Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגו 208 | באיזה דגמים הרצועה בעייתית?

Tom777
שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר החזיק ב206 במשך לא מעט שנים עד 2014 שבה קנה 208, במשך השנים היה תקלה בשסתומי לחץ וזהו.

הרכב מודל 2002 עם 150 אלף עדיין במשפחה שלהם.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אחרי שהגיר יתקלקל, הוא יתוקן, אך אחרי תקופה קצרה שוב יתקלקל, ושוב יתוקן, וכך חלילה עד שימאס, התיקונים יעלו יותר מהאוטו.

בהתחלה הגיר התחיל ברעידות ונתקע בהילוך כלשהו לא זוכר איזה,

משם הוא תוקן (ולא בזול),

אחרי ממש מעט זמן אולי חודשיים בקושי, נתקע בP, מזיז את הידית ולא עובר לשום מקום, עד שתוקן, גם לא בזול.

אחרי זה התחילה מנורה להבהב תוך כדי נסיעה שוב ושוב, לא מעביר הילוכים, עוצרים מכבים את המנוע, ואז זה נוסע לעוד כמה קילומטרים,

גם תוקן, גם לא בזול,

אחרי כחושיים, שוב אותה תקלה, מכאן האוטו כבר עף.

אגב, הגיר תוקן במכון גירומטק בצ'ק פוסט בחיפה, והוא ידוע כמון לתיקון גירים מהטובים באזור.

ב208, חשבתי שמדובר ברכב חדש, האמת? אכזבה גדולה, השהיות, דפיקות, חבטות, ומה לא, הפתרון של המוסך? אין מה לעשות, השבתנו את הרכב כמה פעמים ללא פתרון, התשובה היתה "כך זה הגיר הזה", האמת!!! לא נראה לי, הדפיקות וההשהיות היו פשוט מוגזמים שאפילו ב206 לא היו לי, חוץ מזה למי שמכיר את הסיפור היו לי עוד הפתעות חוץ מהגיר שפשוט אלצו את לאשתי לזרוק את הרכב באמצע הכביש להתקשר אלי לבוא לקחת את האוטו ולזרוק אותו לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני חודשיים החזקתי ב206 עם הגיר al4, בציר אוקטובר 2000. הרכב נקנה עם 169 אלף קילומטרים בשנת 2012. הרכב נמכר עם 295 אלף קילומטרים עם אותו גיר. התנהג לא רע בכלל, ללא שיפוץ. מכיר אישית עוד כמה מקרים דומים, וגם כמה מקרים רעים דומים לשלך. אומנם זה לא הגיר הכי מוצלח אבל לא צריך לקטול לגמרי.

אם ה1.6 הנ"ל משודך לגיר al4, הייתי מעדיף לחפש 1.2 עם גיר אייסין, מוצלח הרבה יותר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי mm1987
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...