Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מחירון מושפע בעיקר מזמן ולא מקלימטרז?

outnex
שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם קילומטראג׳ זה לא מדד מדויק למצב של הרכב. מה תעדיף, רכב שנסע 100,000 ק״מ בנסיעות בין עירוניות וטופל לפי הספר או רכב ללימוד נהיגה שעבר 50,000 ק״מ וטופל רק כשנדלקה נורת אזהרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לרכבים באותו מצב, רק הקילומטרז משתנה. חשבתי זה מובן מאליו.

ליסינג אני לא רוצה לקנות ואתה אומר לימוד נהיגה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון נותן בסיס לפתיחת מו"מ וכיוון כללי לסדר גודל מחיר. בהחלט הפחתה יכולה להיות 50%, רשמתי את זה בהודעה הקודמת.

כשיש מחירון אתה יודע שזה 50% ממשהו.

מחירון זה הרבה חרטא, סתם לדוגמה רכב שיש 20 כמוהו והמחירון שלו X, יצא אחד למכירה ודורש Y, זה רלוונטי מה המחירון שלו?

מחירון עובד טוב כשמדובר על מיינסטרים - רכב מיינסטרים במכירה מיינסטרים, שיש כאלה 10 ביום.

מה שנמכר פעם בחודש - מחירון לא עובד (וככה נראות סטיות ואנומליות במחירון), מה שנמכר פעמיים בשנה מחירוןבכלל לא רלוונטי אליו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קילומטראג׳ זה לא מדד מדויק למצב של הרכב. מה תעדיף, רכב שנסע 100,000 ק״מ בנסיעות בין עירוניות וטופל לפי הספר או רכב ללימוד נהיגה שעבר 50,000 ק״מ וטופל רק כשנדלקה נורת אזהרה?

זה לא קשור.

אני אעדיף רכב עם 150 אלף שטופל על פני רכב עם 400 אלף שטופל ולזה צריך להיות ביטוי במחירון.

טופל או לא טופל זה פרמטר שקשה לשקף במחירון, אף אחד גם לא ביקש את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לזמן יש הרבה פעמים יותר השפעה מקילומטרג, במיוחד ברכבים ישנים יותר.

ברכב בן 10 עם 120k כנראה יהיו הרבה יותר דברים בעלי בלאי מרכב בן 5 עם 220k.

חווה זאת על בשרי בשנים האחרונות דרך אגב, עם רכב ישן אבל עם קילומטרג נמוך.

רכבים זהים מכנית וחדשים יותר עם קילומטרג משמעותית גבוה יותר מציגים אמינות לא רעה בכלל.

וזה בעיקר כי חלקי גומי ואטמים למיניהם מתבלים עם הזמן יותר מאשר עם הקילומטרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אף אחד לא טען אחרת.

רכב מודל 2015 עם 150 אלף ק"מ יהיה יותר אמין מרכב מודל 1995 עם 50 אלף ק"מ.

אבל אם לא נלך לקיצוניות אלא נקח נגיד רכב מודל 2014 עם 180 אלף מול רכב מודל 2011 עם 80 אלף אז הראשן צריך לעלות פחות, מה שבפועל לא קורה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...