Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה להמרה דוח תנועה על אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה. אנא עזרתכם.

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

מבקש את עזרתכם.

קיבלתי היום דוח על אי מתן זכות קדימה להולכי הרגל במעבר חצייה. קיבלתי 250שח ללא נקודות.

מודה שטעיתי, אבל בכל זאת רוצה לנסות להמתיק את העונש. לפי הבדיקה של שוטר מול המוקד, אני זכאי להמרה.

השאלה שלי האם שווה לי לנסות לשלוח בקשה להמרה,או שלשלם את הדוח ולהמשיך הלאה? איך לרשום נכון את מכתב הבקשה? מה הנוסח המקובל,והאם צריך לשלוח במכתב רשום? זאת עבירה ראשונה שלי מאז שהוצאתי רשיון נהיגה ב2002.

תודה.

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש המרה, אם תשלם אז זה נחשב כהרשעה ולכן לא תהיה זכאי להמרה גם ככה לדו"ח הבא.\

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=driverapply%40police.gov.il

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל להכיר בטעות ובאשמתך.

לציין את עברך הנקי, אולי להבטיח להשתדל להמנע מעבירות בעתיד.

לאשתי היה ארוע דומה לפני מספר שנים, והשוטר ביצע את ההמרה במקום. אבל כנראה שהמדיניות השתנתה וכעת עליך לטרוח ולבקש מחילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל להכיר בטעות ובאשמתך.

לציין את עברך הנקי, אולי להבטיח להשתדל להמנע מעבירות בעתיד.

לאשתי היה ארוע דומה לפני מספר שנים, והשוטר ביצע את ההמרה במקום. אבל כנראה שהמדיניות השתנתה וכעת עליך לטרוח ולבקש מחילה.

המדיניות כלפי דוחות התראה הפכה להיות מקלה קצת יותר.

הסיבה היא שככל הנראה לא היה בדי השוטר את פנקס הדוחות המתאים. אחרת, היה רושם מייד דוח התראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב99% מן המקרים לא ימירו את הדו"ח באזהרה, גם אם הנהג עומד בקריטריונים. זו המדיניות מזה כשנתיים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ.

קיבלתי בדואר רשום מכתב החלטה עם דרישה לתשלום קנס.

את הקנס שילמתי אונליין באתר משטרה ב30 לאוגוסט בסכום של 250 שח.

השאלה היא האם להתייחס למכתב הנ"ל? למה רשמו במכתב לתשלום 375 שח?

20190918_175444.jpg

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון באתר התשלומים אתה מכניס את מספר הודעת תשלום הקנס ויופיע לך אם הוא כבר שולם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...