Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס GLE החדש בישראל- 605 אלף שקל ובלי בקרת שיוט אדיפטיבית.

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט מדהים איך במחיר כזה אין כזה איבזור, והיותר מדהים שעדיין ימכרו אותם בהתחלה כמו לחמניות טריות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כעת בגרמניה, נוהג על ה X5 החדשה (קבלתי עם 4,000 KM) מנוע 3.0D, מחיר בארץ 599K, רכב מדהים, מאובזר טכנולוגית עד מעל הראש, שליטה בפונקציות מולטימדיה באמצעות מחוות, מערכת מצלמות שלא נתקלתי במשהו מתקרב אפילו לאיכות הזו (הרכב הראשון שראיתי שהמצלמות עצמן מתכווננות פיזית בהתאם לגלגל ההגה), חניה אוטונומית, עזרה ברוורס (!), ניתן אפילו לשלוט בעוצמת הרטט בהגה בעת סטיה מהנתיב. עדיין הופתעתי מאוד שגם בזה אין בקרת שיוט אדפטיבית או התראה בשטח מת.

עריכה אחרונה על ידי Ranis7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל או שנדרשת תוספת?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

יש מהדגם שעולה 670

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופתע איזה דברים אין ברכבים יקרים. אבל בלי קשר, יבואן מרצדס חי בסרט רע. הוא בכוונה מתמחר מחיר גבוה מבמוו בדגמים מקבילים כדי לייצר ״רכב רמה מעל״.

בכל אופן, רוב האנשים קונים בשביל פוזה ולא יחס תמורה / מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לארץ שם בקרת שיוט אדפטיבית הולכת ונהיית סטנדרטית כמעט כמו נעילה מרכזית, באירופה זה לא כך. לא בדגמים העממים וגם לא ביוקרתיות. אני שוכר הרבה מאוד (בעיקר באנגליה) ומתוך עשרות השכרות בשנתיים האחרונות רק ברכב אחד (XC90 באיטליה) הרכב צויד בזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תמחור מרצדס - עובדה שזה עובד - הם כנראה יודעים מה הם עושים...

לגבי המערכת עצמה - אני אישית לא משתמש בה כך שאצלי זה ממש לא היה שיקול

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר עם רכב שני (3 שנים סה"כ) שיש בו בקרת שיוט אדפטיבית וחוץ מלהתלהב בפעם הראשונה לא השתמשתי בזה יותר..

אם הרכב מוצלח לא הייתי קורה לזה דיל ברייקר (מבחינה אישית כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה הרבה שנים, כשעוד הייתה לי פיג'ו 206 (2002), הקפצתי תלמיד שלי הביתה, ילד בן 8, הוא התלהב מאוד מהרכב שלי, ממש היה בהיסטריה, כי החלונות עלו אוטומטית בנעילה של הרכב.

האוטו של ההורים שלו לא "זכה" לטכנולוגיה פורצת הדרך הזאת והם נאלצו לסגור את החלונות לפני כיבוי הרכב.

פורשה קאיין :lol:

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה קיים בקאיין, פשוט ההורים לא השכילו ללחיצה ארוכה.

לפני שבוע חזרתי מסלובניה. שכרתי גולף 1.4 ידנית. היה בה בקרת שיוט אדפטיבית. אבל היה בה גם עיסוי במושב הנהג והוא היה לא שימושי בכלל.

לגבי GLE. חמי קיבל את שלו באפריל בחו"ל והיא החליפה את GLS.

הוא מאוד מרוצה למרות השנמוך. אפילו עם מתלי ברזל בניגוד לפנאומטיים שהיו בGLS היא עדיין נוחה ומעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מהדגם שעולה 670
אם כך זה שיקול של היבואן כדי לעודד רכישה של הדגם היותר יקר.

במצב כזה אני לא מבין מה הפליאה.

זה קורה כל הזמן שרכבי פאר דורשים תוספות נדיבות.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו תמיד במרצדס יהיו הנחות ואפשר יהיה להגיע להסכמות בנוגע לאבזור, כרגיל.

מפליא אותי שדווקא בעלים של סטלביו, התמורה הכי גרועה לכסף בעיניי, פותח על יחס תמורה מחיר של GLE :wink:

האלפיסטים האלה...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...