Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית אלכוהול בדיוטי פרי נתב"ג, מה אני מפספס בהבנת המחירים?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לתומי חשבתי שהמחירים צריכים להיות זולים (משמעותית)

להלן כמה השוואות

Aberlour 12

מחיר פנקו 205 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל - (יוצא 29.29 ש"ח ל 100 מ"ל)

מחיר דיוטי 273 ש"ח לבקבוק 1000 מ"ל (יוצא 27.30 ש"ח ל 100 מ"ל)

אברלור אבונה

מחיר פנקו 379 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל

מחיר דיוטי 359 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל

היביקי

מחיר פנקו 369 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל

מחיר דיוטי 431 ש"ח לבקבוק 700 מ"ל

מדהים שפנקו יוצא לעיתים זול יותר יותר, בכל אופן דם אם בדיוטי יוצא 20 ש"ח , אינני רואה סיבה גדולה להתרגש.

נכון שבדיוטי יש מבצעים טובים לשלושה בקבוקים, לא רלוונטי מכיון שאז אני עובר את הכמות המותרת. יש מבצעים גם לשני בקבוקים ואז יוצא עוד 10 ש"ח לבקבוק בערך הנחה נוספת.

אז מה אני מפספס בהבנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפספס כלום, מאז השלמת הרפורמה במיסוי על אלכוהול, המחירים בדיוטי הפכו לבדיחה מהלכת.

יותר זול בפנקו, יותר זול בסיפיל, יותר זול באלף ואחת מקומות.

מה כן יכול לעניין? הוצאות מיוחדות למיניהן שמוגבלות רק לדיוטי פרי, לחובבים מושבעים בלבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפספס כלום.

בדיוטי קונים רק במבצעים, וגם זה אחרי השוואת מחירים.

בנסיעה האחרונה השארתי באופיס דיפו איזה 2500 ש"ח, אחרי בדיקה טובה בזאפ, ואחרי שנתיים שבהן בכל נסיעה עשיתי סיבוב ויצאתי בידיים ריקות. גם אלכוהול כמעט הפסקתי לקנות ב-JR.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפספס כלום.

רק רציתי לכתוב "לא מפספס כלום".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי את ההודעה של הערס

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפספס כלום, מאז השלמת הרפורמה במיסוי על אלכוהול, המחירים בדיוטי הפכו לבדיחה מהלכת.

יותר זול בפנקו, יותר זול בסיפיל, יותר זול באלף ואחת מקומות.

מה כן יכול לעניין? הוצאות מיוחדות למיניהן שמוגבלות רק לדיוטי פרי, לחובבים מושבעים בלבד.

אגב הזכרת את סיפיל ולא שמעתי על האתר בחיים אז נכנסתי לראות מחירים

24 בקבוקי קורונה במחיר מבצע - 160 שקלים

כלומר 40 שקל לשישייה - מחיר של רשת טיב טעם פלוס מינוס, כשבמבצעים זה נמכר ב 30 שקלים ואפילו פחות.

מחיר גבוה לכל הדעות מחנות שמתיימרת להיות חנות אלכוהול? מוזר

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה בכלל טורחים בסיפיל לפרסם בירות, לדעתי כל הקטגוריה הזאת לא שייכת לאתר.

באלכוהול איכותי לעומת זאת - כל מיני סינגל מאלט שרק משוגעים לדבר מכירים וכדומה - יש מבחר עצום.

באופן כללי בנוגע לבירות - כשיש מבצעים בסופר רגיל זה המקום הכי זול לקנות בו אותן, יותר מכל חנות ייעודית לאלכוהול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שבאילת הכל אמור להיות זול יותר ב- 17%.

אמור.

יש לי הרושם שהאילתים עושים הכל בכדי לא לעודד קניות במקום. ולא, אני לא מדבר על נייד אפל של אלפי ש"ח. סתם בקבוקון של קולה, או ארטיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בוודאי שמעודדים קניות,אחרת למה חצי מהעם מגיע לשם? בטח לא בשביל הנופש נטו.

פשוט יש מוצרים ועסקים מסוימים שנהנים מחוסר המע"מ והמחיר נשאר בעינו (או בקושי יש הנחה ממחיר רגיל כולל מע"מ) - ואז זה נראה לך תמוה למה זה מחיר רגיל ולא מוזל.

ולעניין השרשור - שנה שעברה טסנו לחו"ל,עברנו בדיוטי כמו גם בכל חנות שיש שם לפני העליה למטוס (עם האישה,איך לא,יום כיף בשבילה...)

במקרה אחי צייד אותי לבדוק בדיוטי מחירים של כמה מוצרי אלכוהול,יצא שההפרשים היו זעומים עד לא קיימים ואפילו יקרים יותר "מהארץ"

אוקצור - בזבזו את הזמן שלכם בצורה יעילה יותר ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בתחילת אוגוסט היינו בסופ"ש באילת.

במקרה, היינו זקוקים לקפסולות האספרסו שלנו, אלו של לוואצה, מיילו.

זכרתי שיש לנו יילו מול המלון, ואמרתי "הזדמנות, נצטייד במלאי נאה ב17 אחוז הנחה".

צואת פרים.

המחיר על השקל כמו ביילו ליד הבית, בצומת חפר.

(ונסיון לקבל הסבר איך זה יכול להיות, מה"עובדת הנדרשת" בחנות, עלה בתהו).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אילת, רשת ניו פארם (לפני שעברו בעלות ושינו שם), בוודאות המחירים שם היו זולים ב 17% לעומת שאר הארץ. רשת באג כנ"ל.

לשני רשתות אלו נתתי שירותי מיחשוב כך שאני הייתי מודע בדיוק למחירים.

נכון, שאר החניות למינהם, שום הפרש במחיר שאי פעם שמתי לב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירי אלכוהול בדיוטי "פרי" בזיון בעקרון, לא להאמין שהם היו מוכרים בקבוקים במחירים כפולים מזה כשהם יכלו ו"טחנו" את האזרח עד דק.

עכשיו המכירות שלהם בקאנטים אגב. אני לא יודע איך הם שורדים אבל זה בטוח לא מהאלכוהול, כשעבדתי שם פעם הם היו מוכרים בערימות, היום רוב האנשים שמגיעים לדיוטי זה בשביל לשתות כמה צ'ייסרים לפני הטיסה (וגם את זה הם הגבילו ל 1-2 ללקוח לא פוטנציאלי).

רבאק אפילו השוקולדים שם עולים פי 2 מבארץ גם עם ה "4+1" המעפן שלהם.

פנקו ויין בעיר ועוד מקומות טובים כמו "היבואן" באזור נותנים מחירים מעולים לאלכוהול היום, יצא לי לקנות ארגז קורונה 24 אצל היבואן סביב 100-110 שקל

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^בתחילת אוגוסט היינו בסופ"ש באילת.

במקרה, היינו זקוקים לקפסולות האספרסו שלנו, אלו של לוואצה, מיילו.

זכרתי שיש לנו יילו מול המלון, ואמרתי "הזדמנות, נצטייד במלאי נאה ב17 אחוז הנחה".

צואת פרים.

המחיר על השקל כמו ביילו ליד הבית, בצומת חפר.

(ונסיון לקבל הסבר איך זה יכול להיות, מה"עובדת הנדרשת" בחנות, עלה בתהו).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

אז בנספרסו דווקא מורידים את המעמ וגם מוסיפים עוד מבצע שאין בשאר הארץ: קונים 30 שרוולים ומקבלים את ה2 הכי יקרים בחינם.

הצטיידתי שבוע שעבר...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...