Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקוח לא מרוצה ממוסך (רנו) בפ"ת ברח' אלכסנדר ינאי 17 באיזור תעשייה סגולה.

bibeti
שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.היום אני צריך מכם /ייעוץ/הכוונה/ופתרון לבעיה שנוצרה לי ...ברשותי רנו מגאן שעדיין באחריות היצרן.לפניי מספר ימים שמתי לב שיש לי כתם שמן במנוע. ניגבתי את הכתם כי חשבתי שזה נשאר מהטיפול האחרון שעשיתי לרכב.והמכונאי לא היה פדנט וטיפטף בטעות כמה טיפות של שמן על המנוע.היום -19/8/19כשבדקתי הכתם הופיעה שוב התקשרתי למוסך והסברתי ליועץ שירות שכנראה יש לי נזילת שמן במנוע .כבענו שאבוא בעוד 15 דק' וכך עשיתי.כשהגעתי למוסך היועץ שירות איתו קבעתי (עקב הבעיה) שיש לי ...לא היה נוכח כששאלתי היכן הוא ? והסברתי כי קבענו..אמרו שיצא לסידור אישי ויחזור בעוד חצי שעה.!!!פניתי ליועץ שירות אחר במוסך...והראיתי לו את הכתם שיש לי במנוע . הסברתתי לו שכנראה יש לי נזילה.ואני מבקש שיטפלו ברכב כמה שיותר מהר על מנת לטפל בנזילה שיש.היועץ שירות ענה לי כך: אין שום בעיה -אתה יכול להמשיך לנסוע כך בוא נתאם תור למוסך לשבוע הבא !!!לא השכמתי ודרשתי שיטפלו לי ברכב והם סירבו לקבל רכב שיש לו בעיית נזילת שמן .ולא טיפלו בבעייתי .ליועץ שירות הזה ניגש עוד עובד מוסך ואמר בלי להתבייש בפניי -שאין טעם לקבל את הרכב עם הנזילה ...כי במידה ואין להם את החלק הדרוש במלאי -הם עלולים להתקע עם רכבי וזה לא טוב להם ...אחרי שיצאתי מהמוסך -התקשרתי לשירות לקוחות של רנו והתלוננתי על מה שעברתי במוסך המדובר.הסברתי לנציגת השירות שיש לי כנראה נזילה מהמנוע ...ואיני רוצה להמשיך ולנסוע כך.הנציגה אמרה שאני אמתין ושהיא תעלה את עובדי המוסך לשיחת וועידה ביחד איתי ...מה שלא בוצע בפועל.הסברתי לנציגת השירות שאינני מרוצה מהשירות -ובישקתי לדבר עם דרג יותר בכיר בחברת רנו ישראל....על מנת שיפתרו לי את הבעיה שאלייה נקלעתי.תשובתה היתה:עד 2 ימי עסקים יחזרו אליך .התחושה שאני חובה עכשיו היא שאין שירות בחברת ( רנו ישראל).איך מצופה ממוסך מורשה לא לטפל בנזילת שמן שיש במנוע...!!!!ולשחרר כך את הלקוח מהמוסך.אני עובד אצות.וממורמר מהשירות שקיבלתי .רגלי יותר לא תדרוך במוסך הזה !!!זה בטוח .למכור מוצר ברנו ישראל יכולים -ולקבל שירות זה כבר סיפור אחר לגמריי.המוסך המדובר הוא :רנו בפתח תקווה .ברחוב- אלכסנדר ינאי 17 ( שבאיזור התעשייה סגולה)...אני מבקש את עזרתכם חברים ...מה עליי לעשות הלאה ?למי לפנות על מנת לפתור את בעייתי עם הנזילה !תודה מראש לכולם ///bibeti/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לגשת למוסך אחר בגוש דן, למשל ל"המכונן " בת"א.

תפנה למנהל המוסך בשם אייקה - אדם עם הרבה סבלנות. תשמע מה יש להם להגיד. אולי יטפלו באותו היום בבעיה ואולי גם הם צריכים להזמין את החלק .

ואולי באמת זה משהו לא דחוף, קטן וניתן בנתיים להמשיך לנסוע. למוסך עמוס צריך מראש לקבוע הגעה , שיהיה ליפט פנוי. אם אין את החלק זמין מיידית, באמת חבל להשבית את הרכב לכמה ימים, כאשר יש נזילה ממש קטנה . אף אחד לא ביטל אחריות על הרכב. לא כל דבר מקבלים מיד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרגע עם הדרמה.

