Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

b4 vs camry vs sonata

naki220
שימו לב! השרשור הזה בן 1680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מכונית תתן תמורה הכי טובה לכסף? ממה שראיתי b4 יד שנייה זולה יותר, מצד שני יקרה בדלק..

מבחינת אמינות, נראה שהקאמרי הכי אמינה, אבל נפח תא מטען שלא קטן מאוד בגלל הסוללה...

אז מהי המשפחתית הגדולה הכי משתלמת למשפחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ראשון שלי, קניתי לא מזמן, קורולה ואני מאוד נהנה ממנו.. מהשני אני רוצה לקבל קצת יותר

סביב 60 אלף

איזו קורולה קנית? מה חסר לך בה?

אני משוחד כי יש לי אחת ואני מאוד מרוצה ממנה, הייתי ממליץ לך לבדוק גם אוונסיס עם מנוע 2.0 שתתן לך פינוקים שאין בקורולה ותהיה אמינה מאוד.

אם הכיוון הוא טויוטה יד 2, תבדוק באתר טויוטה סלקט יש מגוון רכבים ולא מעט מציאות מבחינת נתונים (יד וק"מ). גם תוכל לעשות נסיעת מבחן בלי לחץ. על רכבים היברידיים הם נותנים 2 שנות אחריות עד 20 ק"מ אם אני לא טועה.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל ללכת לעשות נהיגת מבחן אצל היבואן כדי להרגיש את הרכב אם ברור לי שאני רוצה לקנות יד 2 ולא ראשונה מהם? מפריע להם?

לא מקובל ובכל מקרה, ממליץ לך בחום לוותר על הסובארו. רכב מאד בינוני, יש לא מעט בעיות עם ההנעה הכפולה וכמובן צריכת דלק גבוהה. הדור הראשון של 2005, 2006, היה רכב מצויין ואח"כ כמו הרבה רכבים אחרים, התדרדר. אל תשכח שמדובר גם בגיר רציף זוועתי. בקיצור, לוותר. הייתי הולך על מאזדה 6 ואם לא מאזדה 6, אז הסונטה. כמובן שסופרב גם רכב מצויין אבל יכול להיות גם הרפתקה בקטע של האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מכם שרכב יפני עם נפח מנוע גדול זה רק מאזדה 6? אני לא לקחתי אותו בחשבון כי אני רוצה להתקין עליו מערכת מולטימדיה ועם הגלגלת והמסך שקיים שם חא יודע כמה זה משתלם ויעבוד טוב... צריכת דחק הבנתי גם יקר. הבנתי שאלטימה גם אמין, אבל בדורות הרלוונטים הרכב פשוט נראה זוועה. כזה רכב מכוער לא ראיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל ללכת לעשות נהיגת מבחן אצל היבואן כדי להרגיש את הרכב אם ברור לי שאני רוצה לקנות יד 2 ולא ראשונה מהם? מפריע להם?
יפריע להם רק אם אתה תגיד להם

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...