהירויות אמינה וטובה, מנוע טורבו חדיש וחזק, וגם הרבה יותר חסכוני מה1.6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבת ה-AL4 וותיקה מאד ויש הרבה מקומות שיודעים לתקן אותה בעלויות לא גבוהות. הנסיון שלך לא מייצג.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתקלה הכי נפוצה ( שסתום לחץ שמן בגיר AL4 ) כיום עולה לתקן סדר גודל של 1200₪.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אחרי 5 רכבים עם AL4 דווקא האמינות היא לא הבעיה שלה,כולן החזיקו ללא בעיה מעל 250000ק"מ.

איך שהתיבה עובדת זה כבר סיפור אחר,לא בליגה של תיבות מודרניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בתיבה הישנה היא, שהיא ממש גרועה, מסרסת את הכוח של המנוע, לא מעבירה הילוכים בזמן, מנוע הטורבו עם הגיר המודרני עדיפים משמעותית, פשוט תחליף את הרצועה לפני הזמן.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שנסע עם C4 180 אלף ואז הגיר התחיל לעשות בעיות והוא שפץ והגיר עובד חלק.

לא מבין מה הבעיה פה כולם שוכחים שלנטיס הגירים שלהם מחזיקים 170 אף וגם צריך שיפוץ.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שנסע עם C4 180 אלף ואז הגיר התחיל לעשות בעיות והוא שפץ והגיר עובד חלק.

לא מבין מה הבעיה פה כולם שוכחים שלנטיס הגירים שלהם מחזיקים 170 אף וגם צריך שיפוץ.

רק הלנטיס בדרך ל170K תסע כמו רכב נורמלי, ולא כמו גיר תקול בשגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה נאייב, יש עובדות.

ולא יסע 180K כמו אריה, לא יקרה, ניסיתי את זה עם קילומטראג חצי מזה וזה נסע כמו קורקנט על גלגלים מרובעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היה לך גיר רובוטי חד מצמדי.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ברור לך שה301 זה לא הרכב שיחידי שהיה לי כן?

אחת מהן, היא לנטיס 99 עם הגיר האוטומטי הזה, ופיג'ו 206 ו208 שתיהן עם אותו מנוע וגיר AL4, 1.6 המנוע היה לא חסכוני אך אמין וטוב, למרות שאהב שמן, אך הגיר? בשתיהן היה כאב ראש אחד גדול, ה206 היתה לאחי, 5 שנים של תסכול מהגיר הארור, ובסוף שבק חיים וכל הרכב נמכר באלפיה.

אז הניסיון שלי עם הגיר הוא נוראי, ואם מישהו ישאל לגביו, אזהיר אותו מהרפתקאה ממש לא נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...