בהנחה ומדובר בנזילה / הזעה מינורית, אין שום סיכון בהמתנה של כמה ימים עד לקביעת תור מסודר במוסך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת למוסך בהתראה קצרה מאוד, מניח שלצורך הערכה ראשונית.

הרימו מכסה מנוע, ראו את המדובר ואמרו בפניך (שקיפות?) שזה לא דחוף ושאם יתחילו עכשיו, עלול להיווצר מצב שבו באת לביקור ונשארת לגור.

תקבע תור מסודר, בבוקר מוקדם, תשאיר את הרכב ולך לדרכך, תאסוף אותו מוכן בסוף היום. וזהו.

הכאן ועכשיו הזה, ללא רציונל, רק מתוך פרנציפ, לרעתך.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזהה יחס בלתי הולם כלפיך במוסך, בדיקה של כתם שמן וחומרתו היא בדיקה פשוטה יחסית, טיפול בתיקון הבעיה שלהבנת המוסך היא כנראה מינורית ואינה מחייבת השבתת הרכב והשארתו אצלם, צריכה באופן רגיל להיות חלק משיגרה שבאופן נורמלי דורשת קביעת תור מראש וגם זה בסדר גמור. נראה לי שהתרעומת אולי מובנת, אחרי הכל אוטו חדש ובאחריות, אבל מעט מוגזמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב סימני קריאה וחוסר פיסוק ודרמה נהיה לי חם.

מה כבר קרה? יש לך הזעת שמן ובמוסך לא עשו חרקירי?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך לא עשה שום דבר רע או חריג, לדעתי יש לצנזר את הפוסט מכל סממן שמסגיר את זהות המוסך.

בסדר, אולי לא קיבלת שירות VIP, אבל מכאן ולפרסם פוסט מרמור, לנסות ליצור קשר עם בכירים ולהתלונן בפניהם.. לדעתי קצת מוגזם.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב מעליי המוסך לא התנער מאחריות בשום צורה, תקבע תור לטיפול יפתרו לך את הבעיה והכל בסדר. אני מניח שאם הייתה נזילה חריגה אף אחד לא היה משחרר אותך הביתה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שהרכב שלך ישכב במוסך שבוע בשביל חלק חילוף לתקלה שאינה משביתה או מסוכנת. זה לא יהיה נוח לך וגם לא למוסך. לא יקרה דבר אם התקלה תטופל במועד שבו יקבעו לך תור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזהה בעיה בהתנהלות של המוסך. יש לזכור שאנו לא הלקוחות היחידים של המוסך. בנוסף, ניכר כי לאחר הבדיקה לא מדובר בתקלה משביתה לכן אתה יכול לקבוע תור ולהמשיך לנסוע עד שיגיע תורך.

לדעתי, מדובר בהתנהלות תקינה.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אם אני מבין נכון:

- הייתה לך נזילת שמן שאת חומרתה אתה לא יודע לאבחן או יודע לאבחן אבל לא רוצה לחלוק איתנו.

- התקשרת למוסך והסכימו לקבל אותך בהתראה של 15(!) דקות, יועץ השירות שדיברת איתו לא היה אבל בכל זאת קיבלו אותך ולא אמרו לך לחכות עד שהוא יחזור - שזה הגיוני כי זה מרכז שירות/מוסך עם הרבה עובדים ולא דוכן של מגנוליה, שאם יועץ השירות לא נמצא אף אחד לא מקבל שירות.

- קיבלת אבחון של התקלה, שבפועל כנראה הרבה פחות אקוטית ממה שאתה חושב (אספר לך סוד - אני נוסע עם נזילת שמן מהחיבור של הגיר/מנוע כבר איזה שנתיים ולא קרה כלום, כי היא מינורית).

- הציעו לך לקבוע תור כדי לטפל בתקלה on the spot ולמנוע ממך את הטרטור של השארת הרכב במוסך לאלוהים יודע כמה זמן.

- מוקד השירות לא התקפל בפני זעקות הגעוואלד שלך ונתן לך שירות סביר לחלוטין.

הדבר היחיד שבגללו איכשהו אפשר להיטפל לכלל ההתנהלות הוא שהנציגה במוקד אמרה שהיא תעלה את צוות המוסך לשיחת וועידה (אולי אמרה שהיא תנסה ואתה "לא שמעת" את זה?). המוסך התנהל סופר כשורה ועשה לא רק בדיוק מה שמצופה ממנו, אלא גם חסך לך טרטור ושבוע/שבועיים עם רכב חלופי מג'וייף.

בעקבות כל הנ"ל, אינני רואה שום סיבה לצנזר את הפוסט, כבוד השופט. פות"ש בא לקלל ויצא מברך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...