Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צמיג 205/50 17"

androidon
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש צמיגים במידה 205/50 17"

עד עכשיו הייתי עם פאלקן 914.

הציעו לי:

פלקן 310 ב410 שח לצמיג (בקניית רבעייה)

דנלופ sp sport ב380 שח לצמיג.

מכיוון שאני באילת בחופשה (והתעורר צורך להחליף.... אין טעם לחפור לכם למה)

האופציות קצת מצומצמות מבחינת היצע הפנצ׳ריות.

1. מה דעתכם על הדגמים והמחירים? אני לא מצליח ככ להבין מי נגד מי וגם בחופשה הילדים "על הראש" אז אשמח לעזרתכם

2. אם משהו אחר עדיף, אשמח לשמוע.

דרישות: צמיג בטיחותי במחיר ידידותי. נוסע לרוב נסיעות עירוניות במודיעין + פעם/פעמיים בשבוע מודיעין- ת"א.

תודה רבה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום בבקשה את הדגם המדוייק והמלא של דנלופ. או, אם זה FM800 ( צמיג רועש ולא מוצלח של החברה), תקנה פאלקן מהדגם החדש ze310.

משהו האחר? תרשום מה יש במלאי באילת. חבל סתם לרשום לך דגמים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3?

ה-ZE310 אקו ראן החליף את ה-914 וב tirereviews יש עליו ביקורות טובות יחסית למחיר. כ"כ סביר שתקבל צמיג חדש בן שלושה-ארבעה חודשים (אבל בדוק מה מוטבע על הצמיג ליתר ביטחון, WWYY).

כמובן כפי שסייב אומר תוודא קוד מהירות, נדמה לי שה-310 במידה שלך הוא W שזה מעל ומעבר, אבל תסתכל ברשיון הרכב. אם V, U או H, אתה מסודר. אם Y, אתה לא במאזדה 3... צריך משהו כמו FULDA במחיר הזה.

410ש"ח צריך לכלול פירוק הרכבה ואיזון, זה צמיג של 380ש"ח בחנות. אגב יכול להזמין מטייר דיל במחיר הזה (ללא התקנה).

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות.

אכן מאזדה 3, 2009.

רכשתי 4 צמיגים כולל פירוק הרכבה ואיזון.

צמיג בהחלט טרי - 2419.

שוב תודה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם של צמיג רכשת בסוף? איך הם מרגישים לך?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...