Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה: מה חדש בחוק? דלתות התאבדות

DriftL
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מעוניין לצורך פרוייקט לשאול מה החוקיות לגבי דלתות התאבדות בארץ?

בדקתי שרשורים קודמים ולא מצאתי משהו עדכני או אינפורמטיבי בעניין.

הבנתי כל כך שינוי מהוראות היצרן בארץ אינו חוקי עם זאת קיימים הרבה מאוד שיפורים שקיבלו היתרים לנסיעה בארץ.

מה החוק אומר והאם קיים מישהו שמתעסק בעניין?

ראיתי בכל הנוגע לדלתות שחף עם 2 מצבים בהם ניתן לשימוש במצב רגיל וזה כביכול תופס.

מישהו יכול להאיר את עיניי בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך החוקית היחידה בארץ להחזיק רכב עם דלתות שנפתחות קדימה ("Suicide Doors") היא לרכוש רכב שמגיע ככה מהיצרן, כלומר לרכוש רולס רויס.

החלפה של הדלתות המקוריות בדלתות שנפתחות באופן אחר היא שינוי מבנה ולכן אסורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרולס רויס לא בתקציב, גם אופל מריבה יכולה להיות אפשרות. להרגשתי, עד כמה שהיא לא אמינה, זולה לטיפול וחסכונית לכשעצמה, היא כנראה עדיפה על הרולס בכל אחד מהתחומים האלו (אבל לא החזקתי לא את זו ולא את זו, אז אני לא יודע בוודאות).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אופל מריבה בטיול באירופה לפני כמה שנים.

לוקח זמן להתרגל לזה, אבל זה נוח ברמה אחרת לגמרי .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייב לבדוק למה הן נקראות ככה :p

The nickname is mainly due to the design's propensity to seriously injure anyone exiting or entering the offside of the car if the door is hit by a passing vehicle. Also, in the era before seat belts, the accidental opening of such doors meant that there was a greater risk of falling out of the vehicle compared to front-hinged doors, where airflow pushed the doors closed rather than opening them further

מאמין שהסיבה השניה היא היותר פופולרית מבחינת השם - ז"א הסיכוי ליפול במקרה של דלת נפתחת תוך כדי נסיעה (בגלל זרימת האויר), מאשר פגיעה של רכב חולף.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה רק עוד כמה ימים לחופש הגדול.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרולס רויס לא בתקציב, גם אופל מריבה יכולה להיות אפשרות.

אם המריבה קטנה לך, פורד F250 בגרסת קבינה וחצי תסגור לך ת'פינה.

בונוס - תוכל לחנות את המריבה בארגז

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500/600 בנות 60? נותרו רכבי אספנות כאלה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבחור מתבלבל בין "דלתות התאבדות" שנמצאות באופל מריבה ועוד כמה דגמים לבין דלתות שחף (סטייל למבורגיני).

קיים קיט שהופך דלתות רגילות לדלתות שחף, אבל למיטב ידיעתי חייב שהדלתות יוכלו גם להפתח אופן רגיל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...