Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי מומלץ 2016

ifatsh
שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני מחפשת המלצה לרכב שנת 2016 בתקציב של 60k-65k. ואני לא מעוניינת ברכב קטן סופר מיני וכדו'. האופציות שבדקתי הם:

טויוטה קורולה - אני מוכנה לעלות קצת במחיר בשביל הרכב הזה אבל לא יותר מ70k.

פורד פוקוס- הבנתי שצריכת הדלק גבוהה מאוד.

סקודה אוקטביה- האם באמת יש לה בעיות גיר רובוטי? יש לי את הבעיה הזאת בפורד פוקוס 2011 שאני מחליפה עכשיו.

קיה פורטה/יונדאי אלנטרה- לא יודעת האם הם כדאיות?

מה מבין הדגמים האלה כדאי? או שיש רכב אחר מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך ובתנאי שלא יורדים מ 2016, אני מציע שתקני יונדאי i35, רצוי supreme פרטי, שכנראה קצת מעבר לתקציב.

קורולה עם נתונים טובים יהיה לך קשה למצוא גם ב 70 אלף₪. מהשכרה / ליסינג עם קילומטראז' גבוה וברמת אבזור SUN אולי כן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע לא נוסעת הרבה, בערך 15000 קמ בשנה אבל זה יכול להשתנות. וגם קראתי חוות דעת של אנשים שצריכת הדלק של הפוקוס 2016 היא 1/8 כשהפורד פוקוס 2011 שלי עושה 1/13, נראה לי מוגזם.

האם למישהו יש המלצה על קיה פורטה? בחברות הליסינג כולם אומרים שזה אותו רכב כמו היונדאי אלנטרה אבל הפער במחיר שמבקשים על פורטה הוא בערך 10k שקל פחות מהאלנטרה למכוניות עם נתונים כמעט זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, פורטה דומה מאוד לאלנטרה וחולקת רכיבים משותפים , אבל מרגישה פחות איכותית בכל הקשור לאיכות החומרים בפנים. בנוסף, פורטה די צונחת במחירון. עדיין, תקנה בזול ואחרת כך תמכור בזול.

פוקוס 2016 זה לא אותו הרכב כמו 2011 ( וטוב שכך, בעיקר בגלל הגיר הרובוטי שהוחלף האוטומטי ). בגלל אותו הגיר הישן והדפוק, גם פוקוס 2016 נסחר במחירים נמוכים למדי, למרות שאין שום בעיה לרכב.

חוץ מצריכת הדלק, פורד קצת צפוף במושב האחורי ( לא יודע האם זה חשוב לך להושיב 3 אנשים/ בוסטרים מאחורה ).

היתרון הגדול של פוקוס זה הדינמיות שלו והנאה מנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שבאמת מסתכל לקורולה בלבן של העיניים זה האלנטרה, לכל השאר יש יותר חסרונות.

אוקטביה לא אמינה וסופר יקרה לאחזקה.

פוקוס שוק מת.

פורטה אחלה רכב, מחיר זול אבל פחות שומרת על הערך.

האלנטרה נוחה ומבודדת רעשים טוב מאד, בנויה טוב יותר מקורולה בכל הקשור לעובי פח ואיכות החומרים בתא הנוסעים, פחות חזקה מקורולה פחות מגיבה להגה מקורולה, אמינות מצוינת (עד כה לא התגלו מחלות בכלל) נראה שיונדאי פתרו את בעיית ההגה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק מת לרכב בן 3 זה יכול להיות יתרון למי שקונה עכשיו (אם לא מתכוונים למכור בקרוב והרכב לא בעייתי באמת).

לקורולה יש רק "חסרון " אחד בשביל פותח השרשור - היא יקרה לקניה.

לא בדקתי בלוח יד 2, אבל לא בטוח שגם 2015 עם נתונים טובים נכנסת לתקציב. אגב, קורולה 2015 זה אותו הרכב , לא הייתי פוסל אותו.

והטיפולים הבסיסיים בטויוטה יחסית לא יקרים, גם במוסכי היבואן (היום שילמתי על טיפול קטן לוורסו 2016 570 ש"ח כולל מע"מ במוסך מורשה טויוטה ).

מה שכן יקר - רפידות בלמים מקוריות ופלאגים , אבל בלמים ניתן לקנות איכותיים תחליפיים בפחות מחצי מחיר בחנויות חלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הקביעה הנחרצת הזו שלפוקוס החדשה שוק מת? הוא דווקא מאוד עירני חי ובועט ובעלים של כאלו דורשים ומקבלים מחירונים. המחירון עצמו נמוך יותר בהשוואה ליפנוקוריאניות עניין של רווח לקונים המאושרים. בכל אופן, הפוקוס מגלה סה"כ אמינות טובה ורכב בהחלט מהנה ונוח לנהיגה. צריכת הדלק שלו אכן גבוהה, תולדה של מנוע מוגדש וחזק ותלוי כובד הרגל על דוושת הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הרובוטי של הפוקוס השפיע חזק על השוק , למרות שהפלנטרי מצוין בעיניי, אבל הוא צפוף, וכמו שנאמר צורך יותר דלק מהמתחרות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...