Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם obd

חי קדוש
שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

זקוק להמלצה למתאם obd2 שיהיה יחסית מקצועי לא יקר כל כך

משהו סביר שנוח לעבוד איתו עם המכשיר נייד ומחשב

שהיו בו פונקציות, בעיקר למאזדה 6 זה הרכב הפרטי שלי

שידע לקרוא ולמחוק תקלות !

מה אתם ממליצים חברים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קורא רכיב Bluetooth "טיפש" עם חיבור OBD II מאיביי בכמה שקלים, ואתה יכול דרך כל אפליקציה רלוונטית לאנדרואיד שמכבדת את עצמה לקרוא ולמחוק תקלות. אני אישית משתמש ברכיב כזה ואפליקצית Car Doc free כדי לקרוא תקלות, למחוק, לקרוא נתונים רלוונטיים וכו'.

למשל:

https://www.ebay.com/itm/ELM327-V2-1-Bluetooth-OBD2-Scanner-Adapter-OBDII-Diagnostic-Scan-TORQUE-Android/202697371000?hash=item2f31b46d78:m:muJRSv0AbMePXa-ICSyeWMQ

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תשתמש באפליקציית forscan, מותאמת לפורד מאזדה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

האפליקציה הזו יודעת לתת דברים שאפליקציות הגנריות לא יודעות לתת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כמובן, האפליקציה הזו יודעת לבצע אמולציה וסימולציות לרכבי מזדה פורד, בנוסף, יש לה מסדי נתונים על כל רכבי מזדה פורד של איזה פרמטרים קיימים ומה אמור להיות ומה קיים בפועל , בנוסף, יש לה demo mode, כך שתוכל לבדוק כל מיני שינויים שביצעת או שאתה רוצה לבצע.

ניתן לראות ביוטיוב על התוכנה הזו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...