Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנק מומלץ במקום אוצר החייל?

Mr.Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש בנק מומלץ שיחליף את אוצר החייל לבת הזוג שלי.

דרישות עיקריות:

-מענה טלפוני מהיר.

-אפשרות לבצע את מרבית הפעולות מרחוק (אינטרנט/טלפון) בלי להגיע לסניף.

-גמישים בנושאי עמלות (ואף מוכנים לוותר לפרק זמן מסויים).

-פריסה טובה של סניפים באיזור המרכז (ראשון לציון וכו').

שמתי עין על בנק לאומי... איך הוא?

אשמח לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאל את השכנים. הדברים האלה מאוד נקודתיים, ושני סניפים של אותו בנק יתנהלו בדרך שונה לחלוטין. תלוי הן במנהל ובצוות הסניף והן בסוג האוכלוסיה שאותה הוא משרת.

לגבי עמלות - אם אין לך הרבה השקעות או הרב המאד פעולות אתה צריך להתיחס לזה כמו לצריכת הדלק אצל מי שהנסועה שלו נמוכה. מדובר בסכומים קטנים, ושירות טוב או נגישות טובה יקזזו אותם בהרבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש כמעט לכל הבנקים סניפים וירטואליים/בנקים בנים וירטואליים. באלה אתה עושה הכל באינטרנט/טלפון/מייל ויש סניף גיבוי כדי לחתום אם צריך ודברים כאלה.

אישית אני בסניף הוירטואלי של מזרחי ומאוד מרוצה.

רק תבדוק זמינות ושעות פעילות של סניף גיבוי. מבחינתי אם אין סניף שפתוח ביום שישי זה דיל ברייקר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאשר החשבון מתנהל בסניף פיזי עיקר הפעילות מתבצעת בשלט רחוק - במרשתת או בטלפון. מגיעים לסניף רק כאשר נדרש משהו פיזי, או כאשר רוצים להתייעץ עם פקיד\יועץ פנים אל פנים.

בשנים האחרונות הבנקים נוטים לצמצם סנפים ולרכז את הפעילות במספר קטן של סניפים גדולים, מה שיכול לגרום עומס גדול. בשבוע שעבר, למשל, נזקקתי לחתימה על שני טפסים, ניגשתי לסניף המוכר לי כנותן שרות מצויין, אבל היה עומס חריג (בבנק ייחסו אותו לסגירה בתשעה באב) והמתנתי קרוב לשעה. אילו לא הכרתי את הסניף שנים רבות זה היה גם הביקור האחרון שלי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה מדובר על טופס שחייב להיות חתום פיזית בסניף, דרישה של משרד האוצר\קרנות הפנסיה.

כקוריוז, באותו ביקור ניסיתי להסדיר איזו תקלה בהוראת קבע (חסר לי טופס שבו מצויין מספר הזהות של הסטודנט, עבור מכללה). הפתרון שהוצע על ידי הפקידה (הבכירה) היה לבטל ולהקים מחדש את הוראת הקבע. הביטול עבר בשלום, אולם היא לא הצליחה להקים מחדש את הוראת הקבע. מהבית זה לקח לי 2 דקות תמימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו לא מזמן לבנק איגוד סניף ראשון לציון. העמלות לא קיימות ( גם לא על הכרטיס אשראי). מקבלים איזושהי ריבית על הפלוס עד גובה המשכורות. בגדול אישתי בדקה בהרבה בנקים ומצאה שהם הכי משתלמים.

הסניף נמצא ברחוב ז'בוטינסקי פינת רוטשילד בראשל"צ. פתוח גם בימי שישי. הבנקאית מאוד נחמדה ועונה לטלפון כשצריך. יש אפליקציה שמאפשרת לבצע את הפעולות. עד עכשיו הכל בסדר.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חשבון בלאומי וגם בפועלים. אישית מרוצה מלאומי יותר. יחס אישי ואדיב מאוד. מפועלים הוריי מאוד מרוצים יותר מלאומי אפילו.

עמלות זה כסף קטן חבל להשקיע בזה מאמץ במו״מ. אתה רוצה לחפש ריבית נמוכה בהלוואות ופטור מעמלות כמו עמלת פתיחת תיק וכו׳. זה הכסף המשמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...