Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרנד חדש בכבישי הדרום

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאחרונה אני רואה 2 טרנדים חדשים בכבישי הדרום, האחד הוא נסיעה בלי לוחית זיהוי קדמית... מלא אם היה מדובר ברכב אחד אז סבבה אבל ראיתי זאת במיספר רכבים.

הלהיט השני הוא הדבקת מדבקה על אחד מהמספרים על לוחית הזיהוי האחורית ככה שאי אפשר לקרוא סיפרה אחד.

מדהים כמה אומץ יש לאנשים ואת אוזלת היד של משטרת ישראל למרות שבימים האחרונים אני רואה מלא ניידות בכביש 40 דרום שזה צעד מבורך אך כניראה לא מספיק.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אכיפה. המשטרה מבינה שהם לא יעצרו ושהם לא סופרים אותם. מעדיפים לעצור טרף קל ולשבת על גשר עם מצלמות ולתפוס נהגים נוגעים בוויז בדרך לעבודה

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אכיפה. המשטרה מבינה שהם לא יעצרו ושהם לא סופרים אותם. מעדיפים לעצור טרף קל ולשבת על גשר עם מצלמות ולתפוס נהגים נוגעים בוויז בדרך לעבודה

מצד אחד לנהוג בלי לוחיות רישוי זה באמת חסר אחריות ולא בסדר.

מצד שני להתעסק בטלפון במקום להסתכל על הכביש יכול להיגמר בחיי אדם, אז אם אני צריך לבחור איזה חוק המשטרה תאכוף יותר? בקלות, שישבו על גשרים ויתפסו אנשים שמשחקים בטלפון שלהם בדרך לעבודה במקום אנשים שנוסעים בלי לוחית רישוי - אפילו אם הם באים ממדינות סקנדינביה בנגב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם הבלי לוחיות נועד לאפשר לשווקים להתנהג כמו שוודים ים תיכוניים בלי אימת המצלמות.

כך שהעדר האכיפה הטכני לכאורה מחמיר את העבירות ה"אמיתיות".

נתקלתי בתופעה גם בחיפה (יותר מדוייק דניה) בדרך כלל אופנועי שטח חסרי לוחית או אופנועים מקופלי לוחית שעוברים באדום ומשתוללים על מדרכות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים בארץ אנטי שוודים שמתנהגים יותר גרוע מהשוודים.. האמת ממש כואבת!
סטטיסטיקה צא ולמד

https://www.xn--7dbl2a.com/2019/06/15/%D7%99%D7%92%D7%90%D7%9C-%D7%97%D7%93%D7%93-%D7%94%D7%A4%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%A8-%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%A0%D7%AA/

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד לנהוג בלי לוחיות רישוי זה באמת חסר אחריות ולא בסדר.

מצד שני להתעסק בטלפון במקום להסתכל על הכביש יכול להיגמר בחיי אדם, אז אם אני צריך לבחור איזה חוק המשטרה תאכוף יותר? בקלות, שישבו על גשרים ויתפסו אנשים שמשחקים בטלפון שלהם בדרך לעבודה במקום אנשים שנוסעים בלי לוחית רישוי - אפילו אם הם באים ממדינות סקנדינביה בנגב.

הורדת לוחיות הרישוי זה בסה"כ ה"ביטוח" שלהם כנגד אכיפה, בוא נאמר שהעבירות האמיתיות שם ממש לא מסתכמות בנגיעה בוויז

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד החורפים האחרונים איבדתי את הלוחית הקדמית באחת השלוליות בשדה.

בשביל הספורט ולמען המדע החלטתי שאני מרכיב אחת חדשה רק אחרי שיעצור אותי שוטר.

התייאשתי בסוף הקיץ.

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שגר באזור הדרום ונוסע בכבישים שיוצאים מבאר שבע דרומה או מזרחה באופן קבוע רואה בדיוק על מה מדובר.

לוחית זיהוי, מדבקות, נסיעה תוך כדי כתיבת הודעה - אלו עברות מינוריות שאני רואה כמעט בכל נסיעה.

המציאות העגומה היא שדברים שהיו נדירים בעבר הפכו ליומיומיים - מעבר באור אדום, שימוש בשוליים (הן מצד ימין והן מצד שמאל) לצרכי עקיפה ונהיגה מסכנת חיים זה משהו שרואים באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...