Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה צמוד לכניסה לחניון

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, חניתי צמוד לכניסה לחניון בנין ואחד השכנים איים: אל תחנה כאן. ביקשתי הסבר ותגובתו הייתה: ההסבר יופיע על החלון הקדמי..

הזזתי את האוטו מייד אחרי הצילום כי זה לא שווה את הסיכון אבל השאלה היא אם אכן עברתי על החוק?

תצלום0653.jpgתצלום0654.jpg

תצלום0652.jpg

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שעברת עבירה

בד"כ גם מסמנים מעטפה שמתחילה מטר לפני הכניסה ומסתיימת מטר אחרי הכניסה.

אבל גם ללא המעטפה אתה עובר על תקנה 72 (א) (4) שזו לשונה

. (א) לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

4) במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

הקנס הוא 250 ש"ח אפס נקודות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הרכב הלבן? אתה חורג לתוך השטח שמשמש כיציאה ומקביל לשער.

והסיבה שיש גם מרחק נוסף משני הצדדים כדי לאפשר לרכב להיכנס במקביל לרכב שיוצא (שניהם יפנו ימינה, לשניהם רדיוס סיבוב, לא ניתן לפנות ב-90 מעלות מיידית עם רכב).

לא חנית צמוד לכניסה, חנית על הכניסה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך שמישהו יגלח לך את הפינה התשובה היא חיובית.

לא סתם סימון המעטפה הוא גדול במטר לכל צד כדי שניתן יהיה לקחת את הסיבוב בכניסה וגם ביציאה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור אבל אם הזכרת:

אם בא לך שמישהו יגלח לך את הפינה

זה תלוי בסטנדרטים המקובלים במקום: אני מסתובב הרבה בשכונה מסויימת שבה יש הסכמה לא רשמית מצד גורמי האכיפה (למעט הפרעה קשה לתנועה) לחניה באדום לבן, חניה עם 2/4 גלגלים על המדרכה ללא תימרור מתאים, ואפילו נסיעה עם 2/4 גלגלים על המדרכה כדי לאפשר לתנועה דו סטרית לזרום. בכל רחוב יש את המדרכה שמשתדלים להשאיר פנוי להולכי רגל ואת המדרכה שבה חונים (ונוסעים..).

לא מזמן ראיתי ניידת עוברת ברחוב בעייתי במיוחד ומשאית מולה נוסעת על המדרכה.. הם כנראה לא מקומיים כי הם עצרו אותו מייד אבל אחרי שיחת הבהרה קצרה הוא שוחרר לשלום.

בשכונה כזאת למרות הצפיפות הרבה סטנדרט הנהיגה שונה ואין תאונות/גילוחי פינות מיוחדים.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם!

אז כשאין סימון החניה אסורה רק במקביל לשער?

תיאורטית כן, מעשית זה עדיין יכול להחשב הפרעה לכניסה ויציאה, דווקא מכיוון שלא ניתן לעבור את הקו של הרכב שלך ואז לחתוך ב-90 מעלות ימינה, אז זה מכתיב לרכב היוצא לחצות לנתיב הנגדי.

ואני אפילו לא נכנס להסתרת שדה הראייה שזה מסוכן מאוד במקומות כאלה.

כבר ראיתי מקרה כזה של אחד שחנה דיי צמוד לשער כניסה (פחות מ-50 ס"מ להערכתי), אחד אחר שחנה דיי צמוד מהצד השני, רכב יצא מהחניה, זלג לנתיב הנגדי בגלל החונה הצמוד, לא יכל לראות רכב שמגיע בנתיב הנגדי (מה גם שזה הגיע במהירות גבוהה בעיקול קל), במסגרת התאונה הרכב שהגיע במהירות פגע ברכב שיצא וגם ברכב שחנה צמוד

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...