Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת x box. צפייה בנטפליקס.

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

קניתי לילדים xbox s. מחובר למסך 32. הכל טוב ויפה.

קראתי שאפשר להשתמש בו כסטרימר ואכן, אפשר לצפות בנטפליקס.

הבעיה שלי היא שכל הניווט מתבצע באמצעות שלט הxbox ואם אני בנטפליקס, אני לא מצליח לחזור אחורה. אני נאלץ לכבות את המכשיר כדי לחזור למסך הראשי.

בקיצור, מה אני מפספס?

תודה

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כפתור b (אדום) חוזר אחורה.

כדי לצאת מנטפליקס אתה צריך ללחוץ על האיקס הלבן באמצע לחיצה קצרה (לחיצה ארוכה זה כדי לכבות את המכשיר), לבחור את נטפליקס עם החצים, ללחוץ על כפתור תפריטים (3 קוים אופקיים) ואז יפתח לך תפריט עם אופציה לצאץ מנטפליקס למסך הראשי של האקסבוקס.

אני משתמש באקסבוקס וואן בין היתר כסטרימר לנטפליקס והוא מעולה.

אפשר גם לקנות שלט לאקסבוקס שהוא כמו שלט של טלויזיה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

עובד.

אבדוק לגבי השלט.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזושהי פונקצית סטרימינג שבה יש ערך לאקסבוקס מול טלויזיה חכמה? hdr ביוטיוב אין שם, שזה מה שבעיקר חסר לי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...