Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה מומלצת לרכישת רכבים יד שניה

eliya123
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה רכב אתה מחפש?

יש טרייד אין רשמי של יבואנים ( קרסו, לובינסקי, כלמוביל, טרייד מוביל, אוטו סנטר, אוטודיל )

ויש חברות ליסינג גדולות, שאני יכול בגדול להמליץ על אלדן.

כמובן, כל רכב צריך לבדוק, בדיוק כמו שהיית בודק רכב ממוכר פרטי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אותה בכל חברת ליסינג.

תעשה סיבוב באלדן, אוויס, אלבר ותראה מה יש להם במלאי מבחינת הנתונים, המחירים ואחריות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה מוזמן אלינו לכלמוביל טרייד אין, ונשמח לסייע לך בכל סגמנט ותקציב.

יכול כמובן להסתכל באתר, ולראות אם אתה מוצא שם רכב שמתאים לך.

אם תרצה שנציג מטעמנו ייצור עמך קשר, שלח לנו שם וטלפון בהודעה פרטית.

בברכה,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בדיקת הרכב, אפשר לסמוך על שלהם ?

לא. בדוק בעצמך.

הערך שיש לבדיקות שלהם הוא התאריך כלומר אם מראים לך בדיקה מלפני כמה חודשים , המשמעות היא שהרכב עמד במגרש זמן רב.

אני מדבר מנסיון אישי עם ליס4יו.

הרכב שראיתי אצלם במגרש נראה ששימש מקור ל"השלמת ציוד".

לעומת זאת , כשבאתי לקרסו טריידאין ראיתי בדיקה טרייה , בדקתי בעצמי ולאור תוצאות טובות והיסטורית טיפולים מפורטת , קניתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש לקנות רכב יד שניה וקצת חושש מהשוק הפרטי כידוע.

מישהוא מכיר חברות אמינות עם מוניטין? כגון אלבר וכדו'

תודה חברים!

אני קניתי מאופרייט ליס רכב עם הסטוריית טיפולים במוסך מורשה יבואן, אבל היו דגמים שנמכרו אחרי שהיו מטופלים במוסכים ״רגילים״. קניתי גם רנו אצל קרסו, שטופלה רק אצלם, והנסיון בסדר. האחריות הארוכה נותנת שקט נפשי מסויים.

יחד עם זאת, קראתי כאן בפורום חוות דעת אחרות על שתי החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בדוק בעצמך.

הערך שיש לבדיקות שלהם הוא התאריך כלומר אם מראים לך בדיקה מלפני כמה חודשים , המשמעות היא שהרכב עמד במגרש זמן רב.

אני מדבר מנסיון אישי עם ליס4יו.

הרכב שראיתי אצלם במגרש נראה ששימש מקור ל"השלמת ציוד".

לעומת זאת , כשבאתי לקרסו טריידאין ראיתי בדיקה טרייה , בדקתי בעצמי ולאור תוצאות טובות והיסטורית טיפולים מפורטת , קניתי

+1

בטריידX (חברה גדולה ומוכרת) הציגו לי רכב שלדברי המרבחור נכנס מטרייד רק אותו שבוע. סיפר לי מי הבעלים, מאיפה הוא, איזה פדנט הוא, מה קנה במקום.

הבדיקה (שלהם) היתה בת 3 חודשים.

סייעתי לחבר לקנות מלובינסקי טרייד והיה בסדר, בהתחלה ניסו אגרסיבית לדחוף איזה I20 שהיה הרבה במלא, אחרי שהבחור נרגע נכנסנו למחשב ומצאנו אקזמפלר C4 טוב. בזמנו הם הסכימו לתת אחריות שנתיים(!) על PSA (אמנם רק על כמה מכלולים).

אפשרות אחרת היא לגשת לעיר המכוניות בגלילות, אחרי שתעביר שם יום שלם בסוף תצא עם אוטו רוצה או לא רוצה

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
+1

בטריידX (חברה גדולה ומוכרת) הציגו לי רכב שלדברי המרבחור נכנס מטרייד רק אותו שבוע. סיפר לי מי הבעלים, מאיפה הוא, איזה פדנט הוא, מה קנה במקום.

הבדיקה (שלהם) היתה בת 3 חודשים.

סייעתי לחבר לקנות מלובינסקי טרייד והיה בסדר, בהתחלה ניסו אגרסיבית לדחוף איזה I20 שהיה הרבה במלא, אחרי שהבחור נרגע נכנסנו למחשב ומצאנו אקזמפלר C4 טוב. בזמנו הם הסכימו לתת אחריות שנתיים(!) על PSA (אמנם רק על כמה מכלולים).

אפשרות אחרת היא לגשת לעיר המכוניות בגלילות, אחרי שתעביר שם יום שלם בסוף תצא עם אוטו רוצה או לא רוצה

איזה חברות טריידאין יש בגלילות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...