Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B4 שנת - 11/2015

דניאליטו
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב ברשימת הטיפולים של הרכב שכל 30 אלף ק"מ שזה בערך שנה של נסיעה ... הרכב עובר החלפת צלחות ודיסקיות קדמיות .

את הדיסקיות האחוריות החליפו פעם אחת ב 75 אלף ק"מ .

האם הדבר תקין ? , לא תכוף מדי ?

מדוע האחוריים מחזיקים יותר מעמד ?

אשמח לחוות דעת מקצועית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הבלמים האחוריים מחזיקים מעמד יותר (בבלימה רוב העומס נופל על הבלמים הקדמיים ) . לפעמים גם אחרי 100 אלף קילומטרים המצב שלהם עוד בסדר.

שחיקת הבלמים משתנה מרכב לרכב. אבל בדרך כלל על כל סט צלחות נשחקים שני סטים של רפידות (או מה שאתה קורא דיסקיות ).

30 אלף קילומטרים לדיסקיות קדמיות זה מצב נורמלי. אני לא יודע מדוע החליפו גם צלחות בכל פעם - אולי המוסך הצליח לשכנע את בעל הרכב שיש קנט על הצלחות או שהדיסקיות נשחקו עד הסוף וגמרו את הצלחות.

בגדול, אין כאן משהו חריג. אולי נהיגה קצת יותר מדי נמרצת בין הרמזורים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ממה שאני חווה עם הB4 שלי - תקין לחלוטין, הרכב באמת נוטה לשחוק קצת יותר את כל מה שקשור לאזור הצמיגים בגלל הAWD

גם צמיגים נשחקים מהר יותר וגם רפידות בלמים - מקדימה נכון לעכשיו אני רואה שסביבות 30-40KKM אני מחליף רפידות.

ה2015 זה רכב נפלא! גם נוח מאוד, גם שקט מאוד וגם מתנהג יפה מאוד והבוקסר בנפח 2.5 ליטר סה"כ לשימוש בכביש הישראלי נותן כוח סביר ביותר - אני מזיל ריר על דגם 2020 עם מנוע גודש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש את הדגם הזה בדיוק בעצם 2015 - צריכת הדלק הממוצעת היא 1:8.5 אבל זה צפוי למנוע 2.5 אטמוספרי על רכב לא קטן עם הנעה כפולה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...