Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בנוגע לסקודה רומסטר 1.6

eliran135
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי סקודה רומסטר 1.6 מודל 2008.

שמתי לב שהסל"ד שלי עומד מונע על 580-650 לפי מיטב ידיעתי ברכבי wv ואחיהם הסל"ד בסרק כשהרכב חם אמור להיות 1.0. האם אני צודק? המזגן קצת לא מקרר בעמידה אבל בנסיעה הוא מעולה. כמו כן הרכב מעט רועד בD ובניורטל הוא לא. הרכב מטופל בקסטרול הכי טוב וחלפים מקוריים בלבד.

בנוסף שמתי לב שכשאני עוזב את הגז בהילוך שני/שלישי ואחרי זה משלב גז עוד פעם, מורגשת מין דפיקה קלה שמורגשת יותר ככל שיש יותר אנשים באוטו. כאילו יש איזה חופש כזה... האם קרב סופו של הגיר? (הרכב על 180k) הגיר עבר תיקון בלוק שסתומים לפני כ8k אבל ההילוכים משתלבים בסדר והדפיקה התחילה ב1000 האחרון

הרכב בעל גיר אוטומטי התופעה פשוט קוראת רק בהילוכים השני והשלישי

תודה לעונים.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי eliran135
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב מאותו מודל ושנתון עם 142 K הרכב בבעלותי 7 שנים וקניתי אותו עם 25 K

- אצלי הסלד יושב על 1000 רק שהמזגן עובד וגם לא באופן קבוע , זו תופעה שהתחילה לפני 3 שנים - זה לא היה כך ,בעבר פתחתי שרשור על כך ,לצערי לא קבלתי תשובה שעזרה למצא את הבעיה . אם הסלד באזור 600 - לדעתי תקין

- הרכב מאוד רועד בעמידה כהמזגן דולק - לדעתי תמיד היה רעד אבל יכל להיות שהתגבר עם השנים - כנראה הגומי בתושבות מתיבש

- כמו שסקטי קימלר אומר - drives like a clock and shifts like a dream ביצעתי ריענון שמן פעמיים פעם ב 75 K ופעם ב 120 L כנראה יש לך אזה בעיה כל שהיא לך - תתיעץ עם ספי בצומת סגולה - הוא מכיר את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב מאותו מודל ושנתון עם 142 K הרכב בבעלותי 7 שנים וקניתי אותו עם 25 K

- אצלי הסלד יושב על 1000 רק שהמזגן עובד וגם לא באופן קבוע , זו תופעה שהתחילה לפני 3 שנים - זה לא היה כך ,בעבר פתחתי שרשור על כך ,לצערי לא קבלתי תשובה שעזרה למצא את הבעיה . אם הסלד באזור 600 - לדעתי תקין

- הרכב מאוד רועד בעמידה כהמזגן דולק - לדעתי תמיד היה רעד אבל יכל להיות שהתגבר עם השנים - כנראה הגומי בתושבות מתיבש

- כמו שסקטי קימלר אומר - drives like a clock and shifts like a dream ביצעתי ריענון שמן פעמיים פעם ב 75 K ופעם ב 120 L כנראה יש לך אזה בעיה כל שהיא לך - תתיעץ עם ספי בצומת סגולה - הוא מכיר את הבעיה

לבן דוד שלי יש כזאת 2010 הסל"ד עומד על 1.0 , המזגן מקרר יותר והאוטו פחות רועד בעמידה... הסל"ד שליי 650 עם מזגן...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